Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качвате ли стопаджии/ки/?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качвате ли стопаджии/ки/?

    Не знам как е в Родината, ама тука при нас у френско Август месец стопаджии/ки/те стават повече от врабчетата и това в буквалния смисъл на думата. Повечето съвсем млади, стоят на пътя с един картон с едър надпис и махат на всичко, що минава.
    И аз съм качвал, и с камиона, и с колата ......... Обаче от бая време насам вече не качвам.

    Айде споделете да видим!
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: Качвате ли стопаджии/ки/?

    Аз не качвам, миришат... и много говорят.
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #3
      От: Качвате ли стопаджии/ки/?

      Качвам, ама само когато съм на село. Там обществен транспорт между селата няма или е много на рядко, та хората трябва да тепат доста пеша, ако не ги качи някой на стоп.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: Качвате ли стопаджии/ки/?

        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
        Аз не качвам, миришат... и много говорят.
        OFF

        Ъъъъ това преди или след ?[emoji6] [emoji2]



        TT
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Качвате ли стопаджии/ки/?

          Тука няма такива. А и да има, няма да кача.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #6
            От: Качвате ли стопаджии/ки/?

            Ами...понякога/ В БГ/... Но напоследък се колебая. Аз бях стопаджия и ме гони носталгията по онези времена Преценявам на момента,но се заглеждам как изглеждат.Така,че това е определящо. Е някой дядо ,който иска да стигне до някъде не пропускам.
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Качвате ли стопаджии/ки/?

              Не съм качвал никога. И като се замисля не бих. Изключение бих направил в очевидно стресова ситуация: майка с дете на пътя, възрастен човек закъсал на пътя, някакъв инцидент и т.н. Но пък такива хора трудно биха влезли в определението стопаджии.
              Намирам пътуването на стоп с цел почивка или разходка за крайно нахално...

              Коментар


              • #8
                От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                Последно качих уж почтено и "не ромски" изглеждащи баща и голяма (оказа се леко слабоумна) дъщеря от с.Горица за Варна, на втори януари того. Чакаха на шосето нещо (автобус?). Ами, наду ми главата старецът с приказки, муфти ми няколко цигари и накрая... поиска да му дам и "някой лев" Е, не беше настойчив, благодари като му отказах. Предишния път е било 2006 г. две девойки от Пампорово за Смолян. Следващият път явно няма да е скоро.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                  Не съм качвал никога никого и няма и да кача.Не му знам акъла дали няма да ми извади някой нож и да ми опре в гърлото.Всякакви откачалки има.
                  Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                    Не качвам повече. Наистина миришат на мокра немска овчарка и муфтят цигари и пари или каквото там успеят. Разбира се, ако е стснало нещо и някой се нуждае, ще го кача, но външният вид е определящ. Мърляви, не.
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • #11
                      От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                      Първоначално публикуван от Народна мъдрост
                      За да води циганинът мечка на синджир - значи се изкарват пари от тая работа
                      Щом има доста стопаджи(йк)и, значи "върви". Докато имаше наборна военна служба масово се качваха на стоп войници - от съчувствие ли, от "народна солидарност". И аз съм качвал, вкл. смрадливи циганета кечаджиЙ.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                        Едно време когато бях тъкмо взел книжка на 18 години, качвал съм стопаджии но само от района на Тетевенския Балкан, като изключим там, от години към днешно време в никой случай не качвам стопаджии, особено със бебе и съпругата ми, но и сам да съм, пак не качвам, само като ги видя стопаджиите, не ми вдъхват ама никакво доверие.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                          И аз, като Чавдар.
                          Имам лош опит...добре, че съм куче.
                          Пътувал съм доста, като студент, сега е друго.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                            Качвал съм и качвам пенсионери на междуселски дестинации.Но зависи с какво съм и какво возя.От другите ммммм не не качвам.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                              Първоначално публикуван от pitbula74 Преглед на мнение
                              Не съм качвал никога никого и няма и да кача.Не му знам акъла дали няма да ми извади някой нож и да ми опре в гърлото.Всякакви откачалки има.
                              Брех че "питбул"

                              Качвал съм и качвам когато мога .......
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X