Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

    Здравейте, сагата ми започна преди 1 месец и 2 седмици. На сгъвката над мишницата. Първоначално се образуваха белези като стрии, след това се възпалиха, съпроводено с болка до невъзможност за отпускане на ръката до тялото, също така има някаквя подутиня под кожата . Ходил съм на 5 кожни до сега, Всички препоръчани в интернет във Варна. Бях на Клиндамицин антибиотик и фусидин за мазане, не се повлия. После бях на Азакс антибиотик + физиотерапия с радар. Имаше някаквя промяна. от две седмици има и една дупчица от която изтича секрет. Сега последно бях на 5 дни инжекции с Амикацин + 10 дни антибиотик Аксеф 500 + Банеоцин, малко се е повлияло. Поне болката и оттока спаднаха. Обаче все ощв съм притеснен как изглежда и изтичането от дупчицата.Първият доктор се съмняваше за херпес, не беше херпес. Другата Възпаление нa потните жлези, другия инфектирана екзема, последни и той е на мнение за възпаление на потни жлези, но не е сигурен. Оставят ми два дена от антибиотиците и ще се съветвам с кожния лекар, ноо Препоръчайте някой дори и в София да е. Благодаря, Снимките излизат малко големи , но да се види в детайл. Първата снимка е от днес, а втората е от преди 3 седмици.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:39021266_1721385214606317_5736080560707600384_n.jpg
Прегледи:1
Размер:40.3 КБ
ID:6149220
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от mejdupraznika; 13-08-18, 08:14.

  • #2
    От: Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

    Потърсете д-р Стоянова в Правителствена болница.

    Коментар


    • #3
      От: Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

      Няма да съм ти полезен с кожен лекар ,но доста си патя от подобно нещо. Всяко лято ,когато кормувам дълго време ми се образува подобно нещо , в момента в който го усетя си измивам под мишниците с вода и със антибактериална течност и си държа ръката високо да не се опира в тялото, обикновено за два три дни слез прибиране отшумява ,понякога го намазвам с бочко против подсичане или пантенол. Дано се оправиш бързо.

      Коментар


      • #4
        От: Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

        Мия го с антибактериални сапуни, течности. Последните седмици съм само вкъщи и гледам да не го търкам в тялото, но засега нищо.

        Коментар


        • #5
          От: Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

          Mustela Cold Cream може да опитате. Не знам какво има в него, но за един подобен, макар и доста по-лек, но хроничен проблем, е единственото, дето реално ми помага до степен за ден-два да изчезне трайно. И точно Cold cream - другите на същата фирма нямат тоя ефект при мен.

          Открих го съвсем случайно - нямаше друго към момента на първия опит, а на ситния му мажехме лицето зимата с такова.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

            Благодаря за мненията . Идната седмица ще бъда на преглед в София , ще се опитам да отида при двама човека поне. Едната е хвалена професорка Мария Балабанова. Опитах да запиша час при проф. Николай Цанков, но е в отпуск до средата на септември. Така че ще се опитам да запазя при още един доктор, поне.

            Коментар


            • #7
              От: Възпаление на потните жлези, инфекция. Въпрос за добър кожен лекар.

              Минавам все пак да кажа какво се случва. Възпаление на потни жлези+ евентуално скъсване на мускулно влакно, без да съм усетил. Няма кой знае какво подобрение от първата снимка. Казаха ми че ще минава бавно, поне за сега няма болка да чукна на дърво. Бях и при рехабилитатор, понеже едната кожна ме изпрати да ме погледнат, жената ми вдига ръката провери ми движенията, нямам никакви ограничение в движението на ръката и каза не си за мене , мини през ортопед. Аз за сега не смятам че имам скъсано мускулно влакно.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X