Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тегло на газова бутилка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тегло на газова бутилка

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Хвани я за ушите и я разплискай.
    А ,нещо топло ,студено да се заскрежи -няма ли да покаже ниво?

    Коментар


    • #17
      От: Тегло на газова бутилка

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      А ,нещо топло ,студено да се заскрежи -няма ли да покаже ниво?
      В това топло време няма как.

      Коментар


      • #18
        От: Тегло на газова бутилка

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        В това топло време няма как.
        Има,трябва някак си да я накара да фъщи на макс за има няма 3-4мин на слънце и ще се заскрежи от вън.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #19
          От: Тегло на газова бутилка

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Има,трябва някак си да я накара да фъщи на макс за има няма 3-4мин на слънце и ще се заскрежи от вън.
          Е да де ама в тая жега трябва да се мисли и за пожарната безопасност че всичко наоколо е сухо на барут. Иначе си прав.

          Коментар


          • #20
            От: Тегло на газова бутилка

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Хвани я за ушите и я разплискай.
            Това го правя за да преценя на място колко остава. Но и често - зимно време за да изгори докрай. Обикновено си свършва и без лашкане... Ясене, от какво зависи, от съотношението ли?
            По темата иначе - колко е по-нова бутилката, по е лека. Като при бойлерите общо взето. Иначе по бензиностанциите съм чувал, че ВМЗ е най-доброто. Когато не пълня наличната, ами сменям на бензиностанцията обикновено разглеждам какво вземам. Ползвал съм от 70 и някоя година, синя на Топливо, без никакъв проблем. Всяка бутилка трябва да е маркирана с набито или табелка по-новите, за тегло и година задължително. Топливските имат и маркирано с боя тарата а на някои съм виждал и брутото. Доколко съм чувал в завода минават задължително на 5 години през отваряне и профилактика. Семейно поддържам 3 големи и две малки туристически. Едната малка е чешка /бивша червена / лично я отварях на работа и я промивах - дъното си беше абсолютно чисто след толкова години, боядисах си я синя.. Другата е руска, по-нова, пак червена, тя е с горелка на село и е за масовия редуцир-вентил. Нея я зареждам на селската бензиностанция и почти винаги последната газ я изкарвам с лашкане, няма зиме, няма лете. Всичко което имам и съм имал вкъщи винаги е имало съответните маркировки.
            Да де, и около петнаесетина години ползвах една голяма руска, мисля че за 25 килограма ги водеха, ама я смених на един обект за обикновена.. Че голямата си имаше кошница да я носят двама мъже, ама сам я качвах празна на Самарата, за после си требе помощник.

            Коментар


            • #21
              От: Тегло на газова бутилка

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0052.JPG
Прегледи:1
Размер:730.9 КБ
ID:5796286
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #22
                От: Тегло на газова бутилка

                Моите двете са по 12.5 кг. Пише на табелката.
                Зарежда се с 10 кг газ на кантар или 20 л. на колонката.
                Това което плиска вътре при празна бутилка е конденз.
                Един път се опитах да го източа. Нагоре с краката и натискане
                на винтила. Смърдя седмици.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X