Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Ми тогава революционери - да сътворят революция в политиката и да обезсмислят милиционерите. Ма нейсе, и толкова работа не могат да свършат.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Ми тогава революционери - да сътворят революция в политиката и да обезсмислят милиционерите. Ма нейсе, и толкова работа не могат да свършат.
      За да сътворят револУция в политиката некой требе да ги пусне тама. Ама не, не и не. Гласува се за Боко, Азис и Ристю СтоЙчков. Преди време и Дим Дуков, да го бог прОсти, го беа избрали за дупетат от ГЕРБ.

      П.П. Грешка - за малко да го избЕрат...
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Те фсички беха с резервно вишо - учителя, че и професоря по история. Щото правото беше запланирано да умре ил загине с настъпването на комунизъма. ...
        Глупости! Всички си имаха втора специалност, та нЕкои даже и по 2 специалности, освен основната. Например, от 1978 вкараха нови програми в СУ и задължително втората специалност трябваше да включва педагогика.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Глупости! Всички си имаха втора специалност, та нЕкои даже и по 2 специалности, освен основната. Например, от 1978 вкараха нови програми в СУ и задължително втората специалност трябваше да включва педагогика.
          Какви глупости, като съм написал същото? Дали ще го наречеш "втора специалност" или "резервно виШо", каква е разликата?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Какви глупости, като съм написал същото? Дали ще го наречеш "втора специалност" или "резервно виШо", каква е разликата?
            Глупости са обяснението за наличието на втора специалност.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Глупости са обяснението за наличието на втора специалност.
              Точно това е обяснението.
              Аз защо си немам втора специалност?
              Щото се беха отказАли да посрещат комунизЪма... Требваше, според едни тезиси на др. Живков, да настъпи през 1985 г. А аз започнах да следвам 1987 г., комунизЪмА нещо не беше дошЕл. Даже се не видеше на хоризонта.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Точно това е обяснението.
                Аз защо си немам втора специалност?
                Щото се беха отказАли да посрещат комунизЪма... Требваше, според едни тезиси на др. Живков, да настъпи през 1985 г. А аз започнах да следвам 1987 г., комунизЪмА нещо не беше дошЕл. Даже се не видеше на хоризонта.
                И още веднъж - гагичови глупости са това! Колкото и пъти да ги повториш - все ще са празни дрънканици, ама то вече май сме свикнали на дрънченето.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Точно това е обяснението.
                  Аз защо си немам втора специалност?
                  Щото се беха отказАли да посрещат комунизЪма... Требваше, според едни тезиси на др. Живков, да настъпи през 1985 г. А аз започнах да следвам 1987 г., комунизЪмА нещо не беше дошЕл. Даже се не видеше на хоризонта.
                  А за някои хора си беше дошъл още на 09.09.1944 година
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    И още веднъж - гагичови глупости са това! Колкото и пъти да ги повториш - все ще са празни дрънканици, ама то вече май сме свикнали на дрънченето.
                    Това не ти е школата на ГРУ в Киев или кашишкото училище във В.Търново, че всинца да излизат за парлама с втора специалност "инжИнер по ДВГ". Това е Софийски университет, другарю. Па пише и из интернета, вземи прочети малко.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Това не ти е школата на ГРУ в Киев или кашишкото училище във В.Търново, че всинца да излизат за парлама с втора специалност "инжИнер по ДВГ". Това е Софийски университет, другарю. Па пише и из интернета, вземи прочети малко.
                      Гагич пак влязъл в обичайния си режим "Когато на форумния шут му залепнат релетата, фактите ДГД".
                      Другарю юрист, по-горе на български език Ви споделих факта, че през 1978 г. именно в Софийския университет въведоха нови програми, като направиха обучението 5-годишно и задължително включиха изучаването на втора специалност за всинца, а не само за пълния с номенклатурчета ЮФ. Въпросният факт ми е известен по простата причина, че бях точно в този випуск, който хвана промяната и ми се наложи заедно с колегите да скачаме по главите на деканата да не ни махат езиковото обучение заради това, че по волята на Партията са ни натресли разни педагогически дисциплини. Нямам нужда да търся в Интернета, а мога, примерно, да си изровя студентската книжка и да те блъскам с нея по носа (ама първо ще сложа зад нея нещо по-тежичко).
                      Така че, хайде да ми спестиш айдукатските си номерца!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Ми айде извадия, де.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Айде стига толкова.

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Ми айде извадия, де.
                            Айдуката, нямаш късмет. Не само в студентската книжка пише какво ни бяха вточили да учим за втора специалност


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stud.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:5798765

                            ами и в дипломата

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:diplom.png
Прегледи:1
Размер:1.08 МБ
ID:5798766

                            Та даже стана не само втора, ами и трета специалност ...

                            Родната Партия явно беше решила, че, като натресе на всички задължително педагогическа квалификация, ще осигури повече учителски кадри.

                            Тю да му се не знае! Форумното лапацало таман си беше харесало теорията за конспирацията срещу суперскъпоценните юридически кадри ...

                            П.П. Сори, че съм писал в междувременно затворена тема, обаче не мога да оставя др. Гагич да тъне в неведение.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X