Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип дилема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Джип дилема

    Какъв е бюджета за закупуването на джипа?
    Видях на едно място,7000лв. това ли е?
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #17
      От: Джип дилема

      Универсалните неща са като русалка.
      Като ти трябва риба е жена, и като искаш жена - риба.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Джип дилема

        Ако искаш да караш по магистралата със 100км/ч. и да имаш що годе джип за извън пътя/разходки/
        не виждам проблем.Русалката,ще върши работа.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #19
          От: Джип дилема

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Бензинов "Гранд Чероки" WJ на газ? Пак е "Гранд"
          Е за 7 лева, ще е труп...Не въведи чиляка в заблуждение...
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #20
            От: Джип дилема

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Е за 7 лева, ще е труп...Не въведи чиляка в заблуждение...
            Не съм гледал обяви, ама над 7000 лв. за таквоз са смели мечти на продавачите.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Джип дилема

              Не съм фен на тази марка, но все пак дали е оферта бензинова Фронтера?

              Коментар


              • #22
                От: Джип дилема

                Първоначално публикуван от Х. Христов Преглед на мнение
                Не съм фен на тази марка, но все пак дали е оферта бензинова Фронтера?
                Само някаква, дето била с "Исузу" двигател.
                Иначе моята максима е: "Никога вече "Опел"!"
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Джип дилема

                  Първоначално публикуван от Х. Христов Преглед на мнение
                  Не съм фен на тази марка, но все пак дали е оферта бензинова Фронтера?
                  Не знам защо си се ориентирал само към бензинови,виж и някой дизел.Няма да те ухапе.
                  За марка от дизелите,нищо не съм казал.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #24
                    От: Джип дилема

                    Благодаря на всички ви за мненията и стига съм ви занимавал със себе си. Днес си направих събрание и реших да подновя издирването на моята Витара па макар и стара. Ще гледам да и е здраво моторчето, ще си я режа и заварявам докато не ми хареса.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Джип дилема

                      Ако не всеки ден то поне всяка седмица минават различни марки джипове през сервиза На единия една му е болката , на друг друга! Имам възможност да ремонтирам, пробвам различни марки джипове! В семейството ми има три броя от различни марки идват и си отива, но Витарата сърце не ми дава да я продам. В крайна сметка най лесна за обслужване най - лесна за тунинговане(повдигане , газифициране, заваряване, и т.н.) най - евтина за поддържане и най - безотговорна за трошене и не на последно място лесна за продаване ! Не че другите не ми харесват , но много от тях бих желал друг да плаща за поддръжка, а аз да карам.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Джип дилема

                        Точно

                        Коментар


                        • #27
                          От: Джип дилема

                          Аз съм с бензинова ГВ 2.5, след първоначалното обслужване, което включи и смяна на комплект вериги нямам някакви сериозни оплаквания от колата.
                          Не гори масло, върви добре, с ГИ не съм имал никакви проблеми, и за почти две години и половина и около 30 хил.км. мога да каже че колата е добра!
                          На пътя не ме е оставяла, и всичко общо взето се ремонтира бързо и лесно. Части колкото искаш, на цени каквито искаш.
                          SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                          Коментар


                          • #28
                            От: Джип дилема

                            И аз да се включа. Гранд Витара карах няколко години. Модел 2002-2003 беше. Много бях доволен. Продадох я, заради многото коли в семейството. Грижа не съм имал, редовно сменях консумативите. Двигател 1.6 на Сузуки. Не беше спортна кола, естествено, но на магистрала, ако не се състезаваш, си вървеше със 120-130. Приятна возия на магистрала. Офроуд е сравнително читава, с подходящите гуми. Купето гние, ама те са на шаси.
                            Казвайки всичко това, ми отне поне 8 месеца докато намеря читав екземпляр. Като си харесаш нещо, провери го в твой сервиз. 30-35 кинта за преглед, ще ти спестят доста пари и нерви.
                            Последно редактирано от Ato; 27-07-18, 21:42.
                            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Джип дилема

                              Здравейте отново.
                              Моята дилема продължава, но с леки изменения. Не бързам в избора и покупката, чета доста тук и намирам доста полезна информация, за което съм благодарен. Докато се ослушвам, какво да взема и откак пуснах темата нещата при мен се промениха за добро и сега мога да си позволя джип само за кеф, а не както исках хем за гора хем за асвалт. Чуденето ми е между Терано 2 / 2.7 дизел около 2003-2004г и Мицубиши 3.0 бензин около 2000г. Днес приятел ми даде да покарам такова чипосано Терано и впечатлението като цяло ми е добро с изключение на това, че ми се стори нестабилен някак. Настъпих го на асвалт с около 60-70км/ч и ме достраша да вдигна повече. Вярно е, че нямам опит, но чак пък толкоз... Каза ми, че или свикваш или пък се монтирал амортесьор някъде по кормилната уредба, който решавал проблема. Хареса ми като спускахме есин баир на първа бавна, мотора държеше колата и почти не се наложи да ползвам спирачка - това как ще е с безинката?
                              Ще потърся да покарам и Мицубиши и се надявам да ми се изясни картинката. И в двата вариянта искам къса база, с ръчни скорости и клима.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Джип дилема

                                В общи линии, бавните на всички марки и модели вършат същата работа. Мицубишито ще ти се стори като самолет в сравнение с тераното.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X