Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за бордови бус Рено

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за бордови бус Рено

    Трябва ми втори бордови бус, имам едно ивеко 35-10 работи доволен съм, но като кабина е ужас, гние вози като каруца бели кахъри за работен превоз.
    Намирам интересни предложения за такива рена мотора също е sofim, като на ивекото но май е обърнат на 180 градуса, никаква информация не мога да намеря за тези бусове отн. диференциали кутии и прочие.
    Очевидно на кабини са доста по здрави от ивекото и са на ресиори отпред.
    Някой имал ли допир с тези ренаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:cb4e3fba38e58600eafe952cb898f2a1248a61f4.jpg
Прегледи:1
Размер:145.7 КБ
ID:6149150

  • #2
    От: Мнение за бордови бус Рено

    Обърках влака . Видях че предните джанти са с 5 дупки . Некомпетентен съм в тоя случай

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за бордови бус Рено

      Не се заблуждавай. Има един тука с подобен бус, направен с репатрак за пътна помощ. Претоварва го зверски. Горкия бус няма нищо заводско останало по окачването-всичко е преправено в посока усилване. ОБаче сменя трета кабина за....примерно 6 години..
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за бордови бус Рено

        Относно претоварването все е дле, за камиона и за джоба. Знам за случай на познат с ивеко 35-10 го спират ДАЙ отзад 4 палета с пелети и го глобиха.
        Имаш ли някакви координати на човека с пътната помощ

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за бордови бус Рено

          В момента не. Но камиона го засичам чат-пат из квартала и другия път като го видя, ще го спра да му искам визитка. Имах преди, стоеше в сенника на старата кола,...ама отиде на вторичните с все колата. Камиона явно носи на доработки, защото преди години бяха намерили някаква схема...през застраховател май- караха повредили се коли на българи от Гърция. Минаваше границата с тоя камион и обикаляше из Гърция с него, та явно са го виждали като изряден.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за бордови бус Рено

            Че той си е на шаси(за това поне съм сигурен) и търпи каквито искаш тунинги....

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X