Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес ML 270 не върви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Мерцедес ML 270 не върви

    Всъщност колко катализатора има това чудо, веднага след тупбото има един, но и назад май има още един, та се чудя като го закарам в бг трябва ли да го мисля как да го пазя от кражби или не...
    0-

    Коментар


    • #47
      От: Мерцедес ML 270 не върви

      Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
      Егр а го почистих, имаше бая отаени сажди в консистенция като на грес, дпф не знам дали изобщо имам...
      Би трябвало едното гърне отдолу да е ДПФ Погледни отдолу и ако излизат тръбички от него със сигурност е.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #48
        От: Мерцедес ML 270 не върви

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Би трябвало едното гърне отдолу да е ДПФ Погледни отдолу и ако излизат тръбички от него със сигурност е.
        Абре хора какви ДПФ-и какви 5 лева.
        Колата е най много с Евро 4.
        Евро 5 са МЛ320 и те са с ДПФ.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #49
          От: Мерцедес ML 270 не върви

          Този модел е Евро 3.

          Коментар


          • #50
            От: Мерцедес ML 270 не върви

            От това след турбото нищо не излиза, от това отдоло дето също прилича на катализатор маи пак нищо не стърчи....
            0-

            Коментар


            • #51
              Колеги един въпрос за бавните, налага ми се да тегля ремарке с лодка тежка около 2 и нещо тона... пътя е асвалт но с баир и после спускане. Чудех се дали бавните може да се ползват на асвалт или има някакво блокиране на междинния диференциял? Ползвал съм ги по черни пътища и баири и не съм осетил нещо да е по различно освен че са бавни...
              0-

              Коментар


              • #52
                На това май му даваха 2250 килограма да тегли

                Можеш да ползваш бавните
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  Сигорен ли си, понеже на няколко места чеса че на бавни блокирала раздатката... макар и да не съм го усетил. Не е проблем че може да се строши, страх ме е да на ме остави на най куцото място...
                  0-

                  Коментар


                  • cecoa1
                    cecoa1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Много лесно се проверява, вдигаш на крик и гледаш.

                • #54
                  Като се прибера вдигна на две стоики задницата и ще се изясни...
                  0-

                  Коментар


                  • #55
                    Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                    Сигорен ли си, понеже на няколко места чеса че на бавни блокирала раздатката... макар и да не съм го усетил. Не е проблем че може да се строши, страх ме е да на ме остави на най куцото място...
                    117 страница

                    https://www.mbusa.com/vcm/MB/Digital...00_ml55amg.pdf

                    http://www.mercedesmedic.com/low-range/



                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #56
                      Понеже темата май беше за W163, на бавните дифа в раздатката е блокиран, демек, ставаш парт-тайм на бавни, та ако имаш къси обратни завои на тоя баир не знам как ще му се отрази, особено ако си с некви яки баници.
                      Това ако не си от най-първите, че там беше с неква раздатка TOD на Borg Warner, но за нея само съм чел.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #57
                        Нищо му няма,най-много да почне да му светка ETSa
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #58
                          Е, ше стане ясно.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Никой не се е оплакал до сега та дано не е първия - баир,2 тона,обратни завои,баници,сухо.....чакаме отзиви,на теория става

                          • Джоу (x3mrjoe)
                            Джоу (x3mrjoe) коментира
                            Редактиране на коментар
                            С нèкви по-агресивни АТ-та или кални гуми на сухо е едно, но с асфалтови гуми, с каквито предполагам, че е, особено ако са и по-широки, при къси обратни завои и с 2т допълнително, може и да си скубè косата.

                        • #59
                          Ще пробваме и ще се разбере, за начало ще има суха тренировка с трупчета и изключено ESP... колата е 2003та, автоматик, гумите са някакви всесезонни Goodyear, 275 на 17, определено шосейни. Лодката ще я влачим март месец до вилата на една приятелка гъркиня... общо с ремъркето което е със спирачки е около 3 тона... ще я влачим от един сервиз за яхти до Солун. Маи му дават да влачи до 3300кг но несъм сигурен.
                          0-

                          Коментар


                          • #60
                            В Германия го дават до 3,5т ремарке.
                            А за пробата, просто вдигни едно предно колело, дръпни ръчната и включи скоростите на неутрална. Пробвай да завъртиш вдигнатото предно колело на ръка. После пробвай същото и при включени бавни. Когато дифа не е блокиран, ще можеш да въртиш колелото на ръка, щото през дифа ще завъртиш изходящия вал на скоростите(затова те трябва да са на неутрална). Ако дифа е блокиран, предния кардан ще е блокиран към задния, а задния мост е на земята та няма да може да се завърти, съответно и колелото няма да може(евентуално само малко, колкото да усетиш луфтовете в трансмисията).
                            При същата постановка, ако включиш автомата на скорост, вдигнатото колело трябва да се завърти при свободен диф, и съответно няма да се завърти при блокиран. Обаче преди тая проба, виж дали ръчната спирачка успява да държи надеждно джипа на място, когато е на скорост и с включени бавни, за да не бутне джипа от крика при блокиран диф.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X