Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

    Момчета предварително благодаря.
    Ако някой скоро е минавал по гореописания маршрут нека сподели какво е състоянието на настилката.
    Влязла ми е една муха в главата за леко възстановяване на паметника на Павел Ефтимов в района на М. Търново. Служил съм на същата застава преди 30 години.
    2 години подред други ходиха и извършиха таи дейност на паметника на лобното място /на 270м от реката е зад оградата/ а на мен ми с иска да направя същото и на този който бе на плаца на заставата. Пред оградата е този/.
    Мразя магистрали и харесвам да карам по малки и затънтени пътчета като това но ми се иска и да не като лунен пейзаж. Ако има мераклии за разходка из Странджа да заповядат ще съм там на 11-12-13 август
    Последно редактирано от Валери Недялков; 02-08-18, 17:44.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

  • #2
    От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

    От с.Люляково до разклона за Айтос пътя е хубав.Оттам до Айтос е дупки и все едно е "насечен" напречно,т.е. гадно.
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

    Коментар


    • #3
      От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

      От разклона на Ришки проход за до с. Вресово пътя е добър, нов асвалт и в селата има легнали полицаи. От с. Вресово "главния" път към Айтос асвалта е неравен, клати, друса и е тест за окачването на МПС.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

        Давай смело пътя е 6 точки.
        И Айтоския не е толкоз лош колкото казаха по горе.
        Редовно минавам и знам.
        Гледките също са готини има разни полянки за пикник около Люляково.

        п.п.
        Всяко окачване си има комфортна скорост за различните неравностите.
        Примерно ако мина с 40-60 км/ч в участъка Вресово Ябълчево друса но с 100-120 не
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #5
          От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

          Района ми е познат. Израсна съм в съседното на Люляково село Завет. Продадохме имота там преди 20+ години и много рядко минавам по този край. последно мисля бе преди повече от 6-7 години.
          Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
          freelander 1,8 2001g.

          Коментар


          • #6
            От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

            Супер е пътя. Минала година го ремонтираха основно.
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • #7
              От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

              Провадийския път е на вълни и дупки!
              Преди 30мин. минато Айтос-с.Аспарухово.Отпуснати пари за ремонт,но не минали процедури за избор на фирма-това е приказката на местните.

              През две седмици се пътува Айтос-Долни чифлик и обратно,та все имаме аз и роднините наблюдения.Те са с Шаран,аз с Терано.
              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

              Коментар


              • #8
                От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                Блгодаря ви много момчета.

                Сега едно доуточнение.
                А пътя Старо оряхово -Провадия как е?
                Миналата година минах ама бая зор беше наместа отврат на места тъкмо го правеха та това лято как ли е. Това за навръщане питам.
                Благодаря предварително.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • #9
                  От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                  Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
                  Блгодаря ви много момчета.

                  Сега едно доуточнение.
                  А пътя Старо оряхово -Провадия как е?
                  Миналата година минах ама бая зор беше наместа отврат на места тъкмо го правеха та това лято как ли е. Това за навръщане питам.
                  Благодаря предварително.
                  Добре е, ако не бъркам Стато Оряхово - Дългопол е нов почти целия. Скоро минавах, ама не помня кой участък беше ремонтирания.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                    "А пътя Старо Оряхово -Провадия как е?"

                    Пътя е добре.Внимава се за каруци.
                    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                      Явно това ще е маршрута.
                      Ама все пак още мнения няма да са излишни.
                      Благодаря.
                      Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                      freelander 1,8 2001g.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                        Старо Оряхово -Провадия-чудесен,сравнително слабо натоварен.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                          Това ми беше маршрута от морето наобратно към Стара Загора :

                          https://www.google.com/maps/dir/%D0%...43.3477083!3e0

                          Едно мога да кажа от провадия до айтос пътя е зле не може да се нарече път. Повече няма да мина през айтоския проход ако не се ремонтира участъка преди Айтос .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                            Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
                            Това ми беше маршрута от морето наобратно към Стара Загора :

                            https://www.google.com/maps/dir/%D0%...43.3477083!3e0

                            Едно мога да кажа от провадия до айтос пътя е зле не може да се нарече път. Повече няма да мина през айтоския проход ако не се ремонтира участъка преди Айтос .
                            Нищо си му няма на Айтоския проход - малко неравности около и след билото на прохода посока Провадия и после още на няколко места неравности без дупки и кратери.
                            Но нямам нищо против повече хора да не го ползват и да се возят през Несебър Обзор който в това време на годината за мен е супер отврат натоварен и трябва да ме насилят да мина оттам.
                            Сравнен с Ришкия пък има доста по малки денивелации и по малко завои и си караш спокойно с една скорост 70-80 км/ч без да намаляш.

                            п.п. другия път пробвай Дъскотна Люляково Камчия Сунгурларе Петолъчката
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Състояние на пътя с.Камчия с.Люляково- Айтоски проход-гр. Айтос.

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              Нищо си му няма на Айтоския проход - малко неравности около и след билото на прохода посока Провадия и после още на няколко места неравности без дупки и кратери.
                              Но нямам нищо против повече хора да не го ползват и да се возят през Несебър Обзор който в това време на годината за мен е супер отврат натоварен и трябва да ме насилят да мина оттам.
                              Сравнен с Ришкия пък има доста по малки денивелации и по малко завои и си караш спокойно с една скорост 70-80 км/ч без да намаляш.

                              п.п. другия път пробвай Дъскотна Люляково Камчия Сунгурларе Петолъчката
                              https://www.google.com/maps/dir/%D0%...43.3477083!3e0

                              Това ми беше мършрута на отиване . Е останах много доволен от пътя през целия проход . Минах и през Сунгурларе .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X