Обява

Свий
Няма добавени обяви.

jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

    Здравейте.Чаткане може би от повдигач,при стартиране на студен двигател,когато подам газ за секунда две и изчезва,това се получи след близо 2000км смяна на масло Total Quartz INEO Long Life 5W30,някой карал ли е този двигател с такова масло?


  • #2
    От: jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

    Не е от маслото.
    Смени му веригата.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #3
      От: jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

      Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
      Не е от маслото.
      Смени му веригата.
      дали е от веригата,според мен е от маслото,рядко е като антифриз,и на студен двигател изпушва за кратко бяло,изгоряло масло,за няколко секунди.какво те кара да си мислиш,че е веригата?

      Коментар


      • #4
        От: jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

        Доколкото знам,разпъната верига се хваща като грешка на диагностика,аз си мисля ,че е от маслото,защото е мн рядко и при студен старт изпушва бяло,изгоряло масло за няколко секунди,защо да е верига?

        Коментар


        • #5
          От: jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

          Онуфриз сигурно е прав - прилича на обиране на някой хидравличен компенсатор...
          Това мерцедеския ли двигател ? Защото чаткане при VM доколкото си спомням се чува заради ГНП (на дясната глава)... Ама там тръгне ли - проблемите са по-големи
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Онуфриз сигурно е прав - прилича на обиране на някой хидравличен компенсатор...
            Това мерцедеския ли двигател ? Защото чаткане при VM доколкото си спомням се чува заради ГНП (на дясната глава)... Ама там тръгне ли - проблемите са по-големи


            да мерцедесовия двигател е

            Коментар


            • #7
              От: jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

              Здравей , обади се на телефон 0885088444 , има възможност да е първият основен лагер на коляновият вал
              Еди Рангелов : 0885 088 444
              Няма незаменими има незабравими хора !!!

              Коментар


              • #8
                От: jeep grand cherokee 3.0 crd чаткане при стартиране студен двигател

                Смених маслото с 5 40 кастрол и всичко си е ок

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X