Обява

Свий
Няма добавени обяви.

11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

    Е състезателни игри де!
    Това е идеята или поне аз така я разбирам.
    А всички там на място , които имате опит ще реорганизирате нещата , както ви харесва или по-точно както ще хареса на тези , които ще играят.
    Относно колко е лесно да се изкара разрешително за това място , само Вальо може да ви каже.


    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Анжи , не съм пропускал събор досега , организирал съм и събор и състезания - много по лесно се издава разрешение за бивакуване на едно място и когато всичко е организирано в един обособен периметър . Когато има движение се налага да се иска разрешение от полиция , КАТ , Горско , Ловно , Пожарна , местните феодали и всеки дето се мисли че е велик ... Самото разрешително не е нищо особено - Моля да ми бъде разрешено да се проведе 11-ти национален събор , да бъде изграден бивак и палатков лагер , място на събитието - Плаж Перла , час и дата на събитието 8.00 ч 3.09.2018 - 18.00 ч 9.09.2018 , бивака ще бъде почистен след мероприятието и няма да бъдат нанесени щети на околната среда . С благодарности към Община Приморско от Националната офроуд общност ! И да , Борко е много прав - вкарването на Събора в някаква рамка от часове и "състезания" умива духа на Събора ... Пак казвам , трябват игри , не състезания ...
    тел. за приятели по всяко време 0888 909394

    Коментар


    • #92
      От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Не се стягайте толкова. Събор е имало и ще има. Идеята е хората да се видят и да си починат . Комбинацията да се видиш с приятели, да се наприказваш на глупости, да си цопнеш задника в морето е уникална. Със, или без състезания събор ще има. Както си го направим ние. Състезания през годината дал Господ. Престанете да пишете програми с часове и дати, започва да прилича на пионерски лагер и се губи чара на свободата на един събор. 2015 година се събрахме на кетъринга за десетина минути и написахме програма. Който иска участва, който иска гледа, който иска се напива, спи, плажува и какво ли още не. Вкарването на всичко в програми, таблици по часове започва да прилича на един друг вид почивка, от който всички ние бягаме.

      Подкрепям те.

      Коментар


      • #93
        От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

        Като следя дискусията със сигурност ще е нужен арбитър.Уважаеми приятели,ако не искате да правите нещо,не го правете!Оставете желаещите ако искат да направят нещо,да го направят!По-важното е да отидете и да правите това,което ви се иска,без обаче да пречите на другите и да спазвате що годе някакъв ред в бивака!Ако не искате състезания,на сила никой няма да ви накара да участвате.Ако искате игри и те ви устройват,участвайте!Ако имате идея,споделете я!Търсете нещата,които ви събира,а не тези,които ви разделят.Поздрави,успехи на участниците,много положителни емоции и мигове!
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • #94
          От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
          Като следя дискусията със сигурност ще е нужен арбитър.Уважаеми приятели,ако не искате да правите нещо,не го правете!Оставете желаещите ако искат да направят нещо,да го направят!По-важното е да отидете и да правите това,което ви се иска,без обаче да пречите на другите и да спазвате що годе някакъв ред в бивака!Ако не искате състезания,на сила никой няма да ви накара да участвате.Ако искате игри и те ви устройват,участвайте!Ако имате идея,споделете я!Търсете нещата,които ви събира,а не тези,които ви разделят.Поздрави,успехи на участниците,много положителни емоции и мигове!
          Както винаги мъдър
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • #95
            От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

            Колеги никак нее лесно това организиране.а при мен е сезон.А за вас къмпингуване.

            Коментар


            • #96
              От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

              Ние пък ако има трофи бихме карали . Ей така за удоволствие.

              Коментар


              • #97
                От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                Аз искам да участвам във всички игри с джипове . И се записвам първи за трофито, т.е. искам пръви номер .
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • #98
                  От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                  Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                  Аз искам да участвам във всички игри с джипове . И се записвам първи за трофито, т.е. искам пръви номер .
                  За теб знаем.Благодаря

                  Коментар


                  • #99
                    От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                    Здравейте и от мен.Ще присъствам на събора но без колата защото още не е готова .Ще сме с Джимнито на Дима и с пътната помощ.Така че давам ЖОКЕР на някой който иска да си докара бегачката и да участва а няма превоз до Приморско. А в състезанията в които може да участва Джимнито моля да бъдем записани.Димитринка Динева - Любен Динев.

                    Коментар


                    • От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                      Първоначално публикуван от Бат Любо Преглед на мнение
                      Здравейте и от мен.Ще присъствам на събора но без колата защото още не е готова .Ще сме с Джимнито на Дима и с пътната помощ.Така че давам ЖОКЕР на някой който иска да си докара бегачката и да участва а няма превоз до Приморско. А в състезанията в които може да участва Джимнито моля да бъдем записани.Димитринка Динева - Любен Динев.
                      А Джимнито знае ли,че му предстои да участва във състезание?
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        Аз искам да участвам във всички игри с джипове . И се записвам първи за трофито, т.е. искам пръви номер .
                        Тогава за мен номер 2.

                        Коментар


                        • От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                          Такааа , независимо че вече има записани екипажи и се надявам , че няма да имат нищо против , номера 1,2 и 44 вече са запазени .
                          И понеже нямахме идея , че ще се резервират номера , притежателите да купят поне по 1 кутия бонбони да почерпят останалите , ей така за здраве примерно!

                          Лек път на всички , които ще дойдат ! Вземете си настроението , пари за бира и мента , банските , щурия характер , а и джипка по възможност!
                          Джипка , защото толко много купи наведнъж не са раздавани отдавна!


                          Аз потеглям към Приморско и няма да имам възможност да публикувам повече информация.
                          тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                          Коментар


                          • От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                            Рампата очаква своите участници


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180827_140920.jpg
Прегледи:1
Размер:426.6 КБ
ID:5797378

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180828_153639.jpg
Прегледи:1
Размер:423.3 КБ
ID:5797379

                            Измерването на ходове ще се измерва по RTI индекс.Ще има два класа , Стандарт (стандартни и с лифтово окачване) и модифициран (изцяло модифицирано окачване). Наградите за Модифициран са осигурени от фирма Одеон Димитровград .

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180830_174200.jpg
Прегледи:1
Размер:297.0 КБ
ID:5797380


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180830_174228.jpg
Прегледи:1
Размер:290.9 КБ
ID:5797381
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                              Рампата очаква своите участници


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180827_140920.jpg
Прегледи:1
Размер:426.6 КБ
ID:5797378



                              Измерването на ходове ще се измерва по RTI индекс.Ще има два класа , Стандарт (стандартни и с лифтово окачване) и модифициран (изцяло модифицирано окачване). Наградите за Модифициран са осигурени от фирма Одеон Димитровград .


                              Професионална работа.Поздравления!
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: 11-ТИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ПРИМОРСКО 2018 / 03.09-09.09/

                                Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                                Вземете си настроението , пари за бира и мента , банските , щурия характер ......
                                Аз ще си взема два-три стомаха. Сестра ми ми е обещала баница...
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X