Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпингуване по черноморието - къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Къмпингуване по черноморието - къде?

    Аз също бих препоръчал Шкорпиловци

    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #17
      От: Къмпингуване по черноморието - къде?

      На Паша дере е супер. В гората над плажа има и много обособени места за палатки, ако не искаш да си на плажа.

      На Кара дере е кемпер до кемпер в момента. На мен лично не ми допада

      Коментар


      • #18
        От: Къмпингуване по черноморието - къде?

        Лично аз, когато търся специално плаж като място, където да се попечем за няколко часа, без да има много народ, отварям Google Maps и почвам да търся. По този начин попаднах на Паша дере.

        По същия начин бях попаднал и на това местенце. Още по-закътано ми изглежда.

        Коментар


        • #19
          От: Къмпингуване по черноморието - къде?

          На влизане в Ахтопол в една горичка имаше цял палатков лагер, и плажа отдолу.

          Коментар


          • #20
            От: Къмпингуване по черноморието - къде?

            Значи ще е Варна-Китен като ще минем през Шкорпиловци, Паша дере и може би Иракли. Благодаря за полезната информация. В гугъл мапса и аз гледам но не мога да преценя кога е стръмен бряг и кога е полегат. Че ако ида някъде и има 10м скала до плажа не е гот

            Коментар


            • #21
              От: Къмпингуване по черноморието - къде?

              Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
              Лично аз, когато търся специално плаж като място, където да се попечем за няколко часа, без да има много народ, отварям Google Maps и почвам да търся. По този начин попаднах на Паша дере.

              По същия начин бях попаднал и на това местенце. Още по-закътано ми изглежда.
              Мисля, че съм ходил тук преди повече от 10г. по брега. Това я няколко залива южно от Паша дере. Дали има път през гората?
              Красиво място е южното заливче ведната след Паша дере, където се беше разбил кораба.

              Иначе достъпа до Паша дере е сравнително лесен дори и за лека кола.
              Някой пробвал ли се е да слиза и качва по траверсите? Гледам от време на време слиза някой, но все не се решавам да пробвам и аз.

              Коментар


              • #22
                От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
                Мисля, че съм ходил тук преди повече от 10г. по брега. Това я няколко залива южно от Паша дере. Дали има път през гората?
                Красиво място е южното заливче ведната след Паша дере, където се беше разбил кораба.

                Иначе достъпа до Паша дере е сравнително лесен дори и за лека кола.
                Някой пробвал ли се е да слиза и качва по траверсите? Гледам от време на време слиза някой, но все не се решавам да пробвам и аз.
                За съжаление нямам представа, дали има път през гората. Виждайки накъде върви този човек, ме кара да си мисля, че най-вероятно няма път. Но може и да съм в грешка.

                Коментар


                • #23
                  От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                  Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
                  ....
                  Някой пробвал ли се е да слиза и качва по траверсите? Гледам от време на време слиза някой, но все не се решавам да пробвам и аз.
                  Траверсите на Паша дере са слаба ракия.
                  Само друска малко но става и с неподготвен жип.
                  Става и на бързи скорости но друска повечко.
                  като слезнеш на плажа и всички дето са се туткали пеш по баира те гледат завистливо.


                  Иначе мойте любими места са малко по на юг от Паша дере точно под поделението Родни Балкани.
                  Между Горен и Долен Близнак в ниското към морето, после все по пътя до гората, там у лево обратен завой и после в десно качваш баира и после пак в лево.
                  Кофтито е че нямам тракове от там в момента.
                  Пътя е за джип с повечко клирънс и бавни - според коловозите от дъждовете.
                  На края оставаш колата на 20 метра от морето и има изровена пътека дето не е за малки деца и чивствителни дами.
                  Но долу е рая - цял ден може да не видиш жива душа - най много някой заблуден харпунджия с руски таралясник.
                  Кеф ти миди кеф ти рапани и после на тенекията...
                  Ех мечти.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                    Траверсите на Паша дере са слаба ракия.
                    Само друска малко но става и с неподготвен жип.
                    Става и на бързи скорости но друска повечко.
                    като слезнеш на плажа и всички дето са се туткали пеш по баира те гледат завистливо.


