Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Белово - Юндола - Добринище

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Белово - Юндола - Добринище

    Здравейте,
    За вас лъжа за мене истина, но се оказа.че има-няма 5г не съм бил по Пирина. Та в началото на септември мисля да се поразтуша нататък. И въпрос - в какво състояние е отсечката Белово - Юндола - Добринище? Возилото е цитронче zh.
    Благодаря.

  • #2
    От: Белово - Юндола - Добринище

    Няколко години минавам по този маршрут. За 25км Белово- Юндола, 2-3 камиона, 10-тина леки коли. Щом го минавам с Форд Фокус. Дупките - няма дълбоки. Скоростта 50-60км/ч. Спокоен път за разлика от Велинградския . От Юндола до Добринище - хубав асфалт. С поздрав Борето

    Коментар


    • #3
      От: Белово - Юндола - Добринище

      Потвърждавам думите на колегата. Пътя не е натоварен и е в прилично състояние.
      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

      Коментар


      • #4
        От: Белово - Юндола - Добринище

        Предпочитан от мен маршрут за Гърция, защото и предпочитам да минавам през Илинден, като пропускам Добринище през Елешница.
        Ако не държиш да минаваш през Разлог и Банско, мисля че през Елешница също е по-удачно и за Добринище.

        P.S. И задължително по една овнешка пържола на изхода на Юндола в посока Разлог, освен ако не е понеделник, че не работят.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Белово - Юндола - Добринище

          На Елешница е нов асфалт, нова маркировка, нови мантинели - перфектно кестерме, ама отиваш другаде не в Добринище. Борето https://slovored.com/search/synonymo...80%D0%BC%D0%B5
          Последно редактирано от boreto2; 12-08-18, 12:42. Причина: правописна грешка

          Коментар


          • #6
            От: Белово - Юндола - Добринище

            И само да кажа че асфалта от Добринище до КПП Илинден е много хлъзгав дори в слънчево и топло време. Завали ли снповече от 60км/ч трудно удържа автомобила...

            Иначе по темата - пътя е супер, тръгвай спокойно


            Да имате предвид

            Коментар


            • #7
              От: Белово - Юндола - Добринище

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...И задължително по една овнешка пържола на изхода на Юндола в посока Разлог, освен ако не е понеделник, че не работят.
              Тука точно, не преди, не след
              Враг усраине

              Коментар


              • #8
                От: Белово - Юндола - Добринище

                Пътя не е натоварен, дори и уикенда.

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

                P.S. И задължително по една овнешка пържола на изхода на Юндола в посока Разлог
                Кифтяците тоя уикенд също са мозък:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_144248590_HDR.jpg
Прегледи:2
Размер:230.5 КБ
ID:5796323
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #9
                  От: Белово - Юндола - Добринище

                  Ако бързаш - през Велинград, ако не през Белово.
                  С изключение на началото на уикенда и на края му.
                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  P.S. И задължително по една овнешка пържола на изхода на Юндола в посока Разлог, освен ако не е понеделник, че не работят.
                  И да не е след 15:30 защото Абди врътва ключа и само ще гледаш през оградата как другите плюскат.
                  То и телешка пържола да вземеш, пак мирише на овца - ама няма как, скарата е само една...



                  Коментар


                  • #10
                    От: Белово - Юндола - Добринище

                    Благодаря на всички за споделеното за пътя и кръчмето!
                    Бях 4-5 дена на вилата, а там е място за почивка и естествено ТВ и Интернет не са налични Та затова се позабавих с отговора.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Белово - Юндола - Добринище

                      Първоначално публикуван от hudson Преглед на мнение
                      Ако бързаш - през Велинград, ако не през Белово...
                      През Велинград е 22 км повече.Верно пътя е нов,ама завоите,поне на мен ми идват в повече.Най краткия път си остава Белово,Юндола,Елешница,Добринище.За скарата,предпочитам нещо различно от подметка,но в тая дестинация не мога да ти препоръчам.За асфалта Добринище - Илинден,ами преди седмица пропътувах Гоце Делчев - Разлог за 50 минути.Никъде не усетих промяна в поведението на автомобила/то па автомобил - Форд/.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X