Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обучение на ел.стъкла на Кашкай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обучение на ел.стъкла на Кашкай

    Здравейте колеги Кашкая е 2.0 dci 2009год.въпроса ми е следния някой има ли точна информация как точно става обучението на ел.стъклата след смяна на акумулатора защото в момента изобщо не работят стоят в затворено положение.

  • #2
    От: Обучение на ел.стъкла на Кашкай

    Здравей.
    От Мазда форума:
    slowtraveler ".......Преди няколко дни поради моя грешка акумулатора ми бе паднал на 2В...
    След сваляне на акумулатора, зареждането му и обратно качване на автомобила, обучението го направих за около 10 секунди.
    5 Секунди за въртене волана до двете крайни положения (изгасват DSC/TC и AFS).
    И задържане на четирите бутона на стъклата в положение 'затваряне' за 2-3 секунди...
    Всичко си дойде на мястото..."
    Но дали е писал за бившата си мазда или за кашкая....?
    Ако види темата,Колегата ще даде съвет.
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

    Коментар


    • #3
      От: Обучение на ел.стъкла на Кашкай

      И мойте се обучават така,вдигаш стъклата и след като стигнат крайно горно положение държиш копчетата докато моторчетата изключат,така минават в автоматичен режим с възможност за ръчно управление,кия ама няма разлика голяма с Мазда.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Обучение на ел.стъкла на Кашкай

        Дори и при Мерседес е така..

        Коментар


        • #5
          От: Обучение на ел.стъкла на Кашкай

          При Кашкая е по същият начин...
          Обаче колегата споменава, че въобще не работят при него, което ме навежда на мисълта, че или има изгорял бушон, или са вързвали акумулатора наобратно (тогава най-вероятно и алтернатор ще пипа), или трябва пак да изключи акумулатора - възможно е електрониката да се е шашнала нещо...
          При мен отиващ си акумулатор на Кашкая го усетих по климатроника - изведнъж половината бутони спряха да работят, и след 'рестартиране' на блока (изключване и включване от куплунга) пак се събуждаше за известно време...
          Явно им е малко по-капризна електрониката (въпреки, че след това не ми е правил никакви проблеми - явно акумулатора е бил много умрял когато ми правеше номерата)....
          Съветът ми спокойно да разгледаш възможните причини, без да се филмираш - по моя проблем с климатроника в чуждоземен форум директно ме пратиха за нов компютър на климатроника за около 2000 Евра - само това оправяло 'стандартния проблем'
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: Обучение на ел.стъкла на Кашкай

            Благодаря за съветите колеги току що го оправих по следния начин маха се минуса на акумулатора и се слага обратно дава се на контакт задържа се в позиция затворено и се изключва от контакт като копчето за стъклото продължава да се държи в поз.затворено след което се дава на контакт и се натиска в поз.отваряне и готово.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X