Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ЗК "Олимпик" фалира

    А довода за новото поскъпване чухте ли!?!?!
    При настъпило и изплатено събитие,демек работата е приключила,можело видиш ли да се поЯви от небитието някой рода ама е тъй 9-10 странична линия,дето ни са чували за теб ни са те виждали,да им стане мноооу мъчно и да предявят претенциЙ и те за обезщетение!!!!
    И милите,загрижени застрахователи нямало от де да земат още кинти!!!
    Е така се ибийе болен....
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #17
      От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
      А довода за новото поскъпване чухте ли!?!?! ...
      Доводът е съвсем реален. Наистина има тълкувателно решение на ВКС от м. юни 2018, което разширява кръга на лицата, които имат право да претендират за обезщетение.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        От: ЗК "Олимпик" фалира

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Доводът е съвсем реален. Наистина има тълкувателно решение на ВКС от м. юни 2018, което разширява кръга на лицата, които имат право да претендират за обезщетение.
        Дам. Комшията си отиде при катастрофа наскоро. Ще търся обезщетение, че може да се окаже баща на детето. То направо най-близки хора сме си - баджанаци.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #19
          От: ЗК "Олимпик" фалира

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Дам. Комшията си отиде при катастрофа наскоро. Ще търся обезщетение, че може да се окаже баща на детето. То направо най-близки хора сме си - баджанаци.
          Помрънкай, помрънкай. Може и да ти олекне.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: ЗК "Олимпик" фалира

            Аз ще помрънкам на застрахователите. Като гушна милиончето, ще видите вие.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #21
              От: ЗК "Олимпик" фалира

              И двете ми коли са в "Олимпик". Разтърсих се из нета и попаднах на това:
              https://www.investor.bg/ikonomika-i-...govori-260973/

              Коментар


              • #22
                От: ЗК "Олимпик" фалира

                Само аз ли си мисля че събитията със ЗК Олимпик и Търговския регистър имат общо?

                Коментар


                • #23
                  От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Доколкото виждам, на тези лиценцът им е бил отнет още през м. май т.г. ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Като адвокат да споделя - при фалит не се обезсилват договори сключени преди датата на фалита. Само няма да могат да сключват нови договори, да променят стари или да ги продължават. Карайте си спокойно, това не е ваша грижа.
                    LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                    Коментар


                    • #25
                      От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от Валерий Илиев Преглед на мнение
                      ... Карайте си спокойно, това не е ваша грижа.
                      Кое не е негова грижа? Че застрахователят е с отнет преди 3 месеца лиценз и е обявил несъстоятелност? Ако, пази Боже, човек направи ПТП, при тези обстоятелства кой ще плати?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                        И двете ми коли са в "Олимпик". Разтърсих се из нета и попаднах на това:
                        https://www.investor.bg/ikonomika-i-...govori-260973/
                        Статията е от месец май. В нея става въпрос за разни хватки с лицензи и "полулицензи", а сега компанията си е фалирала без значение какво тогава е удурдисала с лицензите.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #27
                          От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Гаранционния фонд. Поне според закона е така.
                          Но неясно защо летят съвети и то от отговорни люде, да се сключват нови застраховки. Та и аз като Ясен, има някаква връзка между търговския регистър, фалита на тая компания, а и поскъпването на гражданските също.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Само аз ли си мисля че събитията със ЗК Олимпик и Търговския регистър имат общо?
                            Възможно, но тия нямат чак такъв пазарен дял, от друга страна корупцийката туканка е доста евтина...

                            В решението е готино, че се опират на неща от 60-те и обезсилват неща от 80-те (слушкат и папкат)

                            пп
                            да очакваме блокаж на системата на гаранционния фонд?
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • #29
                              От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Кое не е негова грижа? Че застрахователят е с отнет преди 3 месеца лиценз и е обявил несъстоятелност? Ако, пази Боже, човек направи ПТП, при тези обстоятелства кой ще плати?
                              Теоретично, трябва да си плати, а после да се нареди на опашката на кредитирите и да чака от синдиците. Практически, ще дочака Михаля (случвало ми се е точно със застарховка, но Каско).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #30
                                От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Само аз ли си мисля че събитията със ЗК Олимпик и Търговския регистър имат общо?
                                Според мен в случая на търговския регистър самата държава инсценира това "хакване" , защото иначе трябва да мислят опрвдания защо все още може да видиш всички данни за всекиго с едно кликване . И се очаква глоба от ЕС. Държавата гони фирмите да крият лични данни , а самата тя ги предоставя на свободен достъп. Това е мое предположение де. Може и да не е така.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X