Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

    Здравейте съфорумници.
    Предстои ми Покупка на мотор.
    В момента съм се загледал по едно Бмв Р 1150 Р 2001г 42,000км реални.
    Мотора ще бъде закупуван в Испания е има и гаранция 1г.
    Въпроса ми е можете ли да ми дадете съвети при огледа на мотора от какво страдат и мотора им Боксер надежден ли е?
    Мотора ще се кара предимно събота и неделя, от време на време с пасажер отзад.
    Благодаря за Обърнатото Внимание.

  • #2
    От: Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

    Боксерите 1150 са супер надеждни мотори! 42 000 км не са нищо за този двигател. Моторът реално е почти нов, а щом дават и гаранция...
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      От: Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

      Той в разработка още,ще го карат и внуците..,това е последния динозавър,уникален двигател.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        От: Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

        Благодаря за мнението.
        Но имам и едно въпросче към Вас.
        Вие сте с 1100куб който е 80к.с. вашия мотор и този 1150куб 85к.с. кмат ли някаква голяма разлика или не?
        Също така според вас 1150куб как ще се държи на пътя с пасажер отзад инпримерно 3куфарчета да ли ще е подходящ за преходи от 300/400км на ден?
        Благодаря за Отговора

        Коментар


        • #5
          От: Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

          Доста неща може да чуеш за и против GS боксера, но относно надеждността двг - то , май няма големи колебания . На подобни километри си е бинго да намериш такъв мотор.

          Коментар


          • #6
            От: Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

            Виж дали има луфт на задното колело (в “диференциала”) и дали има масло в двигатела. Това е.

            Ако машината има и ABS и това ти е важно, тествай мотора и провокирай задействането на ABS. Ако те притеснява това, на задното колело би било по-лесно и безопасно.

            Ако визуално нещо те притеснява при огледа - снимай го и пусни снимките тук, ще помагаме.
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар


            • #7
              От: Да или Не BMW R 1150 R 2001г.

              Здравейте Отново.
              Първо искам да Благодаря на Всички за съветите.
              Но при отиване за оглед и проба на мотора беше продаден,бях доста разочарован
              но след оглед на други мотори незнайно защо се спрях на Suzuki Gsr 600 2006г.
              и го взех.
              Благодаря отново на Всички.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X