Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво става с природата!?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какво става с природата!?!

    Леле, тва с покрива верно си е отговорно. Брал съм го тоя страх, ама беха други синоптици...
    Инак имах късмета да хвана един исторически потоп в Молдова и се кефя, че присъствах, понеже се получи много добър тест на едни кръжоци, дето тъкмо бях сътворил. Малко страх брах, че нямаше мълниезащита и ледените парчета да не пробият бараката. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180628_165003405.jpeg
Прегледи:1
Размер:69.6 КБ
ID:5795590

    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #47
      От: Какво става с природата!?!

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      А аз се кефя че още не съм пуснал климатика
      А па аз не съм го спрЕл!Тая влага във въздуха ме мъчи...
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • #48
        От: Какво става с природата!?!

        Видели сте и вие влага, ай не се майтапете с хората от Острова и Скандинавия, пък за Индия въобще дума не отварям.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #49
          От: Какво става с природата!?!

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Видели сте и вие влага, ай не се майтапете с хората от Острова и Скандинавия, пък за Индия въобще дума не отварям.
          Не се майтапя с абсолютно никой!Просто тая влага наистина не ми действа добре.За това не ходя на море от няколко години еле па Острови,Скандинавия,Индия.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #50
            От: Какво става с природата!?!

            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
            Не се майтапя с абсолютно никой!Просто тая влага наистина не ми действа добре.За това не ходя на море от няколко години еле па Острови,Скандинавия,Индия.
            ХиХи ходи в гръчко, там още малко и морето ще запалят. Доста е сухо.

            Коментар


            • #51
              От: Какво става с природата!?!

              Не е влагатааа момциии, на първо място е стресът, после ЕГН-то, после чак идва влагата.
              Нали написах къде обикалям, на 54 съм с два чупени крака и скъсани кръстни връзки на коляно някога, херния ингвинална в добавка .
              В България, а ида на морето черно и се започва с болките, даже в големите магазини за хранителни стоки в раздела с фризерите, странно - в кралствата на британите, на швеците и норгите тези болки изчезнаха при мен.
              А влагата е от 100% надолу. Стресът обаче изчезна след първата седмица и те така.
              След два дни се прибирам и баш на Бургас кацам, та ще докладвам, ако пак ме заболят.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #52
                От: Какво става с природата!?!

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                ХиХи ходи в гръчко, там още малко и морето ще запалят. Доста е сухо.
                И там ходих един път......стана ми жега и реших да се охладя в морето...изпотих се като влязох !Имах чувството че водата е по топла от въздуха.Палнах си колата и се прибрах.
                Вече търся места с надморска височина над 1000 метра,с басейн.През деня се пляцикам,вечер с пуловерче!Ама не е по темата!
                Е ся гледах по Вайасат Нейчър как преди 250 милиона години пак е имало глобално затопляне,получило се заради спиране на теченията в океаните,поради прекомерно затопляне на повърхностните слоеве,отделяне на сероводород,и всичко измрело!Е......за това по горе споделих че може да не сме основната причина,но,няма как да не спомагаме за ситуацията.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #53
                  От: Какво става с природата!?!

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Видели сте и вие влага, ай не се майтапете с хората от Острова и Скандинавия, пък за Индия въобще дума не отварям.
                  Няма яд там, поне е пълно с птички. Острова:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170327_111147384.jpg
Прегледи:1
Размер:183.7 КБ
ID:5795649
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какво става с природата!?!

                    Син заврши тази година в Кардиф. Казва че там такива дъждове не е виждал. Вали често ама кротко. Тука се изсипва наведнъж някакъв потоп.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какво става с природата!?!

                      Според мен природата си е наред, а това, че ни се иска да не е такава е по скоро наш проблем.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какво става с природата!?!

                        Преди може би 10-тина години бях чел някаква статия на некви "еко талибани", че към 2020 година ще започне някакъв етап на промяна в климата с резки температурни промени, поройни дъждове, големи суши(в различни части на земята) и т.н. в резултат на човешката дейност. Като за да се предотврати това, трябвало да започне да се взимат еди какви си мерки още тогава, защото като започнело пак имало известен период в който може да се предотврати, но там поради еди какви си причини никое правителство нямало да направи нищо. А след като минел и този период, вече каквото и да се правело, процеса веднъж задействан бил необратим. Та мисълта(колко и да бяга) ми е, че през следващите години ще станe ясно дали случващото се сега си е нормална цикличност + медийна "истерия" или не е, тоест "еко талибаните" са били прави...
                        Life is good... on a dirt bike!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какво става с природата!?!

                          Първоначално публикуван от cross4funbg Преглед на мнение
                          Преди може би 10-тина години бях чел някаква статия на некви "еко талибани", че към 2020 година ще започне някакъв етап на промяна в климата с резки температурни промени, поройни дъждове, големи суши(в различни части на земята) и т.н. в резултат на човешката дейност. Като за да се предотврати това, трябвало да започне да се взимат еди какви си мерки още тогава, защото като започнело пак имало известен период в който може да се предотврати, но там поради еди какви си причини никое правителство нямало да направи нищо. А след като минел и този период, вече каквото и да се правело, процеса веднъж задействан бил необратим. Та мисълта(колко и да бяга) ми е, че през следващите години ще станe ясно дали случващото се сега си е нормална цикличност + медийна "истерия" или не е, тоест "еко талибаните" са били прави...
                          Пропусна хапчетата, които трябва да се пият по време на гореописаните катаклизми.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какво става с природата!?!

                            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                            ...Мисля, че си беше намерил и нова работа... Напояване на Сахара? Да бе да.... Не-посещаването на тузарски курорти има повече перспективи )))))
                            Тебе ти е смешно , ама в Съвецка Русия другарите беха направИли съвсем серьозен гигантски социалистически проект за обръщане течението на Об , Енисей и Лена. Горбачата ги спря , иначе не се знае поредната лудост до къде щеше да доведе .

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            ...Вече търся места с надморска височина над 1000 метра,с басейн.През деня се пляцикам,вечер с пуловерче!Ама не е по темата!... .
                            Днеска на 1 100 н.м. - задух и влага ! Хем вътре у стаите термометрите на 20.1 градуса.
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Какво става с природата!?!

                              Покрай бебето имаме сравнително точен влагомер, най-големите стойности които ми е показвал в % влага, при 25 градуса, през зимата януари месец и простор с дрехи в спалнята за да се изсушат за тогава по изключение, тогава ми е показвал 61% при иначе нормални около 43%, а днес покрай дъждовете при 26 градуса в стаята и то при отворен прозорец ми показва рекордните 70% .

                              А аз се чудя защо ми лепнат дрехите от пот докато спя...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Какво става с природата!?!

                                Само при нас ли кестените започват на ново да зе разлистват и цъфтят.





                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X