Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skoda Superb 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Skoda Superb 4x4

    От известно време заглеждам шкодите... За съжаление Scout ми идва малко малък, та се чудя дали има някакъв афтърмаркет тунинг за Superb да се повдигне малко... Преди време бях слушал по радиото за някаква чешка фирма, специализирана в оптичен тунинг на шкоди...
    ВАГ явно не дават да се направи Superb офроуд версия за да не изяде хляба на Ауди
    Има ли някой колега със Superb от по-новите /след 2015г/ и ако да, случайно правил ли е опит да я повдига макар и минимално с 2-4см?
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    От: Skoda Superb 4x4

    Шкода за октавия имат комплект/пакет лоши пътища - проверете в представителството, може и да излезне нещо. А за повдигане с 2см може да се използват уретанови буфери, но оригинални от скъпите, в Дунев има от тях, може и от интернета отнякъде - имам ги на една лека кола - повдигнаха я с 2,5см, вози по-стегнато и твърдо, проблем с окачване не съм имал от две години.
    Kia Sorento 2.5 CRDI EX - now
    Suzuki Samurai 1.3 - липсва ми как друска и къде ходи

    Коментар


    • #3
      От: Skoda Superb 4x4

      Отиди и седни в една Октавия. Това в класа си, няма с по-голям багажник и вътрешно пространство. Има и Супърб Скаут, ама са много/много редки.
      Октавия Скаут, прекрасна машина.

      п.с Супърба си е лимузина.Не е за черно.Отделно VW не се славят с здрави купета, особенно в задната и част. Ще я разкривиш някъде, и после ще клопа като кофа.

      Коментар


      • #4
        От: Skoda Superb 4x4

        От их55 като седнеш в октавия, няма да ти се види "с по-голям багажник и вътрешно пространство"... Задната седалка ми е важна - имам две дългокраки щерки... Иначе когато съм сам или сме двама, и оСтавията ми е ОК... Още повече, при положение че са все с 2.0ТДИ

        Точно лимузина си търся, но да не стърже по легналите полицаи
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          От: Skoda Superb 4x4

          Суперба не го вдигай. И без това прилича на дакел. В каква окатвия си сядал?Защото тази от 2015 и тази от 2014 почти нямат нищо общо.

          Коментар


          • #6
            От: Skoda Superb 4x4

            Аз карам супърб 2. Досега не съм имал проблем с височината.Е не се качвам по високи бордюри като джиповете, но се качвам на доста тротоари!
            Една от причините да ми харесва тази кола, е че на задните седалки има огромно място за краката.Не съм виждал на друга кола толкоз.Другото е, че задната пета врата, може да се отваря по два начина.За мен е голямо предимство!Като добавим и че при скорост 150-170 седи стабилно на пътя и в завой което си е фактор за мен!
            Без да броим и че консумативите и обслужването е доста по евтино в сравнение с други марки!

            Коментар


            • #7
              От: Skoda Superb 4x4

              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
              Аз карам супърб 2. Досега не съм имал проблем с височината...
              2.0тди ли е?
              Относно височината - зависи за какво я ползваш... При мен макар и все по-рядко има и ползване по черен път, когато отида за риба. При всички случаи височината е компромис - най-вече с разхода на гориво. Въздухът, който влиза отдолу прави най-голямо съпротивление... Затова и по-новите коли имат "нож" отпред, който максимално да отмести въздуха нагоре и встрани...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                От: Skoda Superb 4x4

                да 2ТДИ - 170 коня дизел

                Коментар


                • #9
                  От: Skoda Superb 4x4

                  Показателите на база отчетите на Декра са повече от добри. И в трите класа за пробег: 50-100.000км /100-150.000/150-200.000 км
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #10
                    От: Skoda Superb 4x4

                    Нисичък е Супърба. Отзад има много място, но това на водача е леко тясно за 100кг човек. Иначе върви доволно. 230 км/ч си ги вдига без проблеми. Като я чипнеш и стане 210 к.с, тия с 3.0 тди ги гледаш в огледалото за обратно виждане.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Skoda Superb 4x4

                      Посленият супърб е по висок от октавия 2017.Видимо и мерено.И за 60+ лв е много кола.Щото еквивалентен пасат е 85+лв.Примерно пък са рода.
                      И не го пиша по спомени от картинки.
                      Пробвай го и няма да останеш разочарован.
                      Задължително L&K версия.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Skoda Superb 4x4

                        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                        ...
                        Задължително L&K версия.
                        Каквото излезе до 2 годишна възраст и под 100х.км ще е... Ама май ще е догодина... Пустият их55 не ми създава никакви ядове и не ми се сваля цената засега...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          От: Skoda Superb 4x4

                          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                          да 2ТДИ - 170 коня дизел
                          Вече не тегля големия кораб и повече не ми трябва... Кади-лака е 2.0ТДИ 110кс и върви "на гръм" както казва един разбирател... А разликата в разхода особено градско между 2.0тди и 3.0тди /ако взема ауди олроуд/ е доста сериозна...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            От: Skoda Superb 4x4

                            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                            Каквото излезе до 2 годишна възраст и под 100х.км ще е... Ама май ще е догодина... Пустият их55 не ми създава никакви ядове и не ми се сваля цената засега...
                            Че как ще излезе?! По начало на трудно излиза такава кола щото цената е "паднала" много а тя си е нова!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Skoda Superb 4x4

                              Излизат по немско - нали така си купих кади-то 2г 34000км В Бг за 2 мес. излезе само едно 4х4 почти същото, но на 78000 и цената почти двойна
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X