Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Луфт в хидравлична рейка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Луфт в хидравлична рейка

    Даа...минах през всичко това. Благодаря за споделянето на опита с обявите с втора употреба.
    Интересното е, че в сайта по-горе се продава Лизерте за 700лв ще ми дойде до България.
    Днес получих отговор от един сайт за авточасти, предлагат ми Лизерте"заводски рециклирана" 700лв и трябва да им дам моята. А сега обаче, това заводски рециклирана, същото ли е като да дам да ми рециклират моята? Щото там където ходих и се занимават с рециклиране, казаха, че луфта няма да изчезне. Ко му е рециклирането...не знам!

    Още чакам отговор от Турция.

    Дали тая Заводски рециклирана ще е 100% като нова. Давали и 2 години гаранция. Явно и в тоя сайт, който даде колегата по-горе е такава, ама не са го споменали. Или не съм видял...
    Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
    a.k.a. Паркетник ;)

    Коментар


    • #17
      От: Луфт в хидравлична рейка

      Заводски рециклираната кой трябва да я монтира, за да важи гаранцията? И срещу колко?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #18
        От: Луфт в хидравлична рейка

        Заводски рециклирана ще рече, че е взета някаква от боклука, направена и е дефектовка, сменено е всичко, което е износено и е събрана обратно. На пазара има огромен брой части, които са минали през тая процедура, продават се като нови и понякога са с ресурс над тоя на новите. Но само понякога. Гаранция най-често такива неща изобщо нямат.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #19
          От: Луфт в хидравлична рейка

          И все пак звучи като по-сигурен вариант, спрямо ракава, но втора ръка, нали? макар и на двойна цена..
          Няма изискване да я монтират те. Сайта е т-ауто.бг, пращат я, плащам 700+350 капаро. Като пратя моята, ми връщат капарото...

          По описанието на колегата, ми звучи...приемливо. явно има разлика в "заводски рециклирана" и " ще ти рециклирам рейката за 400лв, ама луфта ще остане..."
          Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
          a.k.a. Паркетник ;)

          Коментар


          • #20
            От: Луфт в хидравлична рейка

            Няма гаранция, че вложеното "ново" в нея не са китайски ментаци, 28-мо качество. Все играеш тото.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #21
              От: Луфт в хидравлична рейка

              Слагал съм заводски рециклирани части на шкода супърб, монтират си ги те и се рециклират в завода. Цената е ок2/3 нови.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: Луфт в хидравлична рейка

                Тук цената е 1/3...и говорим за сума, която е 1/3 от цената на колата...почти съм готов, да се пробвам, само чакам да пуснат цена за такава от Турция...
                Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
                a.k.a. Паркетник ;)

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X