Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полуоска хонда цр-в

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Полуоска хонда цр-в

    Здравейте. Спешно ми трябва информация за полуоска за ЦР-В 99г. 147кс. предна лява. Интересува ме дали има разлика между 147 и 128кс. Също така дали имат разлика и с тези с десен волан. Вчера шлищите превъртяха в карето и от търсенето по обяви стана ясно , че полуоските са проблемно място и трудно се намират. Намерих от Хонда 128кс. но си нямам идея дали е същата. Ако някой е запознат и сподели ще бъда много благодарен.

  • #2
    От: Полуоска хонда цр-в

    Аз не мога да кажа, дано някой дето знае види темата по-скоро, но защо не поръчаш тази с опция за връщане ако не става, предполагам няма да е проблем.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Полуоска хонда цр-в

      Така и ще направя но все пак ако някой има имформация ще е добре

      Изпратено от моят BV6000 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • #4
        От: Полуоска хонда цр-в

        Този колега е в час с полуоските на CRV.Има много хубава тема в червения Хонда форум.
        https://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=82003
        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

        Коментар


        • #5
          От: Полуоска хонда цр-в

          Благодаря колега. Писах и в червения форум и колегата Красимир отговори доста бързо за което му благодаря. Благодаря и на всички вас които се включихте с мнение по темата.Звънях на над тридесет обяви за да търся полуоска и все няма. Отговора който получавах е, че това е едно от първите неща които се продават. Нямах си и представа , че ЦР-В-то е толкова кекаво с тези полуоски. Поръчах една от 128кс. в петък трябва да е тук и ще видим какво ще стане.

          Коментар


          • #6
            От: Полуоска хонда цр-в

            Стана ясно , че е доста трудно да се намери читава предна полуоска. В 90 процента от случаите при обаждането ми на дадена обява отговорът беше-няма. В останалите случаи това което се предлагаше беше доста изгнило или на цена 250лв но няма как да видиш в какво състояние е. Принудих се да взема нова полуоска и отделно вътрешно каре също ново. Цената на която ги взех е полуоска-140лв и каре-127лв. При демонтирането на старата се оказа , че шлиците на полуоската и карето са износени и ръждиви. Маншона на карето беше здрав но при свалянето му изтече вода незнайно как влязла там което сигурно е допринесло за корозията и превъртането на шлиците. При издирването на части съм направил около стотина обаждания на частни обяви и по автоморги-това е само за статистиката. За сега колата се държи добре.

            Коментар


            • #7
              От: Полуоска хонда цр-в

              Ами вероятно е добре да се преглеждат маншоните на каретата, то за всяка кола е добре, че после така се получава. Особено при коли на толкова години и незнайно кога и к'во е сменяно.
              Което всъщност ме подсеща, че и на моето не съм ги поглеждал да не са сцепени/скъсани.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #8
                От: Полуоска хонда цр-в

                Там е работата ,че моят не беше скъсан. Понеже съм патил от скъсан маншон на предишната кола вече редовно се правят проверки ей така за профилактика понеже имам лесен достъп до канал. Имам съмнения ,че водата е влизала малко по малко при преминаването през големите локви това дъждовно лято. Явно някоя от скобите на маншона е била разхлабена макар ,че външно нищо не личеше.

                Коментар


                • #9
                  От: Полуоска хонда цр-в

                  Да ползвам темата на колегата. Снощи на влизане в гаража скъсах предна лява полуоска. Скъса се точно под гумения демпфер. Отдолу е влизала вода и е изгнила. Поръчах си нова полуос и двата маншона, като идеята е да се ползват старите карета. Но ме притесняв, че и от другата страна положението е същото. Мисля да накарам майстора които ще сменя лявата, да отреже демфера на дясната полуос, за да видим състоянието на оста под него и дали да сменя и нея.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1563973559360.jpg
Прегледи:1
Размер:159.6 КБ
ID:5818366
                  CR-V 2.0i RVSi 147PS

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X