Обява

Свий
Няма добавени обяви.

да попитам нещо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: да попитам нещо

    нееееее няма да правя ремонти азда пази господсамо като му сваля кората на това животно и се втрисамосем братя на v твае баси ужасасамо насоки и мнения

    Коментар


    • #17
      От: да попитам нещо

      Първо от изпуснал клапан бяга охладителна течност. Второ има си начин за проверка на клапана на самата капачка на колко отваря. Трето проверява се налягането след настъпване гонка какво е в охладителната система. Всичкото това го написах в случай , че има желание точно да се провери състоянието на охладителната система локализира точната причината за загубата на течност Има си точен алгоритъм от действия , което спасява не малко средства и нерви

      Коментар


      • #18
        От: да попитам нещо

        благодаря

        Коментар


        • #19
          От: да попитам нещо

          Сетих се и за пробив в охлаждането на дросела при смукателния колектор,ако има разбира се.Там не "надува"системата ,но може да губи антифриз и то доста. Успех!Дано фанете малкия дявол ,ама да не пуснете големия,че който е правил осмаци V ше се оправи ,ама си е едни пари.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: да попитам нещо

            Турбинката с водно охлаждане ли е? Имах подобен проблем гадна работа колкото и майстори да казваха, че от турбинката не може да се губи вода та те на.Проблема беше в присъединяването.Тече си и както по нагоре каза колега си го изпарява и да го хванеш е доста трудно.

            Коментар


            • #21
              От: да попитам нещо

              благодаря на всички отзовали сепроблема е гарнитура,мамка и,,,,,но страх лозе пази,двигателя е долу,шлайфане глави,гарнитури,семеринги,абе всичко до което се докопа пича дето го човърка,не е оторизиран сервиз но момчето е свясно,така че може и да стане хаватакато го подкарат и не блокираще пиша какво е барано и дялано по него за утеха на всички които се интересуват от този двигателособено от към финансовата част,а тя май е най страшната

              Коментар


              • #22
                От: да попитам нещо

                тотал 3490 български леваужасссс,но който иска мерник го целят,всичко без лагери и сегменти и бутала,мамка му и мледин месец гъзене по него,пича почти беше вдигнал ръце,и накрая без предупреждение след 150 километра хвърли семеринга на коляновия валтака че се очакват нови и зненадиблагодаря на всички отзовали сеизвода е не купувайте такова прасе беэ щателна диагностика и преглед,после много боли

                Коментар


                • #23
                  От: да попитам нещо

                  270 купуват този го избягват.

                  Коментар


                  • #24
                    От: да попитам нещо

                    пичовепак питанекъде в пловдив свестен диагностик за мерцедес освен балкан стар,но не ми трябва читател, а някой който наистина е в час със мерцедесите

                    Коментар


                    • #25
                      От: да попитам нещо

                      Ми, явно днешните майстори са учили Механика, както някои други са учили правопис. Няма как да се очакват значими отклонения. Проблемът е всеобщ, не се притеснявайте.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #26
                        От: да попитам нещо

                        Първоначално публикуван от stormbringer 66 Преглед на мнение
                        пичовепак питанекъде в пловдив свестен диагностик за мерцедес освен балкан стар,но не ми трябва читател, а някой който наистина е в час със мерцедесите
                        Я кажи какво точно ти трябва
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: да попитам нещо

                          имам съмнения за релето на подгрева,постоянно свети символа за свещите,пуши синьо като запали,искам свястна диагностика от човек който разбира и може да го закачи и прочете, и най важното ,да обясни на тъпак като мен аджеба закакво става въпрос

                          Коментар


                          • #28
                            От: да попитам нещо

                            Не че нещо, но ти трябва някой с мултицет

                            Каква е колата?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: да попитам нещо

                              Първоначално публикуван от stormbringer 66 Преглед на мнение
                              пичовепак питанекъде в пловдив свестен диагностик за мерцедес освен балкан стар,но не ми трябва читател, а някой който наистина е в час със мерцедесите
                              0888 217 763 - Антон
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • #30
                                От: да попитам нещо

                                бараката е мл 400 дизел,знам за мултицета от форума на мерцедес но нямам регистрация там, искам сериозна диагностика от човек който е в час със тия кошниципоне да съм наясно с общото състояние

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X