Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настройки непознат номер, идентификация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Настройки непознат номер, идентификация.

    Най-вероятно някоя от разните томболи, лотарии и пр. идиотщини.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #17
      От: Настройки непознат номер, идентификация.

      Тел. централа, затова не може да се върне обаждане.

      Коментар


      • #18
        От: Настройки непознат номер, идентификация.

        Смартфонът ми не е подушвал нет от над 1 година, и в момента няма. Фейсбоклук и подобни - абсурд. Държа го стерилен откъм подобни подслушвачки. И пак ми дава името на някои, които ми звънят. Явно е някаква нова функция на мобилните клетки.

        Коментар


        • #19
          От: Настройки непознат номер, идентификация.

          На мен пък не ми е ясно каква е тази параноя към подслушване или следене от локацията?
          Мен не ме интересува нито едното-да ме слушат и следят.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #20
            От: Настройки непознат номер, идентификация.

            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
            На мен пък не ми е ясно каква е тази параноя към подслушване или следене от локацията?
            Мен не ме интересува нито едното-да ме слушат и следят.
            Ти си за тебе си. Аз не искам някой да ми следи всяка стъпка. Туй си е лично решение, като избора на кола.
            Затова и не ползвам карти за разплащане. Поне докато не махнат хартиения кеш - няма да си променя навика.

            Коментар


            • #21
              От: Настройки непознат номер, идентификация.

              Ае не е параноя, ама оня ден дори на майка ми е направило впечатление....говорила с някаква приятелка по телефона за някакви кремове с не знам си какви билки...и след това търсачката цял ден изкарвала в резултатите адресите на разни аптеки и интернет магазини за козметика. Каквото и да търси-те излизат най-отпред.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #22
                От: Настройки непознат номер, идентификация.

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                Ае не е параноя, ама оня ден дори на майка ми е направило впечатление....говорила с някаква приятелка по телефона за някакви кремове с не знам си какви билки...и след това търсачката цял ден изкарвала в резултатите адресите на разни аптеки и интернет магазини за козметика. Каквото и да търси-те излизат най-отпред.
                Е, тва е класика !
                Дори когато съм си говорил с някой за нещо на маса, после почват да ме облъчват с конкретни или подобни неща, но това е може би от година - година и половина.
                В началото ми направи впечатление, че почнаха да ми пускат неща за които съм говорил по телефона, но не съм ровил никъде през търсачка за тях, и след като ми направи впечатление, специално гледах да не би да съм търсил нещо и да се филмирам, но не бях.
                След известно време почнаха да изскачат работи за които не съм говорил през телефона, а на маса.
                Говорил съм по темата и с по-наблюдателни приятели и познати, и на тях също им е направило впечатление.

                ... а относно изскачането на име когато ти звъни напълно непознат номер, това ми се е случвало преди повече от пет години, без да имам инсталирано каквото и да било.
                Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 10-09-18, 22:38.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: Настройки непознат номер, идентификация.

                  Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                  На мен пък не ми е ясно каква е тази параноя към подслушване или следене от локацията?
                  Мен не ме интересува нито едното-да ме слушат и следят.
                  Творците са се погрижили за хората с по... семпло въображение и услужливо са екранизирали един от вероятно хилядите възможни сценарии - Black Mirror - S03E03.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Настройки непознат номер, идентификация.

                    Там някъде...година и отгоре. За сефте го забелязах на телевизора и телефона на един познат. Тъпата машина е с Андроид и гласово управление (телевизора). Веднъж докато търсехме "Pantera" в тубата, му казах, че има една българска група, дето се казва "Пантерите" и от тогава и телевизора, и телефона, са безнадеждно заразени с цигания.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Настройки непознат номер, идентификация.

                      Аз затова си сложих вкъщи Alexa - да слуша с 9-те си микрофона и да праща на американците... В Русия съм - в Русия съм
                      При ежедневието си държа включени устройствата - удобно е да видиш трафик и т.н., а информацията се събира точно по този начин.
                      Но има моменти, в които не искам да споделям информация - вадя батерията (или го изключвам) и оставям телефона далеч от мен... Друг начин няма...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Настройки непознат номер, идентификация.

                        Като чета тези неща започвам да гледам ЛЕД крушките на полилея с голямо подозрение.
                        FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

                        Коментар


                        • #27
                          От: Настройки непознат номер, идентификация.

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Аз затова си сложих вкъщи Alexa - да слуша с 9-те си микрофона и да праща на американците... В Русия съм - в Русия съм
                          При ежедневието си държа включени устройствата - удобно е да видиш трафик и т.н., а информацията се събира точно по този начин.
                          Но има моменти, в които не искам да споделям информация - вадя батерията (или го изключвам) и оставям телефона далеч от мен... Друг начин няма...
                          Изключен не става
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Настройки непознат номер, идентификация.

                            Ако се спре нета, не работи. Приложението е на телефона, но данните явно се пращат някъде за анализ и като му се спре връзката с нета, не работи.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Настройки непознат номер, идентификация.

                              Някои телефони го имат директно в менюто:

                              https://ibb.co/dFr2fU

                              Най-общо ако ти запиша данните и дам достъп до указателя(а подозирам че и без разрешение) всеки друг с такъв телефон и включена тая функция като му звъннеш ще вижда това което аз съм записал.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Настройки непознат номер, идентификация.

                                Ей от тука взема номера. Гъгъл са умни...
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X