Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип дилема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Джип дилема

    Това е добре.Сега ще потърся да покарам и Мицубиши и май ще стане ясно. Благодаря.

    Коментар


    • #32
      От: Джип дилема

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      В общи линии, бавните на всички марки и модели вършат същата работа. Мицубишито ще ти се стори като самолет в сравнение с тераното.
      V6 3.5, ама не GDI, не е ли по-добър от 3.0 ... или бъркам?

      Коментар


      • #33
        От: Джип дилема

        V6 3,5 са няколко вида и всички са много по-добри от 3.0. 3.0 24V 177к.с също бива.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #34
          От: Джип дилема

          Първоначално публикуван от Х. Христов Преглед на мнение
          Това е добре.Сега ще потърся да покарам и Мицубиши и май ще стане ясно. Благодаря.
          Понеже тоя филм го гледах преди 3 години, да намериш Паджеро 2, мисля такова гледаш, с неизгнила рама, бензинов мотор и ляв волан, че ако търсиш и с ръчни скорости просто е почти невъзможно, а и цената ще е почти двойно на Тераното. Аз затова се отказах от бензина, а и ми е за втора кола. Та сведох избора между Терано и П2 дизел.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #35
            От: Джип дилема

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Понеже тоя филм го гледах преди 3 години, да намериш Паджеро 2, мисля такова гледаш, с неизгнила рама, бензинов мотор и ляв волан, че ако търсиш и с ръчни скорости просто е почти невъзможно, а и цената ще е почти двойно на Тераното. Аз затова се отказах от бензина, а и ми е за втора кола. Та сведох избора между Терано и П2 дизел.
            Ако е толкова трудно с намирането на Паджеро ще скачам в Тераното. Нямам зор, а и първо трябва да продам X-TRAILa, който ми остана.

            Коментар


            • #36
              От: Джип дилема

              Ако държиш на бензиново Паджеро, шанса да намериш е малък. Аз затова се прежалих на дизел, но и при Тераното е куцо с бензина. След 2001 г. хептен ги няма бензинки, пък и мотора е слабичък май, аз не намерих такова да карам.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #37
                От: Джип дилема

                Здравейте.
                В cars.bg излезе едно зелено Митцубиши, което отговаря на това, което търся - 1999г, бензин 3000, 177 коня, с клима. Колата е в Троян и човека и иска 8999лв, което малко надхвърля бюджета ми но се замислям. Може ли малко мнения.

                Коментар


                • #38
                  От: Джип дилема

                  Много добре изглежда.Снимките по принцип лъжат ,но тук са тънките лайсни ,калника се вижда ,както и разстоянието в предната броня ... за първичните ръжди.Останалото Господ знае.За нов внос му е множко кинтата ,но всеки знае себе си.Като се замисля ,къде 177 там и 207.
                  Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                  Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                  Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                  0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                  Коментар


                  • #39
                    От: Джип дилема

                    Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                    Много добре изглежда.Снимките по принцип лъжат ,но тук са тънките лайсни ,калника се вижда ,както и разстоянието в предната броня ... за първичните ръжди.Останалото Господ знае.За нов внос му е множко кинтата ,но всеки знае себе си.Като се замисля ,къде 177 там и 207.
                    Благодаря. Утре или в неделя ще се вдигна да го видя .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Джип дилема

                      Ходих и разбрах, че модела ми е ок, но не и този джип.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Джип дилема

                        Ръжда?
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #42
                          От: Джип дилема

                          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                          Ръжда?
                          Видимо нямаше ,но не е моята кола.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X