Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настройки непознат номер, идентификация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Настройки непознат номер, идентификация.

    Вчера случай,звъня за първи път на автоинструктор,да запиша жената на кормуване...уговарям се с него да се видим и т.н


    След час се виждаме,уговаряме и човека ми вика,абе къв е тоя телефон от който ми звъниш...как да го запиша...поглеждам му телефона...въведен в неговия регистър с име

    СОТ СИСТЕМ ЕООД...
    Това е наша фирма


    а сега де?Никога не съм звънял на тоз човек,как става тая работа?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

  • #2
    От: Настройки непознат номер, идентификация.

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Вчера случай,звъня за първи път на автоинструктор,да запиша жената на кормуване...уговарям се с него да се видим и т.н


    След час се виждаме,уговаряме и човека ми вика,абе къв е тоя телефон от който ми звъниш...как да го запиша...поглеждам му телефона...въведен в неговия регистър с име

    СОТ СИСТЕМ ЕООД...
    Това е наша фирма


    а сега де?Никога не съм звънял на тоз човек,как става тая работа?
    Контакти от вайбър, фейсбук и други подобни, в настойките му е отметнато в списъка с контакти да излизат всички.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #3
      От: Настройки непознат номер, идентификация.

      Има подобни приложения - вземат информация от контактите на всички които са го инсталирали, и ако звънне непознат номер, изписва името под което фигурира в нечий контакт лист.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        От: Настройки непознат номер, идентификация.

        TRUECALLER Ако някой някъде го е въвеждал/записвал и е инсталирал програмата - ще се покаже и при всички останали...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Настройки непознат номер, идентификация.

          Вайберот ги праи тия неща
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Настройки непознат номер, идентификация.

            Преди няколко часа с приятел коментирахме точно това.
            Следобед някакъв непознат пациент за възглавници му звъни за пръв път, но му изписа име и фирма, като той остана доста учуден.
            И на мен ми се е случвало доста отдавна, като тогава нямах/ше Вайбър.
            Понеже доста го изкоментирахме, му обещах да се чуя с оператора и да разбера как става тоя номер.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Настройки непознат номер, идентификация.

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              СОТ СИСТЕМ ЕООД... Това е наша фирма а сега де?Никога не съм звънял на тоз човек,как става тая работа?
              Ти нали си корпоративен клиент? Да не би да са някакви настройки на GSM оператора за корпоративни клиенти? Отделно че не само телефона, но и други приложения (ако им е разрешено) ръчкат в контактите какво ли не, и невинаги е ясно какво и къде точно го предават.
              -Чем занимаетесь по жизни?
              -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
              -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

              Коментар


              • #8
                От: Настройки непознат номер, идентификация.

                Единствено имам регистрация в Гугъл за заявен бизнес в Гугъл ,за което имам писмо от тях.Хартиено писмо с пароли и т.н
                Там фигурират всички тези данни.вкл и телефон,но защо само и единствено на този човек фигурирам в телефона така.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #9
                  От: Настройки непознат номер, идентификация.

                  Споко, совите не са това, което са. Моите телефони са пълни с такива контакти, които никога не съм записвал, а като ми звъннат, ми излизат. Нямам фейсбук. Да не си мислите, че с подписването на тези декларации за личните данни нещо се е променило. Гугъл и всички подобни на тях, "знаят" всичко за всеки един от нас. Предпочитания, интереси, местопребиваване, придвижване и всичко останало. Отделен е въпросът, кой, колко ги интересува.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • #10
                    От: Настройки непознат номер, идентификация.

                    Реших в началото на тая година да си изчистя указателя на личния телефон. Там нямам никакви служебни контакти, води се на името на майка ми като сметка, в указателя са само близки приятели, роднини, съученци и състуденти. На тоя номер за да звънне някой, трябва аз да съм му го дал и да не са ни отношенията свързани с работа.
                    Изтрих над 700 контакта, които не знам как се бяха появили, но със сигурност не съм ги въвеждал аз, защото аз повечето ги въвеждам с прякори и псевдоними от типа на Рошавия, Къдравия, Маймуната, Пешо дебелия, Пешо черния и разни такива. Е, имаше хора, записани с истинските им имена, за някои бяха асоциирани електронни пощии Е-визитки, което е абсурдно да съм го правил аз на тоя телефон някога в съзнателния си живот. Появили са се от някъде. Вероятно през някое от стандартните гугълски приложения, което пише в указателя без да пита и асоциира контакти на кило.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Настройки непознат номер, идентификация.

                      На мен ми се случва заради г-мейл,но ми го тика като контакт само с поща отдолу
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #12
                        От: Настройки непознат номер, идентификация.

                        Като ти въведа номера в търсачката на приложението цитирано от Жоро, излиза горе долу цялата информация, която си написал в подписа си, плюс един имейл. Това рови в контактите на всички инсталирали го и все някой те е въвел.
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: Настройки непознат номер, идентификация.

                          Стандартна андроидска функция: Use caller ID & spam protection

                          https://support.google.com/phoneapp/.../3459196?hl=en

                          "Caller ID by Google shows the names of companies and services with a Google My Business listing. It also looks for matches in any directory that shows caller information for work or school accounts."

                          Има си цъкалка за изключване, ако ви дразни. Аз я намирам за полезна.
                          Последно редактирано от ventsi; 13-08-18, 09:22.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Настройки непознат номер, идентификация.

                            баш това

                            Коментар


                            • #15
                              От: Настройки непознат номер, идентификация.

                              0894128199
                              Някой има ли идея този номер какъв е?Обратно обаждане не мога да направя. Това нещо е звъняло 7 пъти в 5 и малко. Някой с инсталирана тру,шоу и нам къв колър може ли да го провери?
                              Или е банка или измама. В гугъл ми излиза уникредит ама 7 пъти поред-чак толкова не са работливи от колцентъра им.
                              Благодаря предварително.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X