Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗК "Олимпик" фалира

    Погледнах, гражданската ми е при тях.
    Като/ако ме спрат, имам ли ГО или не ? За ПТП е ясно, че го хапвам.

    Демек, ко праим ся ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

  • #2
    От: ЗК "Олимпик" фалира

    Съгласно чл. 323 от Закона, всички застрахователни полици издадени от Дружеството се прекратяват едновременно с публикуването на назначаването на Временния ликвидатор в Държавен вестник на Република Кипър. Тази публикация ще се извърши в петък 17/8/2018.
    Доколкото разбирам, имаш още 4 дни време за реакция. Т.е. да сключиш гражданска към друга компания.

    Източник: https://olympicins.bg/

    Коментар


    • #3
      От: ЗК "Олимпик" фалира

      А някой звънна или смс? Как разбрахте? През два дни трябва да се проверява дали застрахователя е фалирал ли?
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: ЗК "Олимпик" фалира

        Трябва да има гаранционен фонд. На какво основание те считат без застраховка?! Когато си я сключвал, всичко е било нормално.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          От: ЗК "Олимпик" фалира

          Аз това научих:

          http://24shumen.com/%d0%b7%d0%b0%d1%...c%d0%bf%d0%b8/
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • #6
            От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
            Доколкото разбирам, имаш още 4 дни време за реакция. Т.е. да сключиш гражданска към друга компания.

            Източник: https://olympicins.bg/
            Ако и другата фалира,докога така?
            Ще чакаме пак увеличени застраховки е ясно,но с колко?
            Дано съм лош пророк,но очаквам догодина едни 50%.
            И така докато стигнем стандарта на ЕС.
            Последно редактирано от georgipetkov64; 13-08-18, 22:41.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #7
              От: ЗК "Олимпик" фалира

              Ясно.
              Ще го духаме
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: ЗК "Олимпик" фалира

                Чуда си се на акъла, поне 4-5 приятели съм спрял през годините да си правят граждански в Олимпик, щото им обяснявах, че тия маляки ше гръмнат, та що съм си направил гражданска при тях ?!

                Че ако си виновен при ПТП го ядеш е ясно, но мен в случая ме интересува, при рутинна проверка, ако някой реши, че съм без гражданска и ми напише акт, това как се тълкува поне в некво близко бъдеще, до края на месеца примерно, и както и някой по-горе писа, аз трябва ли постоянно да проверявам ЗК в която съм си направил ГО ?

                И пак да попитам, карам си аз с платена гражданска до 11.2018 за което си имам съответния ордер, като въобще не знам в коя компания съм, нито пък съм поглеждал, имам ли вина ако някой ме спре за проверка, и ако имам, каква е тя по ЗДвП ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Ясно.
                  Ще го духаме
                  Добър ден. Държава и келнер "вътре" няма.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЗК "Олимпик" фалира

                    А днес заговориха за драстично вдигане на гражданската...Случаенос?
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Когато преди 3 месеца си правих новите ГО, от SDI изрично подчертаха, че няма да ми направят полица за Олимпик, защото има наложена ограничителна мярка на компанията да продава ГО. Т.е. това е станало още преди май месец тая година. Компанията е базирана в Кипър и тук работи с кипърския си лиценз. Съответно сега тя не фалира у нас, а в Кипър. Защо-само там знаят, но проблемите им явно са доста отдавна, защото предната година те предлагаха най-евтината ГО и още тогава от брокера ми казаха да не си правя ГО при тях, защото компанията е зле, много клиенти имат оплаквания и не е ясно колко време ще работи у нас.
                      Публичният регистър на ГФ, който е актуален в реално време плюс минус 15 минути, прави каузата "не знаех" трудно защитима пред ченгетата на пътя. Особено в момента, когато яко са ги настъпили да се заяждат за дребни нарушения-в момента е активния сезон с многото ПТП, тежкия трафик и т.н. Та освен обичайното поддържане на хранилките, министерството трябва да покаже повечко резултат в глобите за пред медиите- така по принцип гадната ситуация с Олимпик се наслагва към сезонно и политически гадната ситуация у нас, допълнително вмирисана поради наши си вътрешни проблеми.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        А днес заговориха за драстично вдигане на гражданската...Случаенос?
                        Ами, днес. Миналата година на едната кола ми беше 190 лева, тази година(всъщност миналата седмица) при същите условия и същия застраховател- 270 лева. Брокерът ми каза, че току-що всички са ги вдигнали с по 40-50
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Е ако има и други навити,аре като РУМЪНЦИТЕ,,ма да сме над 60%!Те за това и със стандарта ни бият ,като маче у дирек,знаят какво искат бунтуват си се и отстояват некви позиции! Навсякъде се получава нещо ,тука никога........!До некоя година и данък домашен секс мое да поискат .....!"И ко праим ся?",пак ли главата у песоко?Евро-левро,а държавната кочина си е Ганьовска!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #14
                            От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Погледнах, гражданската ми е при тях.
                            Като/ако ме спрат, имам ли ГО или не ? За ПТП е ясно, че го хапвам.

                            Демек, ко праим ся ?
                            Едва ли КАТаджията на улицата чете кипърския държавен вестник И аз често казано не знам къде са ми гражданските на двете коли . Имам си един приятел брокер който оформя всички документи дава ми полицата аз я мятам в жабката давам му парите и до там . Той си има програма на компютъра която му следи коя полица кога изтича и се обажда на клиента .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Снощи обявиха по ТВ за фалита... Това, което добавиха е, че потребителите трябва бързо да си намерят нов застраховател...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X