Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

    Първоначално публикуван от grishovasilev1976 Преглед на мнение
    Газ 63 колко кубика товари

    Изпратено от моят SM-J320FN с помощта на Tapatalk
    И суха маса да е пак не можеш я закара. Слама може-
    60-70 бали от руска балировачка, от същите години.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #17
      От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

      Доста години вече се тормозим взаимно с един ГАЗ 63, трудно ми е да намеря + на тая машина.За това колко кубика товари,може и 7 но трудно ги вози.

      Коментар


      • #18
        От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

        Първоначално публикуван от stanislaffff Преглед на мнение
        Доста години вече се тормозим взаимно с един ГАЗ 63, трудно ми е да намеря + на тая машина.За това колко кубика товари,може и 7 но трудно ги вози.
        Затова казах слама от руска балировачка(13-15 кг /бала). Със сено или люцерна ако не се катурне, не може да ги изкара.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #19
          От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

          не се заблуждавай сьс тези газки.гола вода са.ела да ти дам една ифа4X4 НА цената на молотовката и да возиш дьрва.

          Коментар


          • #20
            От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

            https://www.youtube.com/watch?v=B9h-zJup63c

            Коментар


            • #21
              От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

              Ей този клип съм го гледал поне 20пъти. Колко е стабилна Прагата? https://www.youtube.com/watch?v=wuyPO4Mt5FY

              Коментар


              • #22
                От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                То и читава Прага вече не можеш да намериш .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  Затова казах слама от руска балировачка(13-15 кг /бала). Със сено или люцерна ако не се катурне, не може да ги изкара.
                  Тъпо е даже и за бали да се предвижда... С тая на високо и малка каросерия? При положение, че където ще работи трактор с балопреса /киргизстан не знам дали ги има някъде, но да речем Класче или Велгер, пак от миналия век, че по-леки и могат да правят леки бали/, ще се качи и трактор с ремарке, и джип с платформа, и всяко от масовите камиончета 4х2.
                  Тъпо е някой да се надява, че с нещо изхвърлено от армията през миналия век, което още по времето на Щит беше отживелица ще прави ефективен "бизнес". Такова нещо се взема от специални подбуди, на душу, как викат руснаците. Само да напомня, някой ако не знае, че тея машини са създавани заедно със ЗиС 151, предшественик на ЗиЛ 157. И аз, ако имах място под сайвантите или място за маневри из двора щях да си взема една колко да се пооцапам някой път край нея и да изгоря по една туба бензин един-два пъти зимата. Даже преди петнаесетина години се бях засилил за 4х2 - бяха докарали тука наблизо да режат няколко - но бяха с надстройки и точно тогава пък не ми се занимаваше допълнително.
                  Сега съм захитрял и чакам като изкарат от някой гараж Опел Блиц да питат дали може да вози зърно от комбайна и направо да му скачам

                  Коментар


                  • #24
                    От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                    Ако е за лично ползване да си докараш дървата да попревозиш от дребно стопанство става . С нея трагнеш ли всеки ден хляба да си изкарваш нервите ще ти скъса . Това в казармата беше най проклетия камион . Свръзките имаха две някакви телефонни централи не е имало случай да се приберает на собствен ход А аз служих 1988 - 1990 година .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #25
                      От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                      Само за лично пък съвсем не се връзва. И изобщо никак не се връзва, даже няма и достатъчно желязо за Надин, само изгнил гредоред. Класически отврат.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #26
                        От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                        Аз не знам откъде ще се търсят части,освен да обере военноисторическия музей.До скоро ми се търкаляха делко и стартер за такъв звер,но ги хвърлих на скрап,въобще не предполагах,че още се движат някъде.За лично се връзва ако живееш някъде по отдалечените краища и можеш да го караш без номера и документи по горите.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                          Абе всяка година наближи ли отоплителния сезон и тука се появява некъв пич дето се чуди какъв дърварски камион да купува и вие му се връзвате. Обикновено или е някое хлапе дето се чуди какво да прави понеже му е скучно или е новоизлюпен бизнесмен дето има 5 бона скатани и мисли да влиза в дърводобива. И в двата случая не знам що се хабите да обяснявате какво става и какво не, ако човека поне един път е влизал в гора да добива дърва знае какво се случва и ще знае и кой да пита кой камион е читав и кой не.
                          Само за справка от точно такъв край на Родината съм и превоза на дървесина последните години се извършва или с западни камиони собственост на големите разбойници, или с пикапи и джипове, обикновено десняци от хората дето си добиват дърва за лични нужди. Газ-ките бяха десетки и изчезнаха първи преди десетина и повече години, Зил-ове малко след тях, към момента се търкалят един два КАМАЗ-а и толкова УРАЛА и една ИФА, безбройните УАЗ-и се редуцираха до 2-3 гниещи по тротоарите.
                          Даже хората дето си караха по десетина кубика годишно тотално зарязаха всичко руско, и си бръмчат с някой Л200 купен и докаран за 1500 паунда.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                            Аз не знам откъде ще се търсят части,освен да обере военноисторическия музей.До скоро ми се търкаляха делко и стартер за такъв звер,но ги хвърлих на скрап,въобще не предполагах,че още се движат някъде.За лично се връзва ако живееш някъде по отдалечените краища и можеш да го караш без номера и документи по горите.
                            Стъпиш ли на асвалт без номера и барнат ли те органите си отиваш поне с условна по бързо производство .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                              Става въпрос за селца с по 10 къщи,където органите почти никога не стъпват.Иначе наистина не си заслужава разправията.Дървата си докарвам с трактор без номер и пак не ми е спокойно при все,че полицаите в моя край никога не се заяждат за селскостопанска машина или ремарке без номер,понеже 90% са така.Пък ако трябва да му плащам и гражданска и винетка и номер на ремаркето директно отива за продажба или за скрап.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Газ 63 мнения,добри и лоши страни.

                                На газката смятай гражданска 400 - 500 лева ; два прегледа в годината ; данък и от там нататък тръгваш ако искаш да си редовен .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X