Обява

Свий
Няма добавени обяви.

автомобил до три годишен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: автомобил до три годишен

    Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
    Що не погледнеш и Дачиа?
    Какво лошо си видял от човека че искаш окото му да извадиш ?
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #32
      От: автомобил до три годишен

      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      Какво лошо си видял от човека че искаш окото му да извадиш ?
      И що мислиш тъй? Нали си насред белия свят - огледай се около тебе. За Дачия Дъстър нещата в Германия са като по соцвремената - записване и чакане по неколко месеца
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        От: автомобил до три годишен

        И моите 5 с'тинки.
        Тойота Аурис комби хибрид.
        Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


        • #34
          От: автомобил до три годишен

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          И що мислиш тъй? Нали си насред белия свят - огледай се около тебе. За Дачия Дъстър нещата в Германия са като по соцвремената - записване и чакане по неколко месеца
          И аз чаках 6 месеца и не вярвах че може да се случи 2016 г . Дачия се купува защото е еФтинка . Ходих да пробвам Логан и останах много разочарован . За служебна , на служител става ама аз да си я купя за лична или служебна няма начин .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #35
            От: автомобил до три годишен

            Много логани минаха през предишната фирма,за част от тях,аз отговарях,един единствен път преместих един Логан на десет метра,отвратителен автомобил.

            Факт е че горяха 5 нафта градско в София.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #36
              От: автомобил до три годишен

              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
              ... Дачия се купува защото е еФтинка . . .
              И кво викаш - ии@@ти тъпите германци, вместо да си купят мерцедес и да го карат безпроблемно 15-тина години, те са склонни да си купят 5 Дачии за това време. Меко казано, това ти изказване звучи несериозно. Не съм убеден, че Германия е пълна с мазохисти.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #37
                От: автомобил до три годишен

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                И кво викаш - ии@@ти тъпите германци, вместо да си купят мерцедес и да го карат безпроблемно 15-тина години, те са склонни да си купят 5 Дачии за това време. Меко казано, това ти изказване звучи несериозно. Не съм убеден, че Германия е пълна с мазохисти.
                Не, само три, с удължена гаранция до 5 години И пак няма да са стигнали цената на най-евтиният Мерцедес.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #38
                  От: автомобил до три годишен

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  И кво викаш - ии@@ти тъпите германци, вместо да си купят мерцедес и да го карат безпроблемно 15-тина години, те са склонни да си купят 5 Дачии за това време. Меко казано, това ти изказване звучи несериозно. Не съм убеден, че Германия е пълна с мазохисти.
                  А защо си мислиш че всички германци са богаташи ?
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • #39
                    От: автомобил до три годишен

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Не съм убеден, че Германия е пълна с мазохисти.
                    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                    А защо си мислиш че всички германци са богаташи ?
                    Не са... Просто средния германец не се изхвърля с коли, които не отговарят на статуса/джоба/разбиранията му за практичност... За повечето колата не е самоцел, а средство за придвижване и отчита цените и възможните разходи, примерно за 5 години...

                    Коментар


                    • #40
                      От: автомобил до три годишен

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      И що мислиш тъй? Нали си насред белия свят - огледай се около тебе. За Дачия Дъстър нещата в Германия са като по соцвремената - записване и чакане по неколко месеца
                      Те шот мароканците са по-големи автопроизводители.Ша има а си чекат немците за клозети Дъстър!
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #41
                        От: автомобил до три годишен

                        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                        Не са... Просто средния германец не се изхвърля с коли, които не отговарят на статуса/джоба/разбиранията му за практичност... За повечето колата не е самоцел, а средство за придвижване и отчита цените и възможните разходи, примерно за 5 години...
                        Рядко може да видиш чист немец в стара ,очукана и пушеща Е-класа , БМВ 5 ца или друга дърта супер луксозна кола , обаче е пълно с всякакви чужденци . Който ,какво възможно най-ново може да си позволи ,такова кара . Данък обществено мнение никой не плаща . Аз например имам комшия пенсионер , който живее под наем като мен и откакто живея в този квартира , трети хибрид на тойота сменя .
                        Последно редактирано от alexalex69; 23-09-18, 07:57.
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • #42
                          От: автомобил до три годишен

                          Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                          ...комшия пенсионер ...трети хибрид на тойота сменя .
                          Да, точно! Защо?
                          1. Надеждност
                          2. Сигурност
                          3. Гаранция
                          4. Предвидимост (никакви ограничения като при дизелите и увеличаване на данъците и таксите)
                          5. Добра информираност

                          Коментар


                          • #43
                            От: автомобил до три годишен

                            Идеята на темата бе друга ама нейсе.
                            И аз имам колега дето на всеки 2 години си купува нов автомобил среден и на горе клас. Кратката равносметка показва , че той работи за да си изплаща колите. Ама живее на далече от работа и им навърта по 100 хил за този период. Пенсионер е , няма деца работата е единственото което има. Тъпо а?

                            Коментар


                            • #44
                              От: автомобил до три годишен

                              Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                              Идеята на темата бе друга ама нейсе.
                              И аз имам колега дето на всеки 2 години си купува нов автомобил среден и на горе клас. Кратката равносметка показва , че той работи за да си изплаща колите. Ама живее на далече от работа и им навърта по 100 хил за този период. Пенсионер е , няма деца работата е единственото което има. Тъпо а?
                              Като бях млад и аз мислех че е тъпо! Изобщо покупката на нова кола излизаше (и сега излиза) много нерентабилно и загуба на пари.Откъдето и да го погледнем!
                              Обаче с течение на времето си промених мнението! Да излиза скъпо и нерентабилно - но какво от това? Ако това ти доставя удоволствие и прекарваш доста време в колата(пътувайки) излиза че това ти е удоволствието нали?! А и си на години! Няма да живееш вечно нито да отнесеш парите в гроба.Затова си доставяй удоволствие! В този случай просто колата освен средство за придвижване трябва и да те радва!
                              И затова си плащаш - да те радва!
                              П.П
                              Да ходиш по курви е по скъпо

                              Коментар


                              • #45
                                От: автомобил до три годишен

                                Предпоследния път купих нов автомобил,последния върнат от лизинг.Нова кола вероятно няма да купя скоро,не и в Бг.Съдраха ми гърба със гаранционното обслужване,Каско и данък ,колата беше платена в кеш при това.

                                Грубата сметка е горе долу на годишна база

                                Каско 1800-1900 лв.
                                Данък 309 лв.
                                Маркиране 60-70 лв.
                                Техническо обслужване на 15000 км.от 280-480 лв.средно от два до три пъти годишно +някои допълнителни дето се плащат 70 лв филтър купе,не че не струва 15 лв.но колата е с 7 г.гаранция и се сменя при тях ,накладки и т.н.

                                Някои неща не се поемат от гаранция като дискове,биалетки термостат и други.

                                По груби сметки около 3500-4000 лв.годишно.Умножаваме по 7 години.

                                Аз до 50 000 км.и баста
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X