Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скок с парашут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скок с парашут

    Здравейте,

    Решил съм да скоча с парашут с инструктор. Ще ми е от полза всяка информация от запознати.
    Например, препоръка за точно място и/или фирма която предлага подобно забавление. На какво трябва да обърна внимание и т. н.. Благодаря на отзовалите се !
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    От: Скок с парашут

    Пиши skydive sofia в гугъла. Преди няколко години подарих на жената такъв скок. Доволен съм от отношението. Май в момента предлатаг и скокове в Приморско, че ако си от Ямбол ще ти е по-близко.
    "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

    Коментар


    • #3
      От: Скок с парашут

      Благодаря!
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Скок с парашут

        ЦЪК
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #5
          От: Скок с парашут

          Ето и моето предложение http://www.dropzone.bg/bg/content/9/19 .На времето скачах с тях и съм много доволен.Сега пак чувам добри отзиви.

          Коментар


          • #6
            От: Скок с парашут

            Сега като се зачетох едните дават, че скачат от 3000 метра, другите от 3500. Цените са еднакви май, та виж кои ше та пуснат от по-високо да имаш малко повече време свободно падане.
            "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

            Коментар


            • #7
              От: Скок с парашут

              Бягай на Приморско и търси Брани Бранков.

              Коментар


              • #8
                От: Скок с парашут

                Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                Сега като се зачетох едните дават, че скачат от 3000 метра, другите от 3500. Цените са еднакви май, та виж кои ше та пуснат от по-високо да имаш малко повече време свободно падане.
                Готиното на разликата в това разстояние е с неотворен парашут!
                От 800м с по- осезаемо!
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #9
                  От: Скок с парашут

                  Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                  Сега като се зачетох едните дават, че скачат от 3000 метра, другите от 3500. Цените са еднакви май, та виж кои ше та пуснат от по-високо да имаш малко повече време свободно падане.
                  На първи скок едва ли ще го оставят много на свободно падане . Щото после гащите пълни и лошо миришат
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Скок с парашут

                    По-добре изчакай малко с плановете за скока...
                    След 2 седмици е Световното по парашутизъм в Ерден (как звучи а? Ама е истина ), и всички ще са доста заети...
                    Като мине, като си починат хората и отново влязат в ритъм - тогава
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Скок с парашут

                      Ако може снимай и после пусни как е минало.
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #12
                        От: Скок с парашут

                        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                        Готиното на разликата в това разстояние е с неотворен парашут!
                        От 800м с по- осезаемо!
                        Всъщност, готиното на парашутизма е свободното падане. Останалото е висене и возене на една сбруя.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Скок с парашут

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          На първи скок едва ли ще го оставят много на свободно падане . Щото после гащите пълни и лошо миришат
                          От 3,5 К метра ги оставят към половин минута, мисля. Е ако замирише инструкторът сигур дърпа ръчката по- рано
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Скок с парашут

                            Център АВА...е мястото. Мисля ,че са първи в "бизнеса" и е семеен бизнес Предлагат и обучение за свободен скок
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Скок с парашут

                              Брее няколко човека споменават за гащите, дали се пълнят наистина?

                              Задължително ще има видео и живот и здраве ще го кача тук. Благодарско за съветите и препоръките!
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X