Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

    Здравейте колеги,

    Знам, че информацията в този форум прелива буквално от всякакви теми относно проблеми свързани с тези автомобили, но повечето мнения които чета са за по-старите модели. Харесал съм много точно този модел 2006, 2.0 с BMW двигател TD4 - 3 врати със сваляем таван. За градски джип ще се кара по павета - градски офроуд (скрити дупки под локви, бордюри, легнали полицаи, зарязани изкопи, недовършен асфалт и всякакви други неравности). Количката изглежда наистина много запазена, даже учудващо. Проверих я на място, не можах да я карам поради липса на каквито и да е налични номера. Та...
    - При подаване на газ от място не излиза черен или бял дим - чисто е.
    - Няма "гурели" или отлагания в контейнера на антифриза (може би не е прегрявана).
    - Няма ръжда на пръв поглед, но и вие преценете от снимката по-долу.
    - От малкото разстояние, което съм го карал изглежда че има мощност.
    - Няма шумове при пълен ляв или пълен десен завой.

    - При потегляне из двора на автокъщата и натискане на спирачки, колата се поклаща малко като кораб. Никога не съм карал Land Rover и не знам дали е нормално за возията.
    - При натискане на съединител и смяна на скорости (1-ва, 2-ра) се чува леко скърцане под колата.

    Това е! За съжаление не съм я закачал на компютър и не съм имал възможността да я карам на истински път. Мисля да рискувам и цената е като за всички Freelander-и 2006-та, които се предлагат в момента.

    Бихте ли ме посъветвали, от това което написах дали има нещо което трябва да ме притеснява - скрито, покрито... Благодаря Ви много!


  • #2
    От: Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

    виж колко струва съединител

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

      Има един за 200 лв. на NK и един 530 на AISIN. Хич не е много... Повече ме плаши клатенето на лодката. Дали ще се оправи (втвърди) при 4 нови амортисьора или просто си такава?

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

        Първоначално публикуван от nklant Преглед на мнение
        ... Мисля да рискувам и цената е като за всички Freelander-и 2006-та, които се предлагат в момента.
        Бихте ли ме посъветвали, от това което написах дали има нещо което трябва да ме притеснява - скрито, покрито...

        Мой познат си купи такава кола преди 2 години. До сега само седалките не е сменял или ремонтирал. Първо я пребоядисва; профилактично смени почти всичко на с-мата 4х4, щото бил "перфектционист"; после счупи биела, която проби мотора; ония ден се скапала ангр. верига, строшила обтегача, който паднал в картера и прецакал намси-квоси. Като гледам какви ги прави тая кола, май всичко й е "скрито-покрито".
        И един майтап - не си качва Фриито до вилата, щото било стръмно и мъкнат багажа си на гръб, а жена ми се качва горе с Голф. Та оня ден неговата му каза "скъпи, защо ни е тоя джип, щом не може да се катери? нека си купим и ние лека кола!!!
        Голям смях падна!
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

          Ами то си е направо без пари. 180 лв. на някаква марка NK или около 500 на AISIN. На една приятелка на фолксвагена съединителя й беше към 2 бона . А возията че е малко клатушкаща се, това дали си е нормално или би се оправило при едни 4 нови амортисьора?

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

            Хаха, благодаря за отговора @trapper. Ще се позамисля сериозно в такъв случай над решението си

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на Freelander I 2006 Face Lift 2.0 TD4

              Е надали е за смях!И аз знам за още един дето си ходи до вилата ,но винаги го е страх ,а там няма наклон по-голям от 25-30градуса,но има и водна преграда 3-4метра поток и дълбок пак толкова в сантиметри.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X