Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размисли по покупка на Range Rover (L322) TD6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Размисли по покупка на Range Rover (L322) TD6

    Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
    ... приятели от МФ ми казват ...
    Щом са от МП може напълно да им вярваш!
    Но по въпроса ти - наистина ли мислиш, че в тоя форум има хора, сменили по 2-3 модела от тая марка, произведени през последните 10-12 години, които да ги стравнят и да ти отговорят? За да не е съвсем безполезен постинга ми - комплект филтри за РР Спорт от Англия ми струва 180 лв. с доставката.
    п.п. Вместо да се луташ между марките, търси читава кола!
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Размисли по покупка на Range Rover (L322) TD6

      Техниката на тези автомобили е аналогична. Поддръжката елементарна. Разбира се има двигатели, които не се препоръчват. Дъвкано многократно. Преди да купиш колата я караш при Боби-Терминатор тунинг в Казичене да ти каже какво те очаква. Много познава да знаеш...
      Разбира се Мама(големия Ровър) е най-доброто.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #18
        От: Размисли по покупка на Range Rover (L322) TD6

        И аз все още не мога да се реша. Виждам цената на РР Спорт е драстично на долу. Почват от порядъка на 13к. Но за мен Вог-а си остава номер едно (3.6 tdv. Русев : Разбира се Мама(големия Ровър) е най-доброто. Имаш в предвид Вог или бъркам.

        Коментар


        • #19
          От: Размисли по покупка на Range Rover (L322) TD6

          Първоначално публикуван от R_M Преглед на мнение
          И аз все още не мога да се реша. Виждам цената на РР Спорт е драстично на долу. Почват от порядъка на 13к. Но за мен Вог-а си остава номер едно (3.6 tdv. Русев : Разбира се Мама(големия Ровър) е най-доброто. Имаш в предвид Вог или бъркам.
          Няма по-скъпа кола от евтин Р.Ровър!
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #20
            От: Размисли по покупка на Range Rover (L322) TD6

            Имам опит с тези от подписа ми и мога да разкажа ако някой го интересува/на телефон 0887243946/ но да тръгна да ги описвам е доста труд а нямам толкова време в този момент. Съгласен съм ,че подръжката е скъпа НО ... има ли машина с тези екстри , габарити и возия и да е без пари? Ако ти се кара ... правиш и караш! И единия ми / RR L322/MARK III , 3.0D е купен точно от Боби а е и с история, участвал е в снимките на Непобедимите в Сф, демек Силвестър или Брус са пръцкали вътре !
            Имал съм удоволствието да сравня в полеви условия /разбирай карал съм ги/ Disco 2 и дизел и бензин, Defender 90 и 110 ... В Range Rover-а сядаш царски ... и не забравяйте все пак , че тези машини са правени да се карат като нови и не да ги караш а да те возят по скоро ... Лошата или въобще липсата на адекватна подръжка докарва доста проблеми но един път изчистени ...машината носи страхотно удоволствие сравнимо само с удоволствието от карането или возене в нов RR
            Не на последно място е данъка на тази машина , който в различните общини е доста различен. НА сина е регистриран в Русе и САМО РАЗЛИКАТА от Търново е 300лв!!!
            Yamaha XV1900-личен
            Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
            JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
            Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

            Коментар


            • #21
              От: Размисли по покупка на Range Rover (L322) TD6

              Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение

              П.П. - RR Sport май е по-безпроблемен и е на рама, но пък ми се струва доста тесничък вътре и малко постен от към качество на материалите.
              Ако се оглеждаш в Спорта, имам хубав 4.2SC с история за продан!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X