Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skoda Superb 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Skoda Superb 4x4

    Аз седан не бих си купил - идеалното като концепция за мен е комби с повишен просвет... Като мощност и 2.0ТДИ ме устройва, защото вече не планирам да имам голяма лодка. Един клиент има 2.0TSI и разходът му е 12-13/100 смесено градско и магистрала... Категорично не ме устройва - джипката сега ми харчи толкова, а доста по-просторна и по-висока от шкодичката!
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #47
      От: Skoda Superb 4x4

      За висока може ама просторна не знам.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #48
        От: Skoda Superb 4x4

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Не се нерви, говорим за дизели от преди 2-3 години. Разхода наистина е такъв. Карам практически без превишаване на скоростта, но не и с 60-70. На магистралата 120-130, иначе 90. И такъв разход на дълъг път не ми е прецедент. От Банкя до Сандански редовно слизам под 5 литра. Преди това с Пасат 2.0 ТДИ, сега със Шкодата.
        АМ'че и Пасат на 15-на лета щом го може този разход, що'па он да го не може с новия модел бре?
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • #49
          От: Skoda Superb 4x4

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Има и Супърб Скаут, ама са много/много редки.
          Няма такъв Супърб или поне аз никъде не откривам да съществува.
          Последно редактирано от biboqn; 21-09-18, 08:40.

          Коментар


          • #50
            От: Skoda Superb 4x4

            тук има интересна база данни във вид на класация с размери на купето, багажника и т.н. http://www.off-road-drive.ru/ratings/Comfort
            Возил съм се на задната седалка в Супърб комби и е на светлинни години от их55 като пространство...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #51
              От: Skoda Superb 4x4

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              Ко, не! Съеизерима е с 5-та, не с 3-та. За там си има Октавия.
              Двата автомобила - Супърба и "петичката" няма как да са съизмерими. Те не само не са учили в една паралелка, ами дори не са го правили в едно и също учебно заведение...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #52
                От: Skoda Superb 4x4

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                Возил съм се на задната седалка в Супърб комби и е на светлинни години от их55 като пространство...
                Ако само това и е кусурът, пак недей.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #53
                  От: Skoda Superb 4x4

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Двата автомобила - Супърба и "петичката" няма как да са съизмерими. Те не само не са учили в една паралелка, ами дори не са го правили в едно и също учебно заведение...
                  Я виж този линк ЦЪК

                  Коментар


                  • #54
                    От: Skoda Superb 4x4

                    Има, но не е Скаут. Води се Аутдор пакет.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Skoda Superb 4x4

                      Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                      Няма такъв Супърб или поне аз никъде не откривам да съществува.
                      Виж тези: ЦЪК1 и ЦЪК2

                      Разлика межуд Скаут Октавия и Октавия 4х4 е чисто визуална. Пти Съпърба е същата история.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Skoda Superb 4x4

                        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                        Я виж този линк ЦЪК
                        А, наясно съм че при определени условия може да се спретне съпоставка и на Дачия Логан и некое Бентли, и дори Дачията да излезе победител.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Skoda Superb 4x4

                          Между сухите данни които ти показах, какво да и е изкривено?
                          Няма победители. Всичко е сметки. Срещу едни пари, какво получаваш. Всичко друго е алабализми..

                          Коментар


                          • #58
                            От: Skoda Superb 4x4

                            Къде отидохте от Superb комби на BMW 5er
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #59
                              От: Skoda Superb 4x4

                              Паритв зв поддръжка на нов супърб за норматив подминават тези за старо БМВ. Уазков мазохизъм.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #60
                                От: Skoda Superb 4x4

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                Паритв зв поддръжка на нов супърб за норматив подминават тези за старо БМВ. Уазков мазохизъм.
                                Супърба е с 5 години гаранция,какво ще и поддържаш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X