Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

    Незнам дали съм уцелил раздела но да попитам.Закупих за караваната 12 волтов телевизор със вграден цифров приемник,хванах 11 телевизий но нито едно радио.Във мен ли е проблема или изобщо няма.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

    Имаше Хоризонт и Хр. Ботев, на софийските мултиплекси. В момента май няма-имаше по едно време инфо, че БНР не си плащали таксита за мултиплекса.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

      Имаше радиа. Току-що проверих, излиза надпис "няма радио".
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
        Незнам дали съм уцелил раздела но да попитам.Закупих за караваната 12 волтов телевизор със вграден цифров приемник,хванах 11 телевизий но нито едно радио.Във мен ли е проблема или изобщо няма.
        http://www.predavatel.com/bg/digital/channels ... Това е за София. Радио - само със радиоприемник.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

          Единствения вариант за цифрово радио у нас е карта с повечко данни на някой от операторите и смартфон.Аз ползвам малка нокия с уин мобайл,програмка tunein и през aux входа...Ефирно няма вариант.
          Последно редактирано от HEMO; 28-08-18, 09:00. Причина: правопис

          Коментар


          • #6
            От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

            Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
            Единствения вариант за цифрово радио у нас е карта с повечко данни на някой от операторите и смартфон.Аз ползвам малка нокия с уин мобайл,програмка tunein и през aux входа...Ефирно няма вариант.
            Под повечко данни какво разбираш? Това нали е само аудио? Колко Мb отиват месечно?
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #7
              От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
              Под повечко данни какво разбираш? Това нали е само аудио? Колко Мb отиват месечно?
              Само аудио да.Интернет радио,колко данни хаби не съм гледал,ползвам го със служебна сим карта (на А1),ограничена по трафик,след първите 10гб пада на 256кбпс,достатъчна скорост за радио и разни дреболии като чат през месинджърите и тн. Не вярвам да е кой знае колко голям трафика,все пак няма видео...

              Коментар


              • #8
                От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

                Е, щом се слуша на 256kBs значи не е много.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #9
                  От: Слушане на радио от цифрова ефирна телевизия

                  Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                  Незнам дали съм уцелил раздела но да попитам.Закупих за караваната 12 волтов телевизор със вграден цифров приемник,хванах 11 телевизий но нито едно радио.Във мен ли е проблема или изобщо няма.
                  Радиото предава към 200MHz, телевизията е 400-800MHz, евентуално да си намериш подходяща антена. Но пък сигналът за цифровото радио не е толкова силен като телевизионния и по-трудно ще се лови. Т.е. ако си врътнеш антената в посока да ти лови телевизията, може да не успее да улови радио в същата посока. Предполагам няма да къмпингуваш в центъра на София Що просто не си вземеш цифрово радио? Антената се лепи на стъклото.

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Под повечко данни какво разбираш? Това нали е само аудио? Колко Мb отиват месечно?
                  30-100МВ на час. На месец ако слушаш по един час на ден излиза 1-3Гб

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X