Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прикачване на снимки към SMS текст в андроид с предплатена карта от Mtel.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Прикачване на снимки към SMS текст в андроид с предплатена карта от Mtel.

    Чакайте малко, а ние рибарите не сме ли?
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #17
      От: Прикачване на снимки към SMS текст в андроид с предплатена карта от Mtel.

      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
      Чакайте малко, а ние рибарите не сме ли?
      Сте, ама не сте ли в комплект с ловците и рАкията ?!
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Прикачване на снимки към SMS текст в андроид с предплатена карта от Mtel.

        Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
        От сутринта права несполучливи опити да изпратя снимка /като прикачен файл/ към текст
        на SMS в Предплатена карта на Mtel към друг телефон-андроид.
        Неколкократно успоредно с опитите ми за изпращане на тази снимка ми излизат предупреждения че:
        ОПЕРАЦИЯТА ЩЕ СЕ ОСЪЩЕСТВИ, КОГАТО УСЛУГАТА МИ Е АКТИВИРАНА НА КАРТАТА.
        Обадих се на *88 откъдето операторите ме предупредиха че за да се активира тази услуга в телефона,
        трябва телефона ми да има Интернет !
        Когато ги запитах дали тази процедура може да се осъществи ако телефона ми ползува WIFI връзка,
        те ми казаха че не е възможно, защото самия ми телефон трябва да има закупен Интернет пакет към
        предплатената ми карта !
        От тук си правя заключението че MMS услуги към предплатени карти не са възможни, ако нямаш закупен
        допълнително интернет пакет от оператора !
        Може ли някой тук да ми обясни дали има ДРУГ НАЧИН, без да се набутваш ДОПЪЛНИТЕЛНО
        за Интернет пакет към предплатената си карта !?
        А защо си мислиш, че ММС-ът не се посдлушва?

        Коментар


        • #19
          От: Прикачване на снимки към SMS текст в андроид с предплатена карта от Mtel.

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          И не забравяй най важното ...кара УАЗ
          На истинския мъж и жена му кара УАЗ.

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Нема такова нещо. Истинския мъж диктува по телефона картинката в шестнадесетичен вид - байт по байт.
          Ааааа, те така са възникнали и приказките от 1001 нощ. Зер, истински мъже е имало и преди цифровата епоха.

          Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
          А защо си мислиш, че ММС-ът не се посдлушва?
          На него не му е зор да изпрати неподслушван ММС, а да обясни колко е гадна Системата и да четем конкретен автор в Бивол.

          Коментар


          • #20
            От: Прикачване на снимки към SMS текст в андроид с предплатена карта от Mtel.

            С предплатена карта на мтел и без интернет си се праща MMS при цена 25 стотинки към всички оператори - тествано преди няколко минути към един от другите оператори, а и така пише на сайта им. При другите оператори MMS-ите са доста по-скъпи (60 и 66ст.), пак според сайтовете им.

            Та верно това с четенето на даден сайт и даден автор са основата на темата

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X