Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    Вероятно и цената на двата скутера е еднаква?
    Не разбира се, но като взех китайската тротинетка и видях още на първия ден и то при напълно заредена батерия, да ми показва от 100% заряд на 50% само при 900 метра пробег на равен терен, какво ли ще е по-нататъка като период от време при ползване на батерията, затова мислих варианти с ваша помощ за подсилване с друга батерия, но в крайна сметка реших, че няма да ми е рентабилно, ако закупя отделно една хубава батерия, евентуално и друг контролер ми стъпва почти закупуването на другия с доплащане, само батерията тип бутилка струва около 500 лева, та затова реших да върна китайския и с доплащане си взех нещо наистина добро.
    Последно редактирано от Еделвайс; 24-08-18, 14:10. Причина: пояснение

    Коментар


    • #17
      От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

      Е колко струва туй чудо на техниката ако не е тайна....
      Гледам по София масово почнаха да се движат с такива.
      Според мен е доста опасно имайки в предвид настилката...
      Поздрави!
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #18
        От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

        Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
        Е колко струва туй чудо на техниката ако не е тайна....
        Гледам по София масово почнаха да се движат с такива.
        Според мен е доста опасно имайки в предвид настилката...
        Поздрави!
        Специално тази е от най-високия клас и съответно от най-скъпите, SEGWAY е все пак, виж ги в Технопо.ис, има и на Xiaomi М367, малко по-евтина и също е от високия клас, много са удобни за каране по велоалеите, градинките, да отидеш в магазина с него без проблем, да влизам в градския транспорт и метрото, изобщо си много мобилен с него освен и кефа при карането му , не става обаче за груби и неравни настилки, за там си ползвам бензиновата тротинетка с кросови безкамерни гуми, понеже е много шумна и не е удачна за парковете, също и не става да влизам в градския транспорт и метрото че мирише силно на двутактова смес от двигателя.

        Затова от ел. тротинетката на Segwey съм много доволен

        Коментар


        • #19
          От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

          Аз от няколко месеца съм с Xiaomi М365 и споделям мнението на Павел, че са много удобни машинки за придвижване в града.
          Имам и велосипеди, много години ходех на работа с колело. Обаче с тротинетката е много по-удобно. Не се потиш, поддържаш по-висока средна скорост, няма неудобството къде да го оставя сега това колело за да вляза в магазина, или като изляза от офиса след работа дали ще е още там...
          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
          Seat Leon 2007 1.9 TDI

          Коментар


          • #20
            От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

            Днес успях с доста търсене да се сдобия с външна допълнителна батерия на SEGWAY, с нея мощността на тротинетката се увеличава на 32км/ч и 45 километра разстояние.

            Ето и батерията, с изненада установявам че има и червена неонова подсветка в задната си част:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Webp.net-resizeimage.jpg
Прегледи:1
Размер:291.0 КБ
ID:5797245

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Webp.net-resizeimage-1.jpg
Прегледи:1
Размер:543.4 КБ
ID:5797246

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Webp.net-resizeimage-2.jpg
Прегледи:1
Размер:424.0 КБ
ID:5797247

            Остава да я монтирам и газ

            Коментар


            • #21
              От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

              Е как ГАЗ,няма газ вече,Амперииииии
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

                Да завърша темата, тротинетката с допълнителната външна батерия е наистина с много по-голям потенциал, аз съм почти 100 кила и по велоалеята вдигнах без проблем максималните заложени с допълнителната батерия 32 км/ч, бях изминал и почти 45 километра и като разстояние, този Segway е голяма работа, препоръчвам го на всеки който иска да е много мобилен в града, да изпита кефа от карането, стига да е по сравнително хубав път, велоалеите, по парковете и подобни пътища, много е удобно и в метрото при нужда, влизам си и в магазина с него заедно с раницата на гърба за продуктите, само при дъждовно и зимно време, трябва да се избягва да се кара.

                Коментар


                • #23
                  От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

                  Добре де, с тия малки колелета няма ли опасност да запъне на някое камъче и да се преметнеш през глава ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

                    Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                    Добре де, с тия малки колелета няма ли опасност да запъне на някое камъче и да се преметнеш през глава ?
                    То винаги има опасност, все пак тротинетката е предвидена да се кара основно по гладки настилки, градските паркове, велоалеите или по асфалт, там където има камъчета, дупки, карам с повишено внимание, иначе избягвам такива пътища.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

                      Навил съм се да взема такова возило за дъщерята. Отива да учи в Бон. Там всички с колелета. Ама трошки и ги заключват на улицата. А тя ми казва: на такава трошка няма да се кача. Та в този ред на мисли я бъзикам, че ще и продам Пежо- то и ще и купя тротинетка [emoji3]. Доста логичен метод за придвижване. Само с мокрото ..., е има и градски транспорт, който не е като нашия.

                      Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
                      Марин Райковски

                      Коментар


                      • #26
                        От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

                        Крадат ги

                        виж как стои въпроса с наема на такова нещо,тук има по 2-3 на всяко кръстовище вече,ебеш и вьргаш как е казал поета
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

                          Е, сгъва и носи, само не знам дали ще й харесат килограмите. Не са съвсем малко!

                          Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
                          Марин Райковски

                          Коментар


                          • #28
                            От: Електрическа тротинетка - по-мощна батерия

                            Носи седмица или 2,после........


                            Нищо де,може пък да е упорита и да носи
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X