Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

    Аз знам и един друг- че след петата година си ставате роднини, пък кой си ебе роднините?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Отивай секса е довреме а боба ката ден.
      Една приятелка един ден идва бушонирана, питаме я кво стана, а тя вика абе тоя моя ме би. Питаме я как така бе. А тя вика - бе преспах с един друг. Е нищо де, той пак няма право да те бие. А м/у другото ти като си обвързана що преспа с другия (абсолютно тъп и смешен въпрос), а тя отговаря - Е не става всека вечер да вечеряш боб, трябват си и пържоли от време-навреме.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        Имам силните подозрения, че бобеца от кухнята в НВИМ не е баш същия като в дивата кашимерия в Бермудския триъгълник по времето на ТЗВ. Дет се вика - да не бъркаме туризма с емиграцията
        Ял съм бобец у дивата кашимерия у Грудово. Е, не беше ТЗВ, 2-3 години след тва беше, ма още го помня. Сутрин, обичайно, боб на чорба, редък и отделно малко мАсло и конфитюр. Вечер, пак се повтаряше през ден, боб гъст, на яхния. Единственото достойнство на бобените манджи беше, че боба беше добре сварен. И така, 1,5 години.

        Коментар


        • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

          Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
          Ял съм бобец у дивата кашимерия у Грудово. Е, не беше ТЗВ, 2-3 години след тва беше, ма още го помня. Сутрин, обичайно, боб на чорба, редък и отделно малко мАсло и конфитюр. Вечер, пак се повтаряше през ден, боб гъст, на яхния. Единственото достойнство на бобените манджи беше, че боба беше добре сварен. И така, 1,5 години.
          Баси, как са ви издържали червата?
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

            Хе-хе, лавката помогна много. Пък и, нъли и тва се застъпва в темата - калява се човек "там", и духом, и като телосложение

            Коментар


            • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

              Да го у каляването... Бил си на 20 години, та са устискали червата към момента. Ма и това някой ден ще се обади.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                Бобът си е чудо в сравнение с постното и плуващо в мас прясно зеле- калориите трябвало да се достигнат
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                  Е, аз и медузи бая съм изял. И консерви, на караул, че поделението от няколко хиляди през ТЗВ беше останало 5-600 човека по мое време, та нарядите споряха, също. Ама най ме мореше, че в хляба редовно имаше косми. Не човешки, а вълна. Поради що - остана си загадка.

                  Коментар


                  • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Да го у каляването... Бил си на 20 години, та са устискали червата към момента. Ма и това някой ден ще се обади.
                    Бе и аз съм на същото мнение. Съдя по себе си. Колкото повече години се трупат, толкова съм по-сигурен, че свръх-човеците са голяма рядкост поне в нашата вселена.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                      Любимото ми нещо от казармата беше халвата. Обичам си я и извън казармата, но там от едни големи тенекиени кутии, подобни на кутийте за боята за обувки(казармената боя де), беше много истинска.
                      Бях късметлия, та горе-долу съм си отял халва почти на корем. Мога да карам на халва и хляб, дълго време, ако няма нищо друго читаво, а и сила си дава достатъчно.
                      Може би заради нея, се уволних 90кг, а влязох 70кг.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Може би заради нея, се уволних 90кг, а влязох 70кг.
                        Повечето се стопихме за няколко месеца. Хем говорите за чанч и физ. подготовка, хем сте напълнели драстично. Не ми се връзва нещо. Хеле пък 90 кила. Аз съм около 70 в момента, и понякога се чудя дали да не смъквам, че ми тежат като се качвам по високи неща.

                        Коментар


                        • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                          Влязох към 73кг, до клетвата свалих на 68кг, и после се уволних около 90кг(За общо 9 месеца служба). Бях си почти постоянно леко гладен. Но и нямаше голям зор, макар че си беше работа, доста недоспиване, мизерия и студ(уцелих студена и снежна зима, а бяхме в планината).
                          Бях в поделение за прецакани връзкари - с две думи, не станА да съм баш на курорт. Но пък бяхме десетина наборни войници, и в извън работно време, че и като цяло, беше сравнително "лабаво"...стигаше да си вършим работата...
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            Имам силните подозрения, че бобеца от кухнята в НВИМ не е баш същия като в дивата кашимерия в Бермудския триъгълник по времето на ТЗВ. Дет се вика - да не бъркаме туризма с емиграцията
                            Здравей, колега!

                            Почти убеден съм, че по ТЗВ кашимерията е имала по-добра храна от днешните си набори. Но това ще донесе отклонение от темата, така че нека се върнем към най-добрия бобец от полевата кухня?

                            Тук е мястото да се намесят и хора в активна военна служба, разбира се!


                            Коментар


                            • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                              Повечето се стопихме за няколко месеца. Хем говорите за чанч и физ. подготовка, хем сте напълнели драстично. Не ми се връзва нещо. Хеле пък 90 кила. Аз съм около 70 в момента, и понякога се чудя дали да не смъквам, че ми тежат като се качвам по високи неща.
                              90 кг мускулна маса=75 кг сланина?
                              П.П.: Не съм фен на тъпата наборна служба.Но имаше момчета по 90 кила,които едно набиране не можеха да направят.И,,хилки" по 50 кгсъщо.Аз още мога поне 6 пъти зад врат със широк хват,въпреки 90 си килограма и добре оформената ,,мешка'' отпред...
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: Полеви порциони, лъжици, водоноски ...

                                С една такава голяма кутия халва аз и брат ми си дояждахме 2-3 седмици. Бяхме я ,,дръпнали" от артелната на ЖП войската край Враждебна. Беше 94-94 години.
                                FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X