Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

    С оригиналния двигател не става.Един приятел има молотовка с перкинс с турбо, там е маалко по-добре, повече душа има.Но все пак си остава кекава.Виятнамката е по-добре, товари повече, по-мощна е, и има шперове на мостовете.Огромните минуси на нея са идиотското положение на скоростния лост, и това че седиш на 20 сантиметра от началото на камиона, сметай че ако примерно стане нещо челния удър ще е по-болезнен, а като знам газковите скорости как обичат да изключват....не една и две виятнамки съм виждал как правят просека по някое дере .Докато 63ката има цяла предница отпред да се мачка.
    harley davidson-fan

    Коментар


    • #32
      От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

      Това с мачкането не го пожелавам на никой.Днес за пореден(сигурен съм че няма да е последен)път спирачките изчезнаха ей така от нищото.Добре че се случи на асвалт.

      Коментар


      • #33
        От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

        Помпата обръща гумичките и си до там .На мен ми се е случвало, и то даже на газ 63 да закача спирачен маркуч за клон и да го скъсам...Абе въздуха си е въздух но когато влизаш в този ''бизнес'' с подвозите рядко някой от самото начало да започне със зил.
        harley davidson-fan

        Коментар


        • #34
          От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

          Здравейте и от мен. Имам две молотовки и си изкарвам хляба с добив на дърва. Първата (основно с нея работя) е бензинова и за цял сезон съм сменил лагерите на СК и се счупи отпред главен лист на ресорите. Миналата есен пък счупи лагерите на мотора и се наложи да го сменя, но това са дребни и незначителни суми при положение че на месец минимум 15 дена съм карал дърва с нея,като почваме от май месец и караме до към октомври, ноември най късно. Кара по 6-7 кубика елови или борови дърва без проблем и си има доста добра тяга, незнам вие на какви молотовки сте попадали, но на мен ми се струва доста надеждно камионче. Само да вметна, че двигателя, който сложих е почти нов от газ 52, същият си е като на молотовката, но е с двукамарен карбуратор к126 и сега по доста стръмни склонове си излиза с товара без демопликатор. Термостата веднага го изкормих и няма проблем със завиране на водата и подобни. Маслото винаги е един пръст над максимума. Вярно че са морално остарели (51 година е моя), но може да избута още някоя годинка. Лошото е че от година на година частите стават кът, но пък за сметка на това все още излизат цели екземпляри на изгодни цени !

          Коментар


          • #35
            От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

            Евала за ентусиазма. И аз бях така нахъсан преди години

            Коментар


            • #36
              От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

              да напиша за тези дето карат такива камиони.имам предна кьса полуоска чистонова.врьзка на лично сьобщение.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X