Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 250 / 200 първо ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM EXC 250 / 200 първо ендуро

    Здравейте търся мнение относно първо ендуро . на 15 съм 1.65-70 см висок 60кг. Досега съм имал едно чисто кросче(китайче) и напоследно се запалих повече по-ендуротата и за това сега пиша.Не съм много опитен , но долу-горе имам представа за карането.Засега съм си харесал модела ктм ехс 250/200 .Ако може да ми предложете някое подобно ендуро (с фар и стартер) юе съм благодарен .Бюджета е до 5 бона.И да ви питам дали ще може да се кара по нормален път ( смис знам , че ще може но дали юе му стане нещо).Извинявайте за некоректните въпроси , но съм нов и така. Благодаря ви предварително

  • #2
    От: KTM EXC 250 / 200 първо ендуро

    200 ЕХС за сериозно ендуро е никак не лош избор, обаче със стартер не се вписва в бюджета...
    (да не говорим, че в България въобще няма такива в продажба..., най-близките оферти са из Румъния).
    Наличните тук, са само разни дартаняни ... (1-2 оферти)
    Ето ти още една да я имаш в предвид ако се спреш на тоя модел :
    https://web.facebook.com/groups/4200...217120&__xts__[0]=68.ARDsH6jr5vNLCZGU-WrtOoLIpJDogTOsVrLq4tKUrtjeE1zLoOsOLm7rWKvx_UpDAg4U5ukaE9WQVVjH1fS3ptHZhIYaH6H28wIeFzDs4lGTn2PPua-IHuXys1zU4P4RQoRIaok&__tn__=-UC-R

    При 250 ЕХС избора е по-голям (ама не и велик).

    Ако под "ендуро" се разбира - надуване по черни, горски пътища (широки и равни пътеки) и от време навреме - "да я резнеме тая могила", то взимай категорично 250 (та още по-добре и 300 ЕХС).
    Ако е до криви пътеки си заслужава да се мисли и за 200 .

    Коментар


    • #3
      От: KTM EXC 250 / 200 първо ендуро

      300ЕХС за момче 60кг няма ли да му дойде много, освен това е 1.65. Според мен 125/200 е по-удачния избор.

      Коментар


      • #4
        От: KTM EXC 250 / 200 първо ендуро

        Аз когато бях доста по-лекичък, около 75кг, 1.75см ЕХЦ 125 ми беше много удобно за каране, хем имаше силичка, хем ако някъде закъсам, можех и на гръб да си го измъкна.
        Може би ако беше 200 (понеже то на кг си е като 125), щеше да ми е още по-добре, но тогава с това разполагах... хах
        Димитър Тенев

        Коментар


        • #5
          От: KTM EXC 250 / 200 първо ендуро

          Почвай с 250 няма да съжаляваш. 125 е слабо моторче и за да се кара иска обороти и карач, 200 става но след 2016г. 300 е перфектно моторче. Ако някой ти разправя че бил силен да знаеш че не е виждал цвайка след 1990г. съвременните ендура можеш да ги убиеш със пиньони, жигльори и игли както и да ги направиш ракети имат доста плавни настройки за разлика от някой РМ250 или УЗ от 90-години. Мит е че 300куб. е труден. Мотора върви с лекота на ниски и с лека газ минава от всякъде.
          Който оцелее ще закусва!

          Коментар


          • #6
            KTM EXC 250 / 200 първо ендуро

            Убрал пустые экраны не работающих фоток, Константин, так заднее колесо у тебя с этим переходником продается?Оно под чью звезду, 690-го или EXC?Я так думаю это звезда EXC смещенная на место для 690-го, да?.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X