Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Свий
X
-
От: Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Програма за състезанието :
21.09.(петък)
от 18.00-19.30 ч.-записване и технически преглед на машините,центъра на града пл. ,,Свобода".
19.30ч. официано откриване на състезанието.
20.30ч.вечеря и брифинг на съдиите,в ресторант Трафото.
22.09.. ( събота )
В 09.30ч. брифинг за съдии и състезатели.
10.00 ч. Старт на сутришни зони и затворено трасе на клас Отворен. 13.00ч. затваряне на зоните и обедна почивка до 14.00 ч.
14.00 ч. старт на след обедните зони до 18.00 ч.
20.00ч.Веселата част в ресторант ,,Трафото"
23.09. (неделя)
09.30 ч.-13.30 ч. Старт на зони и затворено трасе.
от 13.45ч. до 14.15ч. Старт на клас офроуд Дами.
14.30 ч. награждаване и закриване на състезанието.
Коментар
-
От: Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнениеПубликувайте списък на всички записани по класове.Тук или във фейса.
Коментар
-
От: Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнениеГеорги Георгиев - клас Отворен
Коментар
-
От: Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Записани участници до момента.
Клас Отворен:
1. Пламен Исаев/Ангел Исаев
Г.Оряховица
2.Виктор Стоянов/Ренета Митева
Габрово
3.Ивайло Джанов/
Г.Оряховица
4.Петко Петков
Елена
5. Мирослав Петков
Елена
6. Евгени Янкулов/Рейджън Янкулов
Велинград
7. Надежда Владимирова
Габрово
8. Ивайло Велчев/Велина Христова
Габрово
10. Веселин Стоянов/ бай Прес
Габрово
11. Георги Георгиев/Джамал
Разград
12. Георги Георгиев
Исперих
13. Дамян Милев
Исперих
Клас Стандарт:
101. Светлин Илиев/ Мариян Манолов
Силистра
102. Румен Манолев/ Захари Манолев
Смилян
103. Райко Райчев /Христо Георгиев
Смолян
104. Мартин Методиев /Мартин Милчев
Нови Искър
105. Красимир Григоров/ Стилян Валериев
Зверино
106. Йордан Фотев
Смолян
107. Янко Попов/ Емил Тодоров
Суходол
Клас Модифициран :
201. Иван Еленков/Ники Акработов
Сливен
202. Антон Донев/Радко Стоянов
Сливен
203. Красимир Данаилов/Иван Драганов
Зверино
204. Милен Златев/ Георги Тихов
Power Winch Bulgaria
205. Стоян Стоянов/ Генади Георгиев
Ямбол
206. Цветан Найденов/ Христо Александров
Монтана
Клас Прототип :
302. Цонислав Христов/ Здравко Дамянов
Плевен
303. Евгени Янкулов/ Рейджън Янкулов
Велинград
304. Стефан Стояновски/ Крум Димитров
София
305. Стоян Францов/ Светозар Стеев
Зверино
306. Пламен Исаев /
Г.Оряховица
Клас Офроуд дами :
1. Светла Димитрова- София
2. Адриана Янкулова- Велинград
3. Ина Дамянова- Плевен
4. Александра Ковачева- ЕленаПоследно редактирано от the twin; 13-09-18, 20:22.
Коментар
-
От: Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнениеКузманов, някакъв хотел има ли договорен?
Коментар
-
От: Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнениеКузманов, някакъв хотел има ли договорен?Terrano 1 CRV ski doo formula 500
И ЛУАЗ за един ден.О898678333
Коментар
-
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар