Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Катастрофата в Петрич

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Катастрофата в Петрич

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Що, ако беше от шивачи, транспортаджии, овощари, оранжерийци, и квот се сетиш, друго ли щеше де е? Поне официално 29г Петрич е все пак.
    Най-вероятно ако не е от наШте, щеше да търка нара в полицията за мин 72ч, пък дела и т.н. Да чухте нещо да се споменава за дрифтъра,освен това което бяха взели от фейсбука му? Една снимка?
    В другите случаи, поне се разхождат до къщата му, пък комшии, баби и т.н. Пък репортерите питат все нещо ...

    Коментар


    • #17
      От: Катастрофата в Петрич

      ПЕТРИЧ е.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #18
        От: Катастрофата в Петрич

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Най-вероятно ако не е от наШте, щеше да търка нара в полицията за мин 72ч
        Надценяваш "нашата полиция".

        Ако не беше от "наШте" щеше да му е положителна алкохолната проба и да обявят че е криминално проявен.

        И че го издирват.

        Коментар


        • #19
          От: Катастрофата в Петрич

          Поредната тема, дето се чудя за какво говорите. Не гледам новини.

          Коментар


          • #20
            От: Катастрофата в Петрич

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Надценяваш "нашата полиция".

            Ако не беше от "наШте" щеше да му е положителна алкохолната проба и да обявят че е криминално проявен.

            И че го издирват.
            Виж, за алкохол и другото мълчат. Иначе това е първото което ни сервират марионетките на властта ..., пардон , журналята на шиши.

            Коментар


            • #21
              От: Катастрофата в Петрич

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Надценяваш "нашата полиция".

              Ако не беше от "наШте" щеше да му е положителна алкохолната проба и да обявят че е криминално проявен.

              И че го издирват.
              Ако бях негативист щях да подложа на съмнение и алкохолната проба. Но не съм такъв човек. Определено по вероятно е 18 годишен младеж в 12 през нощта да е трезвен и ненапушен, отколкото обратното, нали?

              @Костадинов - според органите алкохолна проба е правена. Младежа бил трезвен.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #22
                От: Катастрофата в Петрич

                Аз не съм негативист. Усредних новините от последната седмица.

                Коментар


                • #23
                  От: Катастрофата в Петрич

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Ако бях негативист щях да подложа на съмнение и алкохолната проба. Но не съм такъв човек. Определено по вероятно е 18 годишен младеж в 12 през нощта да е трезвен и ненапушен, отколкото обратното, нали?

                  @Костадинов - според органите алкохолна проба е правена. Младежа бил трезвен.
                  И ти го взе за чиста монета? Мисля,че при ПТП с постадали, се взима и кръвна проба, без да питат. На нея, какво излиза?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Катастрофата в Петрич

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    И ти го взе за чиста монета? Мисля,че при ПТП с постадали, се взима и кръвна проба, без да питат. На нея, какво излиза?
                    Ще излезе каквото трябва да излезе.

                    Преди години нали имаше случай дето след Птп взимат проба на шофьора (някаква проминентна личност беше) и от пробата излязло че е бременен.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Катастрофата в Петрич

                      То и въпросният младеж, ако не е тати, да са го пробвали и него, дали няма да хване У кауша. Но, ще му се размине...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Катастрофата в Петрич

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Определено по вероятно е 18 годишен младеж в 12 през нощта да е трезвен и ненапушен, отколкото обратното, нали? ...
                        Немаш си представа, колко по-вероятно е точно обратното! Живея "в полите" на Студентски град и около мене вечер се пълни с невероятни изпълнители. За след 2-3 часа изобщо не говоря.

                        П.П. Мани другото, ами полицая, който изнасяше уж "най-достоверната" информация, от колегиалност налете на бой на репортерката, която си позволи да спомене за очевидци на дрифта. На бодлива крава господ рога не дава, но ако този дришльо осакати така мое дете, и не влезе поне за 5 години ефективно при строг режим, го поръчвам с чиста съвест за отстрел.
                        Последно редактирано от коко келеша; 17-08-18, 17:31.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Катастрофата в Петрич

                          у петрич са една шепа народ и кой кум кой сват и брачед.там служих навремето и знам.най вероятно е това дето казват колегите по нагоре че; е на някой човек човек.наистина личеха следите от гумите/вьв един репортаж/но,само от две гуми като от рьчна не от четери.но,тука е бг.всичко се случва.и,данеговорите глупости за дрога.там незнаят хората що е това.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Катастрофата в Петрич

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Немаш си представа, колко по-вероятно е точно обратното! Живея "в полите" на Студентски град и около мене вечер се пълни с невероятни изпълнители. За след 2-3 часа изобщо не говоря.

                            П.П. Мани другото, ами полицая, който изнасяше уж "най-достоверната" информация, от колегиалност налете на бой на репортерката, която си позволи да спомене за очевидци на дрифта. На бодлива крава господ рога не дава, но ако този дришльо осакати така мое дете, и не влезе поне за 5 години ефективно при строг режим, го поръчвам с чиста съвест за отстрел.



                            И аз съм на тая струна. Ама не било правилно, и сега ще скокнат. Зъб за чене...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #29
                              От: Катастрофата в Петрич

                              Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
                              данеговорите глупости за дрога.там незнаят хората що е това.
                              ПЕТРИЧ ? ? ?

                              95% от конопените ниви бяха там преди 10-ина години, сега не знам.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Катастрофата в Петрич

                                Сега са 96%... Пак имаше репортаж, хеликоптери и снима нивите с реколтата...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X