Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skoda Superb 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Skoda Superb 4x4

    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    При камионите е още повече пробега, и? Пак си изкарват над 1милион км. Друг е въпроса, че сме бедни, на колата и гледаме като вещ от първа необходимост!
    За четящите по диагонал, обяснявам бавно - променлив интервал за смяна на маслото (калкулира се от некоя кутийка в автомобила) се среща във "вагенските" автомобили от поне 15 лета. Това при леките. За тежките ще обяснявам друг път.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #77
      От: Skoda Superb 4x4

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      Този разход по компютър,или на колонката?
      Щото разликата е огромна.
      Имам една мазда 626, бензин. Колкото е по комп, толкова е и на колонка.
      Николай
      VITARA 1.6, 93 къса кабр
      КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

      Коментар


      • #78
        От: Skoda Superb 4x4

        Понеже темата е за Супърб 4х4 някой може ли да сподели преки впечатление от 3,6 V6 FSI двигателя? Той се куплира само с ДСГ трансмисия и 4х4. На хартия всичко изглежда много добре, интересува ме как е в движение, постижим ли е разходът по книга, обслужването скъпо ли е, ремонтопригоден ли е, надежден ли е? Блазни ме факта, че е последният бензинов атмосферен мохикан, преди разните турбо даунсайзи и така като станеш на 50 годинки може да се поглезиш с един V6.
        Не бързай ако искаш да стигнеш
        __________________________________
        Discovery II TD5 10P

        Коментар


        • #79
          От: Skoda Superb 4x4

          Мой клиент има такава /Супърб 4х4 3,6 V6 / - градско под 20 няма... Дълъг път 12-13, но си е "спортист"... ИМХО не си заслужава, при сегашните камери и т.н. и при положение, че 2.0ТДИ върви предостатъчно до степен постоянен проблем с камерите
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X