Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имот в Турция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Имот в Турция

    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    За цена на сайт е малко безсмислен тоя спор в евро или в лири, защото софтуерът може да конвертира автоматично от която и да е валута и да показва цена в лири-която съответно ще е различна всеки ден. По нашите сайтове за имоти е същото-може да си обявиш цената и в донги, но ако потребителят поиска да види цена в лева, сайта ще му я генерира автоматично спрямо курса на донгите.
    Има логика в това, което казваш, а и е лесно да се прави ежедневна манипулация с цената.Лошото е, че нямам идея какви са били цените.Тоест мога да ги следя, за да разбера дали действително ги променят, но може и да съм позакъснял вече.

    Коментар


    • #62
      От: Имот в Турция

      Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
      Лирата пада зверски от началото на годината и причините са по-дълбоки от заигравката на бай Реджеп с чича ти Тръмп. Няма инвеститори в икономиката, поддържа се изкуствен растеж чрез държавно строителство финансирано със заеми.
      Това , че няма инвеститори и лирата пада в този случай хич не е лошо.Това само при положение, че икономиката се поддържа и има местно търсене.А иначе аз го написах, но пак да кажа, говорим за сравнително скромна инвестиция в 1 апартамент.Тоест целта е именно използването на негативните фактори.

      Коментар


      • #63
        От: Имот в Турция

        Инвестиция в нещо което не го разбираш в детайли, даже и при възходяща икономика и стабилен ръст на цените в дългосрочен период ,не е добра идея
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #64
          От: Имот в Турция

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          За цена на сайт е малко безсмислен тоя спор в евро или в лири, защото софтуерът може да конвертира автоматично от която и да е валута и да показва цена в лири-която съответно ще е различна всеки ден. По нашите сайтове за имоти е същото-може да си обявиш цената и в донги, но ако потребителят поиска да види цена в лева, сайта ще му я генерира автоматично спрямо курса на донгите.
          Аз говоря за цени по обяви залепени по стъклата
          Също и месни вестници с обяви.
          Всичкото в Доларес тогава.
          Говоря за 2006 година Истамбул и Кушадасъ.
          Иначе в сайтовете има всичко.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #65
            От: Имот в Турция

            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
            Инвестиция в нещо което не го разбираш в детайли, даже и при възходяща икономика и стабилен ръст на цените в дългосрочен период ,не е добра идея

            Съгласен съм с теб.Затова е и темата.Общо взето всеобщото мнение е бягай надалеч.

            Коментар


            • #66
              От: Имот в Турция

              Това иска да си бил много пъти на място, да познаваш региона и пазара. Имотите не са краставици, за да са едни и същи отгледаните в Германия и в Македония. Те не, че краставиците са едни и същи, ама за примера са достатъчно еднакви. Езика, пазара и...много време, прекарано на място. Примерно софийските топ гъзарии Бояна и Драгалевци са непродаваем на друг, освен на българин. Няма чужденец, минал от там, с който да съм говорил, който да не се чуди с кой акъл застрояваме северния склон на планината, докато от другата страна на софийското поле, южният склон на Ст. Планина реално пустее...
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #67
                От: Имот в Турция

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                южният склон на Ст. Планина реално пустее...
                Ще пустее, зер. Спомни си какво имаше там няколко десетилетия.

                Коментар


                • #68
                  От: Имот в Турция

                  Още го има, за съжаление. Тотално управленско безумие, десетилетия наред.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Имот в Турция

                    това отделно.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Имот в Турция

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Ще пустее, зер. Спомни си какво имаше там няколко десетилетия.
                      Според всякакви екологични проучвания,които съм чел,Кремиковци не е засегнало нито едно село по склона на планината,включително и кв.Кремиковци,Сеславци......засегнати са селата в ниската част-Равно поле,Ел.Пелин,Нови хан....та мръсния въздух е стигал чак до Лозен и Младост от така формиращата се фуния.......
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • #71
                        От: Имот в Турция

                        Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                        Според всякакви екологични проучвания,които съм чел,Кремиковци не е засегнало нито едно село по склона на планината,включително и кв.Кремиковци,Сеславци......засегнати са селата в ниската част-Равно поле,Ел.Пелин,Нови хан....та мръсния въздух е стигал чак до Лозен и Младост от така формиращата се фуния.......
                        Да, ма не става въпрос за въздух, а за едни тежки метали.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Имот в Турция

                          Става въпрос преди всичко за нещо от което хората осъзнато са се отдалечавали при всяка възможност.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Имот в Турция

                            Там са само уранови мини, военни складове, Кремиковци и разхвърлян навсякъде радиоактивен хвост. В Бухово дори е имало завод за преработка на руда. Водите и до сега са замърсени.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Имот в Турция

                              Тия военни складове не гръмнА ли преди години ?

                              Изпратено от моят HUAWEI Y625-U21 с помощта на Tapatalk

                              Коментар


                              • #75
                                От: Имот в Турция

                                Ердоган реши сделките с имоти в Турция да се сключват само в лири:

                                https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/09...turciia_da_se/
                                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                                VW Golf VI variant
                                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X