Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Промени в правилата за влизане в Иран

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Промени в правилата за влизане в Иран

    Информация относно Карнет дьо Пасаж

    Карнет дьо Пасаж – считано от август 2018 г.

    Иран:
     Забранено е влизането в страната с мотоциклети над 250 cm3, както и на всички Американски марки мотоциклети!

     Забранено е влизането в страната с Американски марки автомобили, както и с т.н. наречените „супер коли“ – Ферари, Ламборгини, Мазерати, Порше и т.н. Същото важи за МПС над 2500 cm3 оценени над 40 000 долара, както и такива, които са облепени с фолио имитиращо златно покритие.

    Ако попадате под изброените по–горе забрани, СБА не може да Ви издаде Карнет дьо Пасаж!

    Международно свидетелство за управление на МПС

     Временно не се издава за Япония.

    Благодарим Ви за разбирането.

    http://www.uab.org/%D0%B8%D0%BD%D1%8...1%D0%B0%D0%B6/
    Honda TransAlp 650 '02

  • #2
    От: Промени в правилата за влизане в Иран

    Според последни информации забраната за влизане в Иран на мотоциклети над 250 куб см официално е ОТМЕНЕНА! Германци вече са влезли в Иран с 1200 куб БМВ-та през Базарган.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      От: Промени в правилата за влизане в Иран

      А дано. То пак можеше да влезеш с голям мотор, но натоварен на друго МПС. ;-)
      Honda TransAlp 650 '02

      Коментар


      • #4
        От: Промени в правилата за влизане в Иран

        Тази забрана е поне от две години. В началото не се спазваше и пускаха пътешествениците с големи мотори. Говореха, че важи само за иранците. Но после затегнаха положението и започнаха да спират всички на границата, които бяха с машини над 250 кубика. Някои пътешественици просто се върнаха, а други си оставиха големите мотори на границата и обиколиха Иран с 250 кубикови мотори под наем. Сега официално има разпореждане от властите тази забрана да отпадне и веднага пътешественици са се възползвали от това положение.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #5
          От: Промени в правилата за влизане в Иран

          Идеално! Това и мен започва да ме замисля.
          Макар че наскоро покарах 250 куб. и се зачудих, за чий се моря с тоз слон. :-)
          Honda TransAlp 650 '02

          Коментар


          • #6
            От: Промени в правилата за влизане в Иран

            БЕ, ЗАРИТАЛ СЪМ ИМ ЗА УБИТАТА ДЪРЖАВА НА ТИЯ ТАРАМБУКИ,ДЕТО СА ОЩЕ В 12 ВЕК. сЕРИОЗНО ЛИ ИМА НОРМАЛНО МИСЛЕЩИ ХОРА ДА СЕ НАТИСКАТ ДА ХОДЯТ В ДЪРЖАВА, В КОЯТО бесят хората по кранове на улицата,само защото са обратни или те бият с пръчки,загдето си спал в една стая с жена, с която само дето не си женен?
            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
            Тел: +359 887 847261

            Коментар


            • #7
              От: Промени в правилата за влизане в Иран

              Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
              .....
              дА
              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

              Коментар


              • #8
                От: Промени в правилата за влизане в Иран

                Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                БЕ, ЗАРИТАЛ СЪМ ИМ ЗА УБИТАТА ДЪРЖАВА НА ТИЯ ТАРАМБУКИ,ДЕТО СА ОЩЕ В 12 ВЕК. сЕРИОЗНО ЛИ ИМА НОРМАЛНО МИСЛЕЩИ ХОРА ДА СЕ НАТИСКАТ ДА ХОДЯТ В ДЪРЖАВА, В КОЯТО бесят хората по кранове на улицата,само защото са обратни или те бият с пръчки,загдето си спал в една стая с жена, с която само дето не си женен?
                Много си в грешка за тази държава, ама много и никак не са тарамбуки и никога не са били такива!

                Образовай се малко по темата за Иран, сериозно, ще останеш изненадан приятно и ще се извиниш после за по-горното си мнение, не бъди подхлъзнат от еврейската пропаганда по СМИ.
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Промени в правилата за влизане в Иран

                  Това е добре,но току що гледах сайта на СБА и там инфото не е променено,та не е сигурно дали биха издали карнет дьо пасаж за изброените мпс-та.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Промени в правилата за влизане в Иран

                    Първоначално публикуван от dambatamoto Преглед на мнение
                    Това е добре,но току що гледах сайта на СБА и там инфото не е променено,та не е сигурно дали биха издали карнет дьо пасаж за изброените мпс-та.
                    Карнета се издава и плаща на брой страници, не на държави. Една страница, една държава, е е нужно да казваш къде ще ходиш.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Промени в правилата за влизане в Иран

                      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                      Много си в грешка за тази държава, ама много и никак не са тарамбуки и никога не са били такива!

                      Образовай се малко по темата за Иран, сериозно, ще останеш изненадан приятно и ще се извиниш после за по-горното си мнение, не бъди подхлъзнат от еврейската пропаганда по СМИ.
                      Имам приятел,който работи към Иранските Авио линии като пилот, имам достатъчно информация за държавата, но тия техните примитивни номера, като ограниченията цитирани в темата, нежеланието да се издават визи за Европейци за да се посети държавата им, да не говорим,че обратните ги бесят на кран, жените там имат по-малко права от чувал с картофи и т.н. не прави държавата им по-обиичана в очите ми. Аз имам представа от държашите в региона: Азербайджан, Туркменистан, Узбекистан и Казахстан, понеже съм мениджър продажби на продуктите ни в техните държави. Чувал съм хубави неща за Иран, но са по-изостанали от Тарамбуките в някои персийски държави. Чалмите просто им повреждат и малкото останал мозък.
                      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                      Тел: +359 887 847261

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X