Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Ми имам апове за айфона с които работя,ако сега ги платя ще са по 50 кинта на година и за 6 апа 300 кинта,за 2 години колко го ползвам се изплаща телефона.

    Сметна ли го?И то само това да беше.От всичките ябълки само на една отхапана и падна батерията и то защото редовно се включваше към зарядно за Айпад.
    Феновете на Епъл само за пари говорите, колко сте платили. Аз питам какво ти дава, дето другите го нямат.
    Аз пък 1 стинка не съм платил за навигация.
    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Доволен съм и то много,държат с години без проблем,а на твоя таблет не вярвам,ако си залагам живота то ще е заложен на ябълка.

    Кьде ходиш с тия 7 навигации?
    И моя таблет държи доста години вече. Всяка навигация си има силни и слаби страни. Най-ценното е ОруксМапс, дето бачка със стари карти. Излизат супер интересни неща.

    Та, дотука ценното ти на Айфона е, че си платил за някакви апове.
    Специализирана морска навигация нямате ли си, че си опрял до американска ширпотреба да ти спасява живота?

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      Ползвам елементарни китайци със Гошонавигация - всяка година си подменям плочката , по някога и два пъти , за едни мижави пари .
      Не обръщам внимание на околната среда , или на какво друго имам в джоба си - да не се одраска евентуално .
      Вещите си ги купувам да ми служат . В момента който трябва да имам ангажимент към тях се сменят на момента .
      Ябълка - никога.
      Има далеч по-приятни начини да зарадваш себе си и хората около теб .
      Терзиев - намали вечерната доза - ставаш за смях.

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        Немога повече от мен лека
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
          ...
          Терзиев - намали вечерната доза - ставаш за смях.
          На 1 Астика 600 мл. съм в момента, изпих я преди 3 чАса, други неща не употребявам. Дори цигари.
          Да, нормално е да ми се смеете. Аз не се смея и не давам непоискани съвети, да не заприличам на вас!

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
            Феновете на Епъл само за пари говорите, колко сте платили. Аз питам какво ти дава, дето другите го нямат.
            Аз пък 1 стинка не съм платил за навигация.
            И моя таблет държи доста години вече. Всяка навигация си има силни и слаби страни. Най-ценното е ОруксМапс, дето бачка със стари карти. Излизат супер интересни неща.

            Та, дотука ценното ти на Айфона е, че си платил за някакви апове.
            Специализирана морска навигация нямате ли си, че си опрял до американска ширпотреба да ти спасява живота?
            Супер си,аз съм платил една и покрива всичко,ти карай със 7.

            И не намесвай морската навигация,там не си с цьрвули ми си бос.

            Да те питам с какъв телефон си та да видя ако го има за 5 лева какво би ми помогнал на мен?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
              На 1 Астика 600 мл. съм в момента, изпих я преди 3 чАса, други неща не употребявам. Дори цигари.
              Да, нормално е да ми се смеете. Аз не се смея и не давам непоискани съвети, да не заприличам на вас!
              Не употребаваш , а трябва , ама лекарите все още не са открили лек за твоята диагноза . Всъщност лекарството е ясно и важи за всички , ПЪРВИТЕ СЕДЕМ ГОДИНИ ОТ ЖИВОТА и след това само ползваш . Явно при теб е бил пропуснат този момент ...... Не знам да се смея , плача или да се радвам че имам само виртуален контакт и че винаги мога да го прекъсна . Лека и от мен !
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                Тъкмо се замислих колко щастливо прасе съм, че раснах в едни други времена. Сега ако бях тийн - щях да съм принуден да се поклоня пред каквото там е наречено за модерно, че и родителите да врънкам за такова. Иначе - аутсайдер, от всички презрян!
                На тия години мога да си позволя да правя и говоря каквото смятам за правилно. В прогимназията и средношколството нямаше да мога да си го позволя. Стадният инстинкт в тия години е убийствен!
                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Супер си,аз съм платил една и покрива всичко,ти карай със 7.
                Аха, имало кой да вярва в идеалния джип. Поне по форумния диалект смятам разбираш какво имам предвид.

                И не намесвай морската навигация,там не си с цьрвули ми си бос.
                Е па питах те като човек какво толкова ти дава тоя Айфон в повече, ти само се фалиш как плащаш. Кажи барем за специализираната навигация, естествено, че съм бос по въпроса. Какво не ти харесва в нея, че си поверяваш живота на ширпотребна битова вещ? Да не ви слагат някакъв наркотик в тия сапунерки? Не е истина как се държите, като стане въпрос за тях. Като котки на валериан. Само фалби и прехласване, и нищо по същество!
                Да те питам с какъв телефон си та да видя ако го има за 5 лева какво би ми помогнал на мен?
                Нокия с фенерче. Не ти върши работа!
                Последно редактирано от Ivan Terziev; 23-08-18, 22:20.

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  Тъкмо се замислих колко щастливо прасе съм..........!
                  Е това е важно


                  И не се напъвай като глист на суха буца,хем не ги разбираш ма па и не е правилно.

                  За телефона забрави,все едно не съм питал.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                    Не. Ако имаш сервиз в къщи - пак може. И умения от ремонтен техник нагоре.
                    Ми не, можеш да си я смениш батерията без проблем сам, без да си "ремонтен техник". Ама моя айфон е на 4 години и няма нужда от смяна на батерията. А иначе съм минал през много "нокии с фенерче", "андроиди" и така нататък. И съм се спрял на айфон. И не от гъзария, а защото ми е най комфортно с него.
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      ... И не от гъзария, а защото ми е най комфортно с него.
                      На вкус и цвет - друзей нет. Само че половината форум се извървя да ми разправя да се поправям, че ми липсвали първите 7, че съм смешен и т.н. Пък реално проблемът бил, щото те се кефели на едно, пък аз на друго. И един факт не видях що да се поправям, и към какво.
                      Айфон не се връзва с "дългия живот на вещите", просто е ярък пример за "маркова" манящина и емоционална фенщина. Дето никой не се нае да каже кое му е хубавото спрямо бесния китаец.
                      Айфон пак е китаец, ама не-бесен. Само цената е бесна.

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        До ония ден бяха ден надница,сега са 2,айде 3 да са ако си мързелив,каква манящина,каква фенщина - смени себеподобните ти казах,скапан телефон е инструмент за работа и държи с години на какво ли не.
                        А скокни сега,че е 1800 лева там и си подпираш салфетките с него и за това ставало с нещо за 5 лева.......телефона не ти е виновен не мислиш ли.......не мислиш

                        Да ти имам ценностната система аз,щом си впечатлен от телефон
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          Много дълъг и стана животът на тази препирня ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X