Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С лодка около гръцки остров

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: С лодка около гръцки остров

    windguru.com Горе в ляво, дето е тайфунчето, може да си задаваш точката, която те интересува. Царево и т.н ги има. Иначе за Гърция ползвам meteo.gr Доста полезен подробен и достоверен сайт с много менюта. Има и английски, ама аз се оправям и с гръцката версия, която е по-подробна. Прознозите са точни и достоверни с разлика 15 мин. до половин час. Друг ефектен, но не много достоверен е windy.com. Aнимиран и с хубава карта. Щастливо плаване.

    Коментар


    • #17
      От: С лодка около гръцки остров

      Добре,да разбирам ли ,че ако заменя лодката която имам /от подписа/ със същата на дължина не по-голяма пласмасова,стъкломатова или както там се казва,запазя си и ползвам извън бордовия мотор няма да имам проблеми?Не съм рибар и няма да имам никакви рибарски неща в нея само жена и дете,и ще си пляскаме покрай брега за да разглеждаме пейзажи....?
      Не ме бърка колко хиляди километра ще я дърпам,с какво ще я дърпам,колко ще похарчи дърпащото,нито с каква скорост,ще я дърпам.
      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

      Коментар


      • #18
        От: С лодка около гръцки остров

        В Гърция всичко което е над два метра и има двигател трябва да бъде регистрирано. Отделно на стъкломат лодка с двигател 8к.с. детето си не бих качил. най много да го удавите. За твърда лодка минимум 25. Бутали сме такава с двигател 20к.с. и е мъка с двама души и то в язовир, за проба дали може да върви с него. Така че сменяш ли лодката, взимай и нов дигател. Може да си направиш и общинска регистрация в София. Темата е дискутирана обширно във форума. Ние откриваме сезона в Гърция този месец.
        Пожелавам приятни изживявания на всички за които пътешествията по вода са несравнимо удоволствие.

        Коментар


        • #19
          От: С лодка около гръцки остров

          Първоначално публикуван от uniqaudio Преглед на мнение
          В Гърция всичко което е над два метра и има двигател трябва да бъде регистрирано. Отделно на стъкломат лодка с двигател 8к.с. детето си не бих качил. най много да го удавите. За твърда лодка минимум 25. Бутали сме такава с двигател 20к.с. и е мъка с двама души и то в язовир, за проба дали може да върви с него. Така че сменяш ли лодката, взимай и нов дигател. Може да си направиш и общинска регистрация в София. Темата е дискутирана обширно във форума. Ние откриваме сезона в Гърция този месец.
          Пожелавам приятни изживявания на всички за които пътешествията по вода са несравнимо удоволствие.
          Не разбарх: В Бг лодка до 4,5 м и двг до 15 к.с. не подлежи на регистрация и няма нужда управляващия да има документ за това.
          А как е в Гърция?
          И в Турция?
          П.П И сърфа ли трябва да е регистриран?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X