Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Казармата!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Казармата!

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Споделянето на информация по форумите си е чисто лично решение и предпочитание,
    абсолютен факт
    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    и това, че някой не е дошъл в темата ти да си излива родови спомени не означава абсолютно нищо.
    Напротив, означава. Много. Да ти обяснявам ли как се прави анализ на информация? И колко изводи могат да се направят на база именно липсваща информация?
    Или си знаеш?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Казармата!

      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      Не си дал подкуп не защото е престъпление , а защото си нямал . Това че си нямал и това че въобще дискутираш възможноста да дадеш или да не дадеш показва че не си много читав .
      Щатите си имат бюджет от хазната, за подкупи, да им се случват нещата по света. Не съм читав, че ако имах възможност щях да се откупя от нещо, дето не ми е работа да съм там? Странно.
      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      Само тук във форума виждам колко много са настроени негативно към теб пък си представям колко много други си те чакат да им паднеш на левачка в твоята си "циЛивиЛизация " . Те , те храчат пък ти си мислиш че вода ти хвърлят да се къпеш .
      Основно ти и още 2-3 храчите по мен. И то не за друго, ами щото не съм на вашия акъл.

      Коментар


      • От: Казармата!

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        Щатите си имат бюджет от хазната, за подкупи, да им се случват нещата по света. Не съм читав, че ако имах възможност щях да се откупя от нещо, дето не ми е работа да съм там? Странно.
        Основно ти и още 2-3 храчите по мен. И то не за друго, ами щото не съм на вашия акъл.
        Пък останалите ти гледат само ...............................
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Казармата!

          Първоначално публикуван от Ст.р-ч II ст. Преглед на мнение
          Споделянето на информация по форумите си е чисто лично решение и предпочитание.
          Първоначално публикуван от Търтей шпионина ли? Живее на горния етаж! Преглед на мнение
          Да ти обяснявам ли как се прави анализ на информация? И колко изводи могат да се направят на база именно липсваща информация?
          Или си знаеш?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Казармата!

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Ей го и другия дежурен трол
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Казармата!

              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
              Пък останалите ти гледат само ...............................
              Нали не мислиш, че всички останали освен мен са баш на твоя акъл? Не вярвам да го мислиш. Много народ писаха, че са против задължителния елемент. Дори военните дето са тука имат наборната армия за неефективно решение.

              Коментар


              • От: Казармата!

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                Нали не мислиш, че всички останали освен мен са баш на твоя акъл? Не вярвам да го мислиш. Много народ писаха, че са против задължителния елемент. Дори военните дето са тука имат наборната армия за неефективно решение.
                Това съвсем не значи,че са на твоя акъл обаче
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Казармата!

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Това съвсем не значи,че са на твоя акъл обаче
                  2 еднакви капки вода няма на тоя свят! Нормално е всеки да си има гледна точка.
                  Не е нормално като Алекс да се изправиш на нокти, ако някой не е баш на твоя акъл. Хеле пък като става въпрос, че се бъркат в чужди животи.

                  Коментар


                  • От: Казармата!

                    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                    Не е нормално като Алекс да се изправиш на нокти, ако някой не е на твоя акъл. Хеле пък като става въпрос, че се бъркат в чужди животи.
                    Нормално е. Ти се опитваш да зачеркнеш половината му съзнателен живот (от свръхсрочнослужещия сержантски състав).
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Казармата!

                      Абе я да пробвам няма ли да стане по-добре ей така?

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X