Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В Гърция има ли условие за гуми - изтъркани, зимни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: В Гърция има ли условие за гуми - изтъркани, зимни

    В гърция тегличи,метални брони (ако не са оригинални) и метални ролбари са забранени заради опазване на живота и здравето на пешеходци при удар с автомобил. Смята се,че ако броните и всичко намиращо се по тях са от меки,чупливи,лесно деформиращи се материали те поемат част от енергията и пораженията по човешкото тяло са по-малки. Това в някаква степен е вярно.
    Последно редактирано от Валери Недялков; 21-08-18, 14:47.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #32
      От: В Гърция има ли условие за гуми - изтъркани, зимни

      Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
      В гърция тегличи,метални брони (ако не са оригинални) и метални ролбари са забранени заради опазване на живота и здравето на пешеходци при удар с автомобил. Смята се,че ако броните и всичко намиращо се по тях са от меки,чупливи,лесно деформиращи се материали те поемат част от енергията и пораженията по човешкото тяло са по-малки. Това в някаква степен е вярно.
      И за мотористи е по добре а те там не липсват.
      Последно редактирано от Валери Недялков; 21-08-18, 14:47.
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #33
        От: В Гърция има ли условие за гуми - изтъркани, зимни

        Първоначално публикуван от BadAngel Преглед на мнение
        Така е, но пък за сметка на това всеки грък си носи в багажника вериги за сняг.

        Явно имат закон за това, явно си го и спазват, много пъти съм виждал гърци с вериги нахлузени на летни гуми по Банско


        Не зная дали има ефект, от стари шофьори съм слушал, че нищо не правят, но не съм пробвал никога
        Ами пробвай само да ги сложиш.Дали вършат работа не питай старите,а препатилите по пътищата шофьори.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #34
          От: В Гърция има ли условие за гуми - изтъркани, зимни

          За сняг не знам ама да се изкачиш по наклонена и неокосена ливада след като дъжда ти е прецакал кърското е...е са много полезни дори с износени летни гуми....�� не питайте откъде знам....
          0-

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X