Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LSD при ГТП - май го умориха?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: LSD при ГТП - май го умориха?!?

    Мойто от години блокира при повече газ,при нормално каране го нема ич.Дам ли на някое гадно място мръсна газ ,дум и бута като катапулт.Знам че и това не е нормално ,ма не ми се цепи сега,направо ще си набавя още един мост и тогава ще свалям тоя!Източи си маслото от дифа,виж какво ще откриеш по пробката за изтакане ,на нея трябва да има магнит и ако няма метални частици ,сипвай същото масло ,ако има, промии доколкото е възможно и сипи ново.Ако ти се ремонтира сега, се заигравай.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      От: LSD при ГТП - май го умориха?!?

      Тия дни ше го точа да видим кво ше излезе. Бръкнах през пробката за пълнене, след като колата е работила. Маслото изглежда чисто и без стружки.

      Май се насочвам към втора ръка диф или цял мост и после да си реставрирам моя, ако е възможно. Нови части не знам изобщо дали има, по-вероятно е да няма.

      Няма да имам проблеми надявам се ако го карам така докато намеря време, пари и нерви за друг. Няма звуци, стържене или подобни. Върти се гладко на ръка всичко.
      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

      Коментар


      • #18
        От: LSD при ГТП - май го умориха?!?

        Според мен ЛСД няма смисъл да се възстановява - реално не съм видял / усетил полза от него при символичните закъсвания в сняг или малко кал. Истината е в реален 100 % блокаж на диференциала , който може да се вкл когато трябва и да се изключи когато не е необходим .

        Коментар


        • #19
          От: LSD при ГТП - май го умориха?!?

          Абе има си смисъл ,измъквало ме е от много клинчови ситуации!Но никога нема да забрава една блатна дълбока локва на бара ,в която влезнах на майтап,но стана майтап ,ма на гол гъз.Ако не беше нестандартно работещото ми ЛСД дето тупна по некое време и ме изкара като тапа на шампанско!Положението както изглеждаше безнадежно и мислех за хелп,така и ме изкара, все едно тръгвам на задна с мръсна газ.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: LSD при ГТП - май го умориха?!?

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Абе има си смисъл ,измъквало ме е от много клинчови ситуации!Но никога нема да забрава една блатна дълбока локва на бара ,в която влезнах на майтап,но стана майтап ,ма на гол гъз.Ако не беше нестандартно работещото ми ЛСД дето тупна по некое време и ме изкара като тапа на шампанско!Положението както изглеждаше безнадежно и мислех за хелп,така и ме изкара, все едно тръгвам на задна с мръсна газ.
            Да не е било някой от авт хъбове да сработва с удар ? ( обичайно преди да се предаде тотално ) . Ако пък е нещо в ЛСД-то - да прави блокаж , може ли на някой завой да направи бела ?

            Коментар


            • #21
              От: LSD при ГТП - май го умориха?!?

              Е нее,хъбовете си ги усещам отпред ,задния се усеща отделно и само прирязко подаване .При нормално каране няма проблем.Абе и аз ще подготвям направо резервен мост ,работещ нормално.Не че с тоя имам ядове ,освен тая особенност.Не беше така ,но сега не ми се сваля,чак като подсигуря друг.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X