Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee (WK)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee (WK)

    Здравейте опитвам се да се ориентирам в форума но нещо не успявам, може ли или да ме препратите към пост с повече информация за (WK) или просто да ми отговорите тук. Гледам Jeep-ове от известно време и за момента съм се спрял на WK още не съм започнал да обикалям да гледам. Може ли някои да ми каже за по честите проблеми, като цяло не мога да открия много информация за тях, това е защтото не са читави, има много информация за WJ обмислям и WJ но за момента иска да разбера повече за Jeep Grand Cherokee (WK). Като гледам повечето които са в мобиле са 2006 и 2007 годинара за тоя модел и годинс има ли някакво значение двигателя, знам че имат някакви промени по двигателите но те съществени ли са или не, като цяло гледам за дизел, не мисля че тоя джип е ок с газ, това е само предположение, макар че да виждам че бензиновите двигатели са читави /поне така разбирам от youtube/ но и там всичко е американци така че .... Харесва ми джипа, чисто визуално, искам по голяма кола и за сега съм се спрял на нея, в последствие мисля да почна да го правя за off road, да го вдигна, различно окачване и всичкло което си върви с това, но за момента ще се кара всеки ден, така че се интересувам просто за какво да се оглеждам от какво да бягам, и дали да не се преориентирам отново да гледам за WJ. Благодаря предварително и искам да се извиня ако съм пропуснал някои пост които ще ми отговори на въпросите, наистина не мога да намеря нищо конкретно за WK. Благодаря пак.

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee (WK)

    За такива с 5,7 HEMI двигател;
    За такива всякакви - има цитирани линкове вътре в темата към други теми.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee (WK)

      Благодаря ти много за полезната информация.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X