                    Иначе мойте любими места са малко по на юг от Паша дере точно под поделението Родни Балкани.
                    Между Горен и Долен Близнак в ниското към морето, после все по пътя до гората, там у лево обратен завой и после в десно качваш баира и после пак в лево.
                    Кофтито е че нямам тракове от там в момента.
                    Пътя е за джип с повечко клирънс и бавни - според коловозите от дъждовете.
                    На края оставаш колата на 20 метра от морето и има изровена пътека дето не е за малки деца и чивствителни дами.
                    Но долу е рая - цял ден може да не видиш жива душа - най много някой заблуден харпунджия с руски таралясник.
                    Кеф ти миди кеф ти рапани и после на тенекията...
                    Ех мечти.
                    Звучи интересно. Не бихме отказали едно пинче в мапса за по-добър ориентир.

                    Иначе ето една панорамна снимка от Паша дере.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-05-24 15.53.45.jpg
Прегледи:1
Размер:303.9 КБ
ID:5797070

                    Коментар


                    • #25
                      От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                      На Паша дере съм слизал и качвал по траверсите с неподготвен Форд Рейнджър преди около 8 години , след това вече не ми е стъпвал крака там . Имах лошият късмет в петък срещу събота да спя на пясъка долу ,върху покривната си палатка без никакви грижи . Понеже в събота задуха и вечерта се преместих в гората горе , уж на завет . К.ра му янко , около 10 ,11 часа започна дискотеката . Ако бяха дали поне малко по-рано сигнал веднага щях да преместя катуна . Децата малки бяха и си бяха легнали и заспали , пък ние с жената до 4 часа будувахме . Никога повече .................... На Шкорпиловци сме изкарвали много добре преди години . И на Крапец и на Синеморец и на много други места . Предната година на Крапец като стана петък вечерта и се почват с концертите . Обичах да ходя на диво къмпиране заради чистота и свободата , сега вече мразя защото в тон с демокрацията всеки си мисли че всичко и на всякъде му е позволено . Тема дълга и много болна за мен .................................
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        Траверсите на Паша дере са слаба ракия.
                        Само друска малко но става и с неподготвен жип.
                        Става и на бързи скорости но друска повечко.
                        като слезнеш на плажа и всички дето са се туткали пеш по баира те гледат завистливо.


                        Иначе мойте любими места са малко по на юг от Паша дере точно под поделението Родни Балкани.
                        Между Горен и Долен Близнак в ниското към морето, после все по пътя до гората, там у лево обратен завой и после в десно качваш баира и после пак в лево.
                        Кофтито е че нямам тракове от там в момента.
                        Пътя е за джип с повечко клирънс и бавни - според коловозите от дъждовете.
                        На края оставаш колата на 20 метра от морето и има изровена пътека дето не е за малки деца и чивствителни дами.
                        Но долу е рая - цял ден може да не видиш жива душа - най много някой заблуден харпунджия с руски таралясник.
                        Кеф ти миди кеф ти рапани и после на тенекията...
                        Ех мечти.
                        Преди 10тина дена ходих там. Точно между Горен и Долен в ниското хващаш черния път и той те води. С Паджерото нямах проблеми, имаше на някои места по-екстремно.
                        Пътеката към плажа е доста сериозна. Сложили са въжета, да се държиш за тях, на места е отвестно почти.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:deuxvn.jpg
Прегледи:1
Размер:90.8 КБ
ID:5797071

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1oxiec.jpg
Прегледи:1
Размер:71.3 КБ
ID:5797072

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jr4jko.jpg
Прегледи:1
Размер:224.7 КБ
ID:5797073

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1zejwq9.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5797074

                        Коментар


                        • #27
                          От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:044 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:320.1 КБ
ID:5797188
                          Life is too short to drive dull cars!

                          Fight global warming !
                          ... turn on your A/С !

                          Коментар


                          • #28
                            Къмпингуване по черноморието - къде?





                            43.057967
                            27.909434
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                              Пост 27 е траверсите на Паша дере. но 2010г.
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • #30
                                От: Къмпингуване по черноморието - къде?

                                Току -що се връщам от Шабленската тузла!
                                Винаги съм мислел че ако искаш купон от Балчик надолу.Всичко след Варна надолу е пренаселено.Спокойствието е на север.Колкото по на север толкоз повече пусто.
                                Тузлата е страхотна.С кола до езерото.На 20-30 метра от плажа.Няма хора няма музика чисто!Места за паркиране бол.И то на сянка.Никой не ти пипа колата малкото хора усмихнати! Водата супер! Топла приятна.А калта си е лечебна наистина.Съчетаваш приятното с полезното!
                                Ако искаш хептен да се застраховаш за без хора отиваш още на север! Примерно Крапец Дуранкулак и други! Там все още е пусто...
                                Ааааа и доматите с краставици и червен лук от Шабленския регион имат стария вкус! А не като пластмаса!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X