Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки RMZ 250 - питане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сузуки RMZ 250 - питане

    Здравейте колеги, имам питане към мотористи от Карлово, ако има такива тук. Става въпрос за един мотор, Сузуки RMZ 250, който се продава там. Сина ми си е сложил мерак да го купува, но ми е далечко. Дали някой не познава мотора да каже дали си струва да се купи. Просто да не разхождам бус до Карлово напразно, ако не става. Има го във Фейсбука, в групата на мотористите, ето тук :
    https://www.facebook.com/groups/6651...essenger_share

    Аз търкалям една 150 кубикова Хонда, но сина иска да се блъска по черното из чукарите. Ще бъда благодарен на всяко мнение. Сина е на 31г, 174см към 70кг.

  • #2
    От: Сузуки RMZ 250 - питане

    Ако ще е за гората, не за писта, защо не разгледате ендурата за тези пари със стартери?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Сузуки RMZ 250 - питане

      Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
      Ако ще е за гората, не за писта, защо не разгледате ендурата за тези пари със стартери?
      Можете ли да ми препоръчате към какво да се насочим. Не става въпрос за писта. Той няма и опит с такъв мотор. Кара моя и АТВ, но понеже приятелите му са с мотори и не може да им насмогне с АТВ-то в гората, та иска да купи мотор.Благодаря за съвета.

      ПП попаднах на една обява за Ямаха WR250f 2002г, както всеки, продавача си хвали машината, но принципно модела добър ли е за гората.
      Последно редактирано от piron45; 11-08-18, 09:06.

      Коментар


      • #4
        От: Сузуки RMZ 250 - питане

        За начинаещ на тези години , най-добрият избор според мен от 4-тактовите е Хонда ХР400 , от 2-тактовите Кавасаки КДХ220.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: Сузуки RMZ 250 - питане

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          За начинаещ на тези години , най-добрият избор според мен от 4-тактовите е Хонда ХР400 , от 2-тактовите Кавасаки КДХ220.
          Тези модели са вече в музея.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X