Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Plan B

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Plan B

    Чудесен пътепис и прекрасни снимки!
    Благодаря за споделянето!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #32
      От: Plan B

      Благодаря за споделеното пътуване!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #33
        От: Plan B

        Страхотен разказ за пътуване по страхотни места. Прииска ми се да направя едно кръгче по Колорадо. Поне с кабриолет. Благодаря за споделеното.

        Коментар


        • #34
          От: Plan B

          Благодаря, че ни повози из Америка.

          Ще си позволя, да те посъветвам, на път с приятели не е задължително да носиш презервативи, но тапи за уши задължително!
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • #35
            От: Plan B

            Благодаря! За сетен път се пренесох на тези красиви места. До година пак ...

            Коментар


            • #36
              От: Plan B

              Привет. Радвам се, че и това пътувне издържа критиката на публиката
              Поради поносимото отстояние от адресната ми регистрация Колорадо се превръща в детската ми площадка за забавления. Подозирам, че за в бъдеще ще има още доста за споделяне от Скалистите Планини.
              Живи и здрави и недейте да скомничите, а споделяйте вашите пътувания, където и да са те.
              The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

              Коментар


              • #37
                От: Plan B

                Благодаря за споделеното пътуване . Пожелавам ти все повече отхвърлени мили за да можем и ние да се насладим на красивите гледки.
                Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                0889 619 319

                Коментар


                • #38
                  От: Plan B

                  Първоначално публикуван от sozi Преглед на мнение
                  ... отхвърлени мили за да можем и ние да се насладим на красивите гледки.
                  Не мога да не изразя и аз мнение за пътеписа, мисля, че най-точно мога да го опиша като едно по-добро кино 4DX… И дъжда ме мокри, и хъркането от спътниците ме събужда, пък от градушката още ме боли "канчето" , докато четох пътеписа.
                  И една малка корекция на колегата - не "отхвърлени", а "преживяни" мили ти пожелавам и аз

                  Браво!
                  Димитър Тенев

                  Коментар


                  • #39
                    От: Plan B

                    Благодаря за поредната споделена разходка!
                    Свикнах с поредната доза прекрасен пътепис и мине, не мине време и оглеждам форума за следващата разходка на Митко 69.

                    Имам и няколко въпроса към Митко и към други знаещи:

                    1. Ако хотела струва 150 щ.д. това за стая за двама ли е, колко струва къмпинг за двама с палатка, или с каравана?
                    2. Останах с впечатление, че не във всички къмпинги има топла вода, така ли е?, а бани, перални има ли?
                    3. Кое време като месеци е най-добро за посещение и има ли комари, мухи и други отвратителни насекоми?
                    4. Може ли да се бивакува на открита без да се пали необезопасен огън?
                    5. Защо предната гума на мотоциклета е така неравномерно износена само от лявата половина?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Plan B

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Благодаря за поредната споделена разходка!
                      Свикнах с поредната доза прекрасен пътепис и мине, не мине време и оглеждам форума за следващата разходка на Митко 69.

                      Имам и няколко въпроса към Митко и към други знаещи:

                      1. Ако хотела струва 150 щ.д. това за стая за двама ли е, колко струва къмпинг за двама с палатка, или с каравана?

                      -В повечето хотели цената е за стая, а не брой хора отседнали там. Ние спяхме тримата в една стая, без да ни искат да доплащаме. Ако поискаш допълнително сгъваемо легло обикновенно се доплаща 10-20$.
                      Къмпингите варират от $12 до $45, в някои от тях това е цената за цялото къмпинг място без ограничение броя на палатките, в други това е цената на палатка, а трети с цялата си наглост взимат допълнителни пари ако има повече от едно МПС...С цените за каравани не съм запознат, но предполагам, че ако имат ток, вода и канал плащат повече.
                      2. Останах с впечатление, че не във всички къмпинги има топла вода, така ли е?, а бани, перални има ли?

                      Частните къмпинги имат всичко, но са и най-скъпи. В националните паркове има или помпа или чешма на "центъра". но не и топла вода. В някои щатски паркове има бани с топла вода, но не и перални.
                      3. Кое време като месеци е най-добро за посещение и има ли комари, мухи и други отвратителни насекоми?

                      Юни, Юли и Август смятам, че е най-подходящо времето за Колорадо. Комари има особено след дъжд, но е поносимо.
                      4. Може ли да се бивакува на открита без да се пали необезопасен огън?

                      За Колорадо не съм сигурен, в Аляска=да.
                      5. Защо предната гума на мотоциклета е така неравномерно износена само от лявата половина?

                      Преди години имах същия VTX, предната ми гума се изтърка по абсолютно същия начин, идея нямам защо.
                      ....
                      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Plan B

                        Еееееех, колко много пространство си имате
                        Чаках да минете през Telluride, но гледам и останалите градчета в околността са не по-малко привлекателни.
                        Къмпингите защитени ли са от мечки или пак се спи с наострени уши?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Plan B

                          Митко69, благодаря за поредното удоволствие да чета споделеното.
                          Ако един ден си купя мотор - ти ще си виновен!!
                          Поздрави и благодаря.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Plan B

                            Митко, видях че си с афтърмаркет седалка на V-Stroma. Sargent ли е? В момента си търся с каква да си сменя оригиналната на моя V-Strom 1000, дали да е Sargent или Corbin. Имах Sargent на предния си мотор и бях доволен, но и Corbin опитах на един друг мотор - Corbin-a ми се стори по-твърда от Sargent-a и беше много удобна на дълъг път.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Plan B

                              Първоначално публикуван от sstoynov Преглед на мнение
                              Митко, видях че си с афтърмаркет седалка на V-Stroma. Sargent ли е? В момента си търся с каква да си сменя оригиналната на моя V-Strom 1000, дали да е Sargent или Corbin. Имах Sargent на предния си мотор и бях доволен, но и Corbin опитах на един друг мотор - Corbin-a ми се стори по-твърда от Sargent-a и беше много удобна на дълъг път.
                              Чак сега видях въпроса, извинявам се за закъснелият отговор.
                              Sargent с две ръце и два крака. В пъти по-добра от Corbin, а има и пластмасов цилиндър отдолу за дребни неща. Имал съм и двете седалки и съм минал много хиляди мили единствено цената им е еднаква, всичко друго е в полза на Сержант-а.
                              The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Plan B

                                Нещо като продължение на Plan B:
                                https://mitko69mtcorner.blogspot.com...lan-b-4_5.html
                                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X