Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Катастрофата в Петрич

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Катастрофата в Петрич

    Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
    Не знам и питам. Възможно ли е при перфектна ръчна на мокър асфалт да останат такива следи като от репортажите.
    Не е задължително към момента на изтъплението асвалта да е бил мокър.Но нормална кола не остава следи в днешно време,при нормално спиране.
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #47
      От: Катастрофата в Петрич

      Толкова ли сте дръпнали напред, че почти всичко по пътя е с АБС? Уж не живея в гетото, ама поне 1/3 от колите на улицата ще си оставят гумите на асвалта, ако им скоча на спирачките.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #48
        От: Катастрофата в Петрич

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Толкова ли сте дръпнали напред, че почти всичко по пътя е с АБС? Уж не живея в гетото, ама поне 1/3 от колите на улицата ще си оставят гумите на асвалта, ако им скоча на спирачките.
        Ич не сме дрЪпналЕ...Ама цитирай поне един движещ се в момента гроП без абс ?
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #49
          От: Катастрофата в Петрич

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Не е задължително към момента на изтъплението асвалта да е бил мокър.Но нормална кола не остава следи в днешно време,при нормално спиране.
          Младежите са били на спирката за да се скрият от дъжда и... питам за перфектна ръчна и спирането май не е било нормално.

          Коментар


          • #50
            От: Катастрофата в Петрич

            Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
            Младежите са били на спирката за да се скрият от дъжда и... питам за перфектна ръчна и спирането май не е било нормално.
            И пак според техните показания,идиотчето е показвало завидните си умения няколко пъти преди това...да питаме Минчо Празников кога точно е заваляло?Каква е твоята версия?Че са следи от '69 ?
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #51
              От: Катастрофата в Петрич

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Ич не сме дрЪпналЕ...Ама цитирай поне един движещ се в момента гроП без абс ?
              Ти ме амбицира, ме чак бос излязох на улицата да снимам. Да де, ама форума не ебава да приема снимки /или аз съм тъп/.

              От редицата 7-8 паркирани коли, поне 3 със сигурност нямат АБС- моята 2001 Сивик, 2001-2 Тундра, ‘97-98 Корола... Може и още някоя да няма, ама чак толкова не ми се втелява.
              Жалко, че не мога да кача снимката.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #52
                От: Катастрофата в Петрич

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Ти ме амбицира, ме чак бос излязох на улицата да снимам. Да де, ама форума не ебава да приема снимки /или аз съм тъп/.

                От редицата 7-8 паркирани коли, поне 3 със сигурност нямат АБС- моята 2001 Сивик, 2001-2 Тундра, ‘97-98 Корола... Може и още някоя да няма, ама чак толкова не ми се втелява.
                Жалко, че не мога да кача снимката.
                Не се 'аби.Хлопел Астра от модела ,,Ф" сите са а АБС....
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #53
                  От: Катастрофата в Петрич

                  Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                  То само ченгетата не го знаят, че вече практически няма коли,които да оставят 4 следи, АБС му се вика.Има ли две следи, играла е ръчната ! Какъв хлъзгав път,каква несъобразена скорост...

                  За Хлопел не знам, тук такова няма. Ама аз отговарям на ей това ти мнение. Тук говориш за коли като цяло а не само за Опел.
                  Иначе че гетата не им пука има или не АБС, важни са връзките и тате.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #54
                    От: Катастрофата в Петрич

                    То половината коли ръчни нямат вече,тръгнеш да дърпаш пък тя на копче баси,не може да завие като хората човек
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: Катастрофата в Петрич

                      Другаре, у ФАЩ ABS става задължителен 2004-та гОдина, у ЕвроГейщината - 10 гОдини ПО-РАНО. Сичко що е от 15-годишно и по-младо у назе, ако е. евроГейско производство, е с ABS.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #56
                        От: Катастрофата в Петрич

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Ич не сме дрЪпналЕ...Ама цитирай поне един движещ се в момента гроП без абс ?
                        АБС а кво пречи на ръчната!Щото въртя на ръчна кола с предно и АБС ,но на плац на който няма никой ,не по улиците.Племенничка беше в челото на дрифт шампионата с мазда и предно преди готини!АбС са си е за нормално спиране ,а тоя комплексар се е правил на веуик на пътното платно,както го правят и много други!Гледам ги всеки ден!Кво може да се направи?!Излизане от джоба е ,но за видеорегистраторите съм съгласен да станат задължителни,материала от тях да е актуален за събиране и образуване на глоби!И да са зверски!Много дришняри станиха по пътищата,адски много!Понякога притиснат от обстоятелства , карам по-бързо,но пазя всичко живо .
                        Последно редактирано от faster; 18-08-18, 07:58.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Катастрофата в Петрич

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Другаре, у ФАЩ ABS става задължителен 2004-та гОдина, у ЕвроГейщината - 10 гОдини ПО-РАНО. Сичко що е от 15-годишно и по-младо у назе, ако е. евроГейско производство, е с ABS.
                          ГЛУПОСТИ
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #58
                            От: Катастрофата в Петрич

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            ГЛУПОСТИ
                            Чети. Има интернет. Аз га си купИх "либъртито" бех ужасЕн. Мислех, че повреда някаква има, а то просто фабрично си нЕмало ABS.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #59
                              От: Катастрофата в Петрич

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Чети. Има интернет. Аз га си купИх "либъртито" бех ужасЕн. Мислех, че повреда някаква има, а то просто фабрично си нЕмало ABS.
                              Чети ти,да не си си купувал боклуци - АБСа още не е задължителен самостоятелно,задължителна е стабилизираща система и то от преди няколко години,АБСа идва в пакет с нея........ма к’во ти обяснявам на тебе,Либьрти.........купи си ПТ Круисер другия път и ми обяснявай за коли пак.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Катастрофата в Петрич

                                Оно било препоръка... Задължителното ето как е въведено:
                                ABS is required on all new passenger cars sold in the EU since 2004. In the United States, the NHTSA has mandated ABS in conjunction with Electronic Stability Control under the provisions of FMVSS 126 as of September 2013
                                Още по-зле...
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